Q-Bus Makelaars Bergen
"¡Q-Bus Makelaars Hace la diferencia!"
Okay, I need to help the user by rewriting their profile text into a concise, unique office description in Dutch. Let me start by understanding the requirements. First, they want it to be 140-190 words, exactly three paragraphs without headers or contact info. The key points from the profile text are: Q-Bus's unique presentation of homes, their own equipment and software, quick phone responses with real agents, thorough viewings by expe...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Langebuurt 2 c
1911AV Uitgeest
€ 465.000 k.k.
€ 5.407/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Breelaan 45
1861GD Bergen (NH)
€ 3.495.000 k.k.
€ 6.695/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 522 m²
- Área del lote
- 1260 m²
- Habitaciones de dormir
- 11
-
- Disponible
Meester van Hoornweg 8 A
1861NL Bergen (NH)
€ 385.000 k.k.
€ 4.812/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Sleedoornplantsoen 46
1871TH Schoorl
€ 449.500 k.k.
€ 4.407/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Burgemeester Peecklaan 4
1871BA Schoorl
€ 525.000 k.k.
€ 5.048/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Plein 24
1861JZ Bergen (NH)
€ 985.000 k.k.
€ 6.195/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 159 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (26)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
26 reseñas total
Funda
12 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Jeroen H
10Wij zijn ontzettend tevreden over Q-Bus! Vanaf het eerste contact tot aan de afronding verliep alles zeer professioneel en prettig. Wat er voor ons echt uitsprong, was de communicatie: we werden bij elke stap in het proces duidelijk en tijdig op de hoogte gehouden. Dat gaf veel vertrouwen en rust. Ook de afhandeling en afronding waren keurig geregeld. Alles verliep soepel en volgens afspraak. We kijken terug op een fijne samenwerking en kunnen dit kantoor zeker aanbevelen aan anderen.
-
Gino De Vries
10Duidelijk plan van aanpak vooraf en alles netjes nagekomen. Prettige en betrouwbare partij. Van harte aan te bevelen.
-
Van Ostadelaan 398
10Ontzettend goed geholpen bij de verkoop van mijn woning. Ze denken actief mee over alle mogelijkheden en beschikt over veel kennis van het volledige verkoopproces. De communicatie was prettig, ze waren vriendelijk en konden snel schakelen wanneer dat nodig was. Een zeer professionele en betrouwbare makelaar die ik absoluut kan aanbevelen.
-
Smeemanlaan 14
8Traducido por IALa comunicación fue buena, tanto con el agente inmobiliario como con el compañero. Después de las visitas se me informó ampliamente sobre la visita. También hubo suficiente espacio para aportar ideas propias acerca de la venta. ¡Puedo recomendar este agente inmobiliario!