Dijkstra Heida Makelaars Taxateurs
Dijkstra Heida Makelaars Taxateurs is een NVM-geregistreerd kantoor dat al meer dan halverwege de eeuw actief is in Drachten en omgeving. Onze nadruk ligt op persoonlijk toewijding en professionele kennis, waarvan we geloven dat dit de basis is voor langdurige succesverwachtingen. In een markt waarin grote en vaak emotionele keuzes gemaakt moeten worden, bieden we begeleiding van deskundigen die uw belangen centraal stellen. Bij ons kun...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Leijen 6
9202VG Drachten
€ 385.000 k.k.
€ 3.208/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 376 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Folgeren 24
9207AB Drachten
€ 495.000 k.k.
€ 3.779/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 853 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Stationsweg 86
9201GR Drachten
€ 420.000 k.k.
€ 3.158/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 323 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Zonneweide 19 B
9231BC Surhuisterveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Het Diep 42
9201BA Drachten
€ 259.000 k.k.
€ 2.421/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Molenweg 65
9231HR Surhuisterveen
€ 350.000 k.k.
€ 2.869/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 313 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (25)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
25 avis total
Funda
20 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Stal 371
9Dijkstra Heida geeft zeer persoonlijk en kundig contact. Ik zal deze makelaar ten allen tijden aanbevelen.
-
De Kolken 60
9Zeer tevreden met de begeleiding tijdens het hele verkoop, er wordt rustig en duidelijk gecommuniceerd, alles is transparant en helder vooraf.
-
Tijmstraat 33
10Wij hebben een zeer prettige samenwerking met dit makelaarskantoor ervaren. Tijdens het hele verkoopproces zijn wij uitstekend begeleid en volledig ontzorgd. Van taxatie en professionele foto’s tot de verkoop en alle communicatie rondom de bezichtigingen: alles was strak geregeld! Heldere communicatie, korte lijnen en een fijn team om mee samen te werken. Absoluut een aanrader!
-
Foareker 82
10Traduit par l'IAConseils compétents et professionnels, pas de vente agressive. Honnête et transparent. Personnel aimable ! Bonnes affaires à faire !
-
Kraenlânswei 16 a
8Traduit par l'IACompétent et conscient de la situation dans la région. En outre, une communication rapide et claire a eu lieu sur toutes les questions.
-
Paradijske 3 a
8Traduit par l'IAPremière collaboration avec une communication fluide. Bonne prise en compte de nos souhaits. Approche commerciale très constructive afin que nous n'ayons aucun souci concernant le traitement. Très satisfait de la collaboration.
-
Master de Jongwei 12
9Traduit par l'IATop aidé! Avec de l'attention là où c'est nécessaire et rapide là où c'est possible. Agréablement accompagné par cet agent immobilier.