Van Kleef NVM Makelaars
"La satisfacción del cliente es nuestra motivación!"
Van Kleef NVM Makelaars Rotterdam staat voor betrouwbare en doelgerichte hulp bij de koop, verkoop of beoordeling van uw woning. Met een vestiging in Delfshaven bedient ons kantoor de gehele woningmarkt van Rotterdam. Onze gedrevenheid, open communicatie en zakelijke houding zijn de kern van ons werk. Dit heeft ons laten opklimmen tot binnen de top tien van de best verkopende makelaars in de regio. Met 25 jaar ervaring en het NVM kwalit...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Italiaansestraat 41
3028EC Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 3.694/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Mariniersweg 70 E
3011NS Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 4.795/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Katendrechtse Lagedijk 245 B
3083GD Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 3.198/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Banierstraat 33 C 02
3032PB Rotterdam
€ 450.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Banierstraat 33 C 01
3032PB Rotterdam
€ 325.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Verboomstraat 147 B
3082JH Rotterdam
€ 235.000 k.k.
€ 4.608/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (200)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
200 reseñas total
Funda
93 opiniones en Funda
107 reseñas en Google
-
Suiestraat 1 C
8goede makelaar, deskundig en kent de wijk waar de woning ligt goed. terugkoppeling na inspecties blijft soms achterwege, dat is mijn enige punt voor verbetering.
-
Carel van Nieveltstraat 15 C
8Het hele verkooptraject verliep soepel en de woning was snel verkocht. Van Kleef reageert vlot en na iedere bezichtiging kregen we een terugkoppeling. Dank voor de service.
-
Schietbaanlaan 61 B
10Wij zijn persoonlijk, zeer deskundig en professioneel begeleid met de verkoop van onze woning en wij bevelen Van Kleef van harte aan!
-
Siddharth Paradkar
10Een zeer professioneel team met een goed begrip van de markt en dat de tijd neemt om de wensen van de klant te begrijpen. Ik heb ze bij drie verschillende transacties ingeschakeld en zou ze altijd aanbevelen.
-
Fabienne schell
10Deskundige en klantvriendelijk. Bedankt voor alle hulp.
-
Deensestraat 9 B
9Fijne makelaar, gemakkelijk benaderbaar en zeer deskundig. Ik ben erg goed geholpen door hen en geven goede begeleiding bij het proces.
-
Zuidhoek 62 C
10Goed contact, duidelijk overleg . Van elke actie wordt je op de hoogte gesteld. Zoals altijd weer een fijne samenwerking.
-
Dorpsweg 123 C
-
Jan Wernard van den Berghpad 10