Bödeker Udema Makelaardij
"personal, eficaz y activo¡"
Bödeker Udema Makelaardij staat al meer dan honderd jaar voor betrouwbaarheid in Winschoten en de omgeving. Onze expertise ligt in de verkoop, verhuur en aankoop van onroerend goed, zowel voor woningen als zakelijke doeleinden. Daarnaast bieden wij gevalideerde taxaties aan, waarbij we zorgvuldig en nauwkeurig werken om de juiste waardering te garanderen. Met een sterke focus op persoonlijkheid en doeltreffendheid, streven we ernaar om...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hoofdstraat 227
9686PC Beerta
€ 497.500 k.k.
€ 1.803/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 276 m²
- Área del lote
- 2005 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Blijhamsterstraat 50
9671AX Winschoten
€ 595.000 k.k.
€ 3.940/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 515 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Feiko Clockstraat 88
9665BE Oude Pekela
€ 175.000 k.k.
€ 2.397/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- 561 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Klinkerweg 14
9684AE Finsterwolde
€ 275.000 k.k.
€ 2.115/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 495 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Hoofdweg 236
9681AM Midwolda
€ 339.000 k.k.
€ 3.809/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 520 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Nicolaas Beetsstraat 6
9673GC Winschoten
€ 175.000 k.k.
€ 2.333/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (51)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
51 reseñas total
Funda
30 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
Veenweg 14
9Contact met makelaar was uitstekend. Na elke bezichtiging werden we op de hoogte gehouden. Wij als verkopers werden van elke stap op de hoogte gebracht. Dit hebben wij als zeer prettig ervaren. Komt afspraken na.
-
Klinkerstraat 91
8Traducido por IALa casa se vendió por mi hermana, por lo tanto, se tuvo que vender cosas fuera de la casa y el agente inmobiliario me ayudó muy bien en eso.
-
Johanna Prak
2Deze makelaar is niet te vertrouwen wat kunnen ze ver gaan om mensen te besodemieteren!Heel laag. Tip Voor mensen ga naar makelaar Van Der Veen
-
Handelskade 31
10Traducido por IAAgente inmobilario competente, atenta en el contacto y te mantiene bien informado y a tiempo sobre todos los desarrollos relacionados con la venta de su vivienda.
-
Ommelanderwijk 79
10Hele kundige makelaar Met veel inzicht Ben heel tevreden over hem En niks was teveel Ook goed communiceren Naar mij toe
-
Kastanjelaan 99
10Jos is een deskundige en toegankelijke makelaar. De klant wordt goed meegenomen in het verkoopproces. Dik tevreden!
-
Watersnip 24
8Traducido por IAHemos experimentado la cooperación con nuestro agente inmobiliario como muy agradable. La comunicación fue clara y fluida, y se tuvieron en cuenta bien nuestras deseos. Durante el proceso recibimos consejos honestos. El enfoque fue profesional, lo que dio mucha confianza. En resumen, un buen agente inmobiliario al que seguramente recomendaríamos.