DVA Makelaars Alkmaar | Dapper & van Aalst
"Su agente inmobiliario NVM para Alkmaar y alrededores"
DVA Makelaars Alkmaar, gevestigd in Bergen (NH), staat voor persoonlijke aandacht en een full-service aanpak. Tineke Dapper en Pascal van Aalst zijn sinds 2006 actief als gecertificeerde makelaars in Alkmaar en omgeving. Met een sterke focus op klantgerichtheid onderscheiden zij zich van andere makelaars. Of u nu op zoek bent naar een woning of uw huidige huis wilt verkopen, DVA staat voor betrouwbare en gedetailleerde begeleiding. Met...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Guldenpad 5
1827JJ Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 129 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van Ostadelaan 376
1816JN Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Zakedijkje 38 E
1862HB Bergen (NH)
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Voorweg 106
1871CR Schoorl
€ 669.000 k.k.
€ 5.395/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 410 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Blaer 18
1831AB Koedijk
€ 400.000 k.k.
€ 3.883/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Boendermakerhof 1
1861TA Bergen (NH)
€ 785.000 k.k.
€ 7.696/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (130)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
130 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
114 reseñas en Google
-
jelmer boonstra
10Zeer prettig met het juiste gevoel van persoonlijke aandacht. Korte lijntjes en een luisterend oor. Vanaf het begin gevoeld de juiste keuze te hebben gemaakt met Tineke en Pascal. Wij zijn zeer tevreden. Goed gedaan team DVA!
-
Voormeer 182
-
Monique De Langen
10Deze maand ons appartement verkocht, samen met Tineke en Pascal van DVA. Heel professioneel met een persoonlijke benadering zoals zij dat kunnen. Na het eerste contact en een bezichtiging hebben ze een juiste inschatting gemaakt van ons appartement, de markt en hoe het te positioneren. Het was spot-on, binnen een week de juiste koper. Persoonlijk, professioneel en alle partijen tevreden. Ons advies: kijk niet verder, DVA is de makelaar om mee in zee te gaan
-
Jan van Eyckstraat 35
10Ze hebben het gewoon goed gedaan. Zowel voor mij als de verkopende partij als voor de kopende partij. Beide zijn tevreden met het eindresultaat.
-
Bannewaard 66
10Traducido por IADecidido, optimista y práctico, Pascal ha sido fundamental en la venta de nuestra casa. Así como Tieneke que ha dado excelentes consejos. Siempre presente y atento, han conseguido un excelente resultado para nosotros. Recomendamos encarecidamente a DVA a toda persona que quiera vender su casa. Olga y Gianni.