Unimos a personas y casas – eso es nuestro trabajo y nuestra pasión. Ya sea que quieras vender, comprar o buscar una vivienda nueva: aquí encontrarás toda la expertise bajo un mismo techo. También puedes acudir a nosotros para hipotecas y seguros. Así te lo ponemos fácil y ofrecemos seguridad. Hoekstra en Van Eck es ya durante años una dirección conocida en la región. Gracias a nuestro amplio red de más de 30 oficinas, los clientes disf...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Purmerland 330
1448PZ Purmerend
€ 900.000 k.k.
€ 6.040/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 273 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vrijheidsplantsoen 27
1447XW Purmerend
€ 587.500 k.k.
€ 4.320/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Reigersbek 26
1441SZ Purmerend
€ 475.000 k.k.
€ 3.467/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 218 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Barcelonahaven 29
1448KR Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 4.291/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 92 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Cornwallhof 42
1444JD Purmerend
€ 625.000 k.k.
€ 4.139/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Burgemeester D. Kooimanweg 697
1444CA Purmerend
€ 300.000 k.k.
€ 5.263/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (120)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
120 reseñas total
Funda
76 opiniones en Funda
44 reseñas en Google
-
Kolfstraat 175
10Mijn makelaar was Linda Schilder. Zij is de perfecte combinatie van vriendelijkheid en daadkracht die ik ooit heb meegemaakt. Omdat dit mijn eerste ervaring was zij nam altijd de tijd om alles duidelijk uit te leggen en gaf ze adviezen die ik absoluut zou aanraden op te volgen. Ze kent de markt door en door, weet precies hoe ze moet handelen en reageert snel om zaken op te lossen. Je voelt je voortdurend ondersteund en serieus genomen. Maar zodra je hebt besloten voor welke woni…
-
jan Dekkers
10Wij hebben ons huis (goed) verkocht samen met Stijn. Stijn is realistisch, betrokken, meedenkend en spontaan! Echt een aanrader.
-
Jan Bijhouwerstraat 60
10Erg fijne samenwerking gehad met Linda! Linda luistert echt naar je wensen en bekijkt hierbij samen de mogelijkheden (en ze is ook nog erg gezellig). Kortom: Linda is erg betrokken! Wij zijn Linda erg dankbaar. Zonder haar hadden wij nooit onze droomhuis kunnen realiseren. Dankzij haar kennis, netwerk en deskundigheid hadden wij met een goed bod direct toegeslagen. Het resultaat dat Linda geleverd heeft is verbluffend na onze mening. Wij raden een samenwerking met Linda bij iede…
-
Van IJsendijkstraat 122
8 -
TheReactor8
10Begeleiding van de verkoop van mijn moeders huis verliep vlekkeloos. Tevreden over de dienstverlening en persoonlijk contact.