Groote Waard Makelaars & Taxateurs B.V.
"La satisfacción del cliente es nuestra motivación!"
Groote Waard Makelaars & Taxateurs staat voor persoonlijk advies, deskundigheid en dichtbijheid. Het kantoor is sinds kort gevestigd aan de Molendijk 22 in Oud-Beijerland, een moderne locatie met centrale ligging en goede zichtbaarheid. De ruime etalageruimte, parkeergelegenheid en sfeervolle omgeving maken het voor klanten aangenaam om langs te komen voor een vrijblijvend gesprek of persoonlijk advies. De naam Groote Waard is een eerbe...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Belgischestraat 45 A
3028TC Rotterdam
€ 280.000 k.k.
€ 4.375/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Anemoonstraat 50
3261XB Oud-Beijerland
€ 375.000 k.k.
€ 3.024/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 147 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Bierkade 26
3261KA Oud-Beijerland
€ 249.500 k.k.
€ 3.960/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Dokter Duyvendakhof 28
3261CL Oud-Beijerland
€ 850.000 k.k.
€ 5.822/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 356 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Stougjesdijk 243
3261KV Oud-Beijerland
€ 1.395.000 k.k.
€ 5.812/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 240 m²
- Área del lote
- 618 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Claes Danckaertzstraat 6 A
3286AC Klaaswaal
€ 575.000 ,-
€ 5.000/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (95)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
95 reseñas total
Funda
62 opiniones en Funda
33 reseñas en Google
-
Frans Halsstraat 53
8Hele aardige mensen, nemen de tijd voor je. Zeer tevreden over de begeleiding. Ons huis heeft best een tijd te koop gestaan maar de makelaar sprak ons altijd weer moed in.
-
Niek Bossers
10Fijne makelaar! Serge heeft ons goed begeleid en al onze vragen beantwoord. Ze zijn ook erg goed bereikbaar, zowel telefonisch, via de mail of via een snel whatsappje. Wij bevelen ze zeker aan!
-
John Freriks
10Fijn makelaarskantoor. Kennis van zaken. Mike van der wielen heeft mij geholpen. Rustig persoon legt alles netjes uit en gaat hard aan de slag om je huis te verkopen. Dank je wel mike!!
-
Prinses Irenestraat 25
9Zeer prettige verkoop, goede begeleiding en fijn contact, betrokken en reeel, snel reagerend en mooie foto’s.
-
Wilbertoord 57
10In mijn geval was dit mike van der wielen . Fijn contact legt alles goed uit en gaat daarna hard voor je aan de slag . Met als resultaat huis na 2 weken verkocht . Nogmaals bedankt. Gr john
-
van Egmondstraat 28
8Contact verliep goed. Werden goed op de hoogte gehouden. Iedereen was even vriendelijk die ik sprak. Vragen die we hadden werden snel beantwoord.
-
Ravenswey 42
9Het kontakt verliep heel soepel en open je hebt snel een klik. Door deze houding verloopt het gehele verkoopproces uitstekend door goede samenwerking met de fotograaf en het verwerken van de aangeleverde gegevens ontstaat een hele mooie uitgebreide brochure die mede daardoor de verkoop van de woning snel heeft bewerkstelligd.