Accolade Makelaars
"¡Donde el cliente sigue siendo realmente rey!"
In het hart van de Heerlijkheid Bergen, vlak bij de historische Ruïnekerk en het bekende Huis met de Pilaren, staat Accolade Makelaars. Sinds 1976 is het kantoor een betrouwbare partner voor wie op zoek is naar woningen of hulp bij de verkoop van een huis. De makelaars werken in Bergen, Bergen aan Zee, Schoorl en de omgeving. Kennis, ervaring en persoonlijk advies zijn essentieel bij Accolade Makelaars. De medewerkers leggen veel aandac...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Heereweg 163 d
1871EE Schoorl
€ 650.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Luiveland 15
1861JB Bergen (NH)
€ 467.500 k.k.
€ 9.167/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 60
1934EH Egmond aan den Hoef
€ 495.000 k.k.
€ 3.173/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 156 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Turfweg 7
1862KG Bergen (NH)
€ 800.000 k.k.
€ 8.696/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 735 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Leeuwenbekweg 4
1861XK Bergen (NH)
€ 995.000 k.k.
€ 9.851/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 735 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Trogven 1
1749HD Warmenhuizen
€ 500.000 k.k.
€ 4.425/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 318 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (47)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
47 reseñas total
Funda
36 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Bergerweg 14
9Altijd bereikbaar en meedenkend. Veel lokale kennis en duidelijk advies qua prijsstelling en tijdens onderhandelingen.
-
De Rekere 70
9Deskundige informatie die tijdig en accuraat werd verstrekt. Contact met de makelaar en de medewerkers was plezierig.
-
Dick Jan Leegwater
10We hebben Accolade Makelaars als zeer prettig en deskundig ervaren. Max heeft heel veel kennis van de markt, mede omdat zijn moeder zijn voorganger was in het runnen van het bedrijf. In de bezichtigingen heeft Max ons leren kennen en gericht advies kunnen geven, bijvoorbeeld of een straat/huis wel of niet bij ons past. Ook in de technische zaken hebben we veel aan Max gehad. Tel daarbij op het prettige contact en wij kunnen alleen maar 5 sterren geven!
-
Wetering 28
-
Boogoort 62
10Zeer deskundig en goed advies en begeleiding. Was heel blij met hun raad en duidelijke uitleg.