Makelaardij Schierbeek
"Agente in ventas y compras, tasador"
Makelaardij Schierbeek is een klein makelaarskantoor dat zich op persoonlijke begeleiding en maatwerk specialiseert. Door onze kleine omvang zijn we altijd bereikbaar en weten we wat er gebeurt. Wij werken actief in Assen en de omgeving, met een werkgebied dat zich uitstrekt over Noord- en Midden Drenthe, met Assen als kern. Bovendien zijn we ook aanwezig op de zuidkant van Groningen. Sander Jochems heeft sinds 1995 ervaring opgebouwd i...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kampsweg 31
9418PD Wijster
€ 550.000 k.k.
€ 4.074/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 8615 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hoofdweg 112
9484TB Oudemolen
€ 925.000 k.k.
€ 4.282/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 216 m²
- Área del lote
- 28600 m²
- Habitaciones de dormir
- 8
-
- Disponible
Nijlandstraat 71
9401AC Assen
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Thorbeckelaan 331
9402DA Assen
€ 392.500 k.k.
€ 4.046/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Loire 31
9406VA Assen
€ 315.000 k.k.
€ 2.972/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 273 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Drostweg 41
9761CN Eelde
€ 475.000 k.k.
€ 3.084/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 395 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (42)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
42 reseñas total
Funda
26 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
Hoofdstraat 17 B
9Sander heeft een no nonsens houding. Ik hou ervan. Hij is duidelijk wat hij van jou nodig heeft en verwacht maar heeft zelf een enorme inzet. Hij communiceert snel en adequaat. Hij neemt de tijd voor bezichtigingen en is transparant. Zeker warm aanbevolen.
-
Drostweg 41
10Snel opgepakt. Goede presentatie. Realistisch beeld van markt. Aangename persoonlijkheid. Bedankt Sander
-
Zuidhaege 6
9Met de kennis van de lokale markt wat betreft appartementen heeft de makelaar goed uitgelegd met welke strategie het appartement in de markt te zetten. Met resultaat! Binnen 2 weken verkocht.
-
Oosterhoutstraat 11
10Het waren 2 niet standaard panden, deels met achterstallig onderhoud. Tevens veel grond met erfdienstbaarheid en veel garageboxen. Daarom niet voor iedere koper geschikt, maar uiteindelijk door bemiddeling van de Makelaar toch verkocht.
-
Oosterpark 1
9Traducido por IAMuy agradable en la interacción, siempre dispuesto a negociar, dio buenos consejos. ¡Muy recomendable!
-
Zuidhaege 80
10Traducido por IABuenas perspectivas, abordaje claro con un modelo de precios (comisión) atractivo y justo, flexible y orientado al cliente, actitud firme y sin rodeos.
-
Bosrank 28
9Traducido por IAEl agente inmobiliario ha cumplido plenamente con nuestras expectativas. Sander utilizó excelentemente su conocimiento del mercado y su expertise, y nos ha acompañado cuidadosamente durante todo el proceso de venta. El proceso fue fluido y eficiente, lo que nos permitió no experimentar ningún estrés innecesario.