Lambers & Verheul Makelaars is een full-service kwaliteitsmakelaar in Weert, onder leiding van Frank Lambers en Bas Verheul. Met meer dan 25 jaar ervaring elk, staan zij voor u klaar om uw woning te verhuren of verkopen. Onze makelaars zijn actief in de lokale markt en beschikken over een breed netwerk, zodat we snel en doeltreffend voor u kunnen werken. Wij begrijpen dat het verkopen van uw woning een belangrijke en complexe stap is, d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sint Odastraat 27 A
6002BC Weert
€ 720.000 k.k.
€ 2.963/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 243 m²
- Área del lote
- 629 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Paltrokmolen 24
6003CW Weert
€ 585.000 k.k.
€ 3.656/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 454 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Willinkhof 9
6006RG Weert
€ 535.000 k.k.
€ 4.573/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 258 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Mastenbroekweg 4
6006PT Weert
€ 425.000 ,-
€ 4.250/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 110 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Mastenbroekweg 12
6006PT Weert
€ 300.000 ,-
€ 5.556/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Gertrudisstraat 8
6003PK Weert
€ 900.000 k.k.
€ 5.233/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 172 m²
- Área del lote
- 3000 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
Lavendelstraat 16
10Bas is kundig, reageert snel, en ontzorgt je tijdens het hele proces. Wij vonden hem prettig om mee te werken. Ons huis was snel verkocht.
-
Pasquale Broeren
10Wij zijn super tevreden over Lambers & Verheul Makelaars! De communicatie was altijd duidelijk en snel, wat voor veel vertrouwen zorgde. Daarnaast was de snelheid van handelen echt top. Alles werd vlot opgepakt. Wat we vooral hebben gewaardeerd is de betrokkenheid en persoonlijke begeleiding tijdens het hele proces. Echt een aanrader!
-
Gulikstraat 23
8De verkoop van de woning ging vrij snel, vragen werden snel door Bas beantwoord. Kort samengevat zijn wij tevreden.
-
Bertiliastraat 2 a
9Contact met makelaar verliep zeer prettig. Goed overleg over verloop verkoop woning. Deskundig advies. Goede uitleg over gebruiksmogelijkheden Funda.
-
Herenstraat 251
10Traducido por IALa comunicación fue excelente. Me acompañó en todo, me dio consejos y pudo resolver todas mis preguntas 👍
-
Saksen Weimarstraat 20
10Traducido por IAUna agente inmobiliaria muy fina y muy involucrada. Bas siempre está disponible y guía todo hasta el último detalle. Realmente genial.
-
Louis Beerenbrouckstraat 12
8Traducido por IAEs un agente inmobiliario de primer nivel. Es competente y nuestra casa se vendió bien. Solo un pequeño detalle, cuando ya estaba vendida tuvimos que esperar bastante tiempo para colocar la pegatina de 'vendido' en el tablón, pero bueno, si eso es todo.