DVA Makelaars Alkmaar | Dapper & van Aalst
"Your involved NVM real estate agent for Alkmaar and surrounding area"
DVA Makelaars Alkmaar, gevestigd in Bergen (NH), staat voor persoonlijke aandacht en een full-service aanpak. Tineke Dapper en Pascal van Aalst zijn sinds 2006 actief als gecertificeerde makelaars in Alkmaar en omgeving. Met een sterke focus op klantgerichtheid onderscheiden zij zich van andere makelaars. Of u nu op zoek bent naar een woning of uw huidige huis wilt verkopen, DVA staat voor betrouwbare en gedetailleerde begeleiding. Met...
Current housing stock
-
- Available
Guldenpad 5
1827JJ Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
ASave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 129 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Van Ostadelaan 376
1816JN Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
CSave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Zakedijkje 38 E
1862HB Bergen (NH)
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
ASave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Voorweg 106
1871CR Schoorl
€ 669.000 k.k.
€ 5.395/m²
ASave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 410 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Blaer 18
1831AB Koedijk
€ 400.000 k.k.
€ 3.883/m²
ASave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 136 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Boendermakerhof 1
1861TA Bergen (NH)
€ 785.000 k.k.
€ 7.696/m²
ASave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (130)
Review platforms
BronscoresTotal score
130 total reviews
Funda
16 reviews on Funda
114 reviews on Google
-
jelmer boonstra
10Zeer prettig met het juiste gevoel van persoonlijke aandacht. Korte lijntjes en een luisterend oor. Vanaf het begin gevoeld de juiste keuze te hebben gemaakt met Tineke en Pascal. Wij zijn zeer tevreden. Goed gedaan team DVA!
-
Voormeer 182
-
Monique De Langen
10Translated by AIThis month we sold our apartment, together with Tineke and Pascal from DVA. Very professional with a personal approach as they can. After the first contact and a viewing, they made an accurate assessment of our apartment, the market and how to position it. It was spot-on, within a week the right buyer. Personal, professional and all parties satisfied. Our advice: don't look further, DVA is the real estate agent to go with.
-
Jan van Eyckstraat 35
10Ze hebben het gewoon goed gedaan. Zowel voor mij als de verkopende partij als voor de kopende partij. Beide zijn tevreden met het eindresultaat.
-
Bannewaard 66
10Translated by AIDecisive, optimistic, and practical, Pascal has been fundamentally important in the sale of our house. Just like Tieneke who gave excellent advice. Always present and attentive, they brought us to an outstanding result. We can only recommend DVA to everyone who wants to sell their house! Olga and Gianni.