Dijkstra Heida Makelaars Taxateurs
Dijkstra Heida Makelaars Taxateurs is een NVM-geregistreerd kantoor dat al meer dan halverwege de eeuw actief is in Drachten en omgeving. Onze nadruk ligt op persoonlijk toewijding en professionele kennis, waarvan we geloven dat dit de basis is voor langdurige succesverwachtingen. In een markt waarin grote en vaak emotionele keuzes gemaakt moeten worden, bieden we begeleiding van deskundigen die uw belangen centraal stellen. Bij ons kun...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Leijen 6
9202VG Drachten
€ 385.000 k.k.
€ 3.208/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 376 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Folgeren 24
9207AB Drachten
€ 495.000 k.k.
€ 3.779/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 853 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Stationsweg 86
9201GR Drachten
€ 420.000 k.k.
€ 3.158/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 323 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Zonneweide 19 B
9231BC Surhuisterveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Het Diep 42
9201BA Drachten
€ 259.000 k.k.
€ 2.421/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Molenweg 65
9231HR Surhuisterveen
€ 350.000 k.k.
€ 2.869/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 313 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (25)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
25 reseñas total
Funda
20 opiniones en Funda
5 reseñas en Google
-
Stal 371
9Dijkstra Heida geeft zeer persoonlijk en kundig contact. Ik zal deze makelaar ten allen tijden aanbevelen.
-
De Kolken 60
9Zeer tevreden met de begeleiding tijdens het hele verkoop, er wordt rustig en duidelijk gecommuniceerd, alles is transparant en helder vooraf.
-
Tijmstraat 33
10Wij hebben een zeer prettige samenwerking met dit makelaarskantoor ervaren. Tijdens het hele verkoopproces zijn wij uitstekend begeleid en volledig ontzorgd. Van taxatie en professionele foto’s tot de verkoop en alle communicatie rondom de bezichtigingen: alles was strak geregeld! Heldere communicatie, korte lijnen en een fijn team om mee samen te werken. Absoluut een aanrader!
-
Foareker 82
10Traducido por IAConsejo competente y profesional, sin ventas agresivas. Honesto y transparente. Personal amable ¡Buena gente con quien hacer negocios!
-
Kraenlânswei 16 a
8Traducido por IAExperto con conocimiento de la situación en la región. Además, se comunicó rápidamente y claramente sobre todos los asuntos.
-
Paradijske 3 a
8Traducido por IAPrimera cooperación con comunicación fluida. Buena cumplimentación de nuestras solicitudes. Actitud comercial muy constructiva para que no tuviéramos preocupaciones sobre el manejo. Muy satisfechos con la cooperación.
-
Master de Jongwei 12
9Traducido por IA¡Top ayudado! Con atención donde es necesaria y rápido donde es posible. Agradablemente acompañado por este agente inmobiliario.