Lambers & Verheul Makelaars is een full-service kwaliteitsmakelaar in Weert, onder leiding van Frank Lambers en Bas Verheul. Met meer dan 25 jaar ervaring elk, staan zij voor u klaar om uw woning te verhuren of verkopen. Onze makelaars zijn actief in de lokale markt en beschikken over een breed netwerk, zodat we snel en doeltreffend voor u kunnen werken. Wij begrijpen dat het verkopen van uw woning een belangrijke en complexe stap is, d...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sint Odastraat 27 A
6002BC Weert
€ 720.000 k.k.
€ 2.963/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 243 m²
- Superficie du terrain
- 629 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Paltrokmolen 24
6003CW Weert
€ 585.000 k.k.
€ 3.656/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 454 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Willinkhof 9
6006RG Weert
€ 535.000 k.k.
€ 4.573/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 258 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Mastenbroekweg 4
6006PT Weert
€ 425.000 ,-
€ 4.250/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 110 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mastenbroekweg 12
6006PT Weert
€ 300.000 ,-
€ 5.556/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 54 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Gertrudisstraat 8
6003PK Weert
€ 900.000 k.k.
€ 5.233/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 3000 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
20 commentaires sur Google
-
Lavendelstraat 16
10Bas is kundig, reageert snel, en ontzorgt je tijdens het hele proces. Wij vonden hem prettig om mee te werken. Ons huis was snel verkocht.
-
Pasquale Broeren
10Wij zijn super tevreden over Lambers & Verheul Makelaars! De communicatie was altijd duidelijk en snel, wat voor veel vertrouwen zorgde. Daarnaast was de snelheid van handelen echt top. Alles werd vlot opgepakt. Wat we vooral hebben gewaardeerd is de betrokkenheid en persoonlijke begeleiding tijdens het hele proces. Echt een aanrader!
-
Gulikstraat 23
8De verkoop van de woning ging vrij snel, vragen werden snel door Bas beantwoord. Kort samengevat zijn wij tevreden.
-
Bertiliastraat 2 a
9Contact met makelaar verliep zeer prettig. Goed overleg over verloop verkoop woning. Deskundig advies. Goede uitleg over gebruiksmogelijkheden Funda.
-
Herenstraat 251
10Traduit par l'IALe contact a été excellent. Il m'a accompagné dans tout, a donné des conseils et j'ai pu me tourner vers lui pour toutes mes questions 👍
-
Saksen Weimarstraat 20
10Traduit par l'IAUn agent immobilier très arrangeant et extrêmement impliqué. Bas est toujours joignable et accompagne tout jusqu'aux moindres détails. Vraiment top.
-
Louis Beerenbrouckstraat 12
8Traduit par l'IAC'est un courtier en immobilier de premier plan. Il est compétent et notre maison a bien été vendue. Seulement, un petit détail : après la vente, nous avons dû attendre longtemps avant d'avoir le sticker 'vendu' sur le panneau, mais après tout, c'est comme ça.