Loves Makelaardij
Loves Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Emmer-Compascuum. Wij zijn gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen, met een sterke nadruk op klantgerichtheid en kwaliteit. Onze ervaring en passie voor de woningmarkt maken ons tot een betrouwbare partner in uw woonwens. Wij bieden dienstverlening op maat, met een duidelijke werkwijze en transparante communicatie. Onze medewerkers zijn ge...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Lijsterbeslaan 17
7881PN Emmer-Compascuum
€ 365.000 k.k.
€ 3.174/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 486 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Eerste Koppelveenweg 77
7881ED Emmer-Compascuum
€ 359.000 k.k.
€ 3.355/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 464 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Meerkoet 9
7881DE Emmer-Compascuum
€ 625.000 ,-
€ 4.771/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 778 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Klepel 318
7811KX Emmen
€ 435.000 k.k.
€ 3.816/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oostelijke Koppelveenweg 12
7881EM Emmer-Compascuum
€ 625.000 k.k.
€ 3.551/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 176 m²
- Área del lote
- 463 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oosterdiep OZ 4
7881CS Emmer-Compascuum
€ 299.000 k.k.
€ 1.759/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 170 m²
- Área del lote
- 1180 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (56)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
56 reseñas total
Funda
20 opiniones en Funda
36 reseñas en Google
-
Monica van Opstal
10We hebben Daniëlle ervaren als een zeer betrokken en toegewijde makelaar. Haar heldere en prettige manier van communiceren zorgt ervoor dat alles voor de klant duidelijk en overzichtelijk blijft. Dankzij haar professionele aanpak en persoonlijke betrokkenheid voelden wij ons gedurende het hele proces goed begeleid en volledig op de hoogte.
-
Hoofdkanaal WZ 104
9We hebben Daniëlle ervaren als een zeer betrokken en toegewijde makelaar. Haar heldere en prettige manier van communiceren zorgt ervoor dat alles voor de klant duidelijk en overzichtelijk blijft. Dankzij haar professionele aanpak en persoonlijke betrokkenheid voelden wij ons gedurende het hele proces goed begeleid en volledig op de hoogte.
-
Spil 17
8Traducido por IAOficina profesional. Flexible, muy bien accesible, comprensivo y servicial. Da buenos consejos y tiene un buen conocimiento del mercado regional. El contacto es personal cuando se puede, profesional cuando es necesario. Piensa junto con tanto comprador como vendedor, lo que hace que todo el proceso de venta y compra sea muy flexible. Totalmente recomendable.
-
jelle weidijk
8 -
Lijsterbeslaan 8
9Contact liep heel goed . Komt afspraken na en geeft goede adviezen ben heel erg tevreden zou haar zeker bij vrienden aanbevelen
-
ibrahim hadla
2Pas goed op voordat je met dit makelaarskantoor zaken doet. Er wordt na oplevering telkens met nieuwe eisen en herstelverzoeken gekomen die niet in het officiële rapport staan. Ze houden de borg onterecht vast en communiceren slecht. Geen aanrader.