DVA Makelaars Alkmaar | Dapper & van Aalst
"Uw betrokken NVM-makelaar voor Alkmaar en omgeving"
DVA Makelaars Alkmaar, gevestigd in Bergen (NH), staat voor persoonlijke aandacht en een full-service aanpak. Tineke Dapper en Pascal van Aalst zijn sinds 2006 actief als gecertificeerde makelaars in Alkmaar en omgeving. Met een sterke focus op klantgerichtheid onderscheiden zij zich van andere makelaars. Of u nu op zoek bent naar een woning of uw huidige huis wilt verkopen, DVA staat voor betrouwbare en gedetailleerde begeleiding. Met...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Guldenpad 5
1827JJ Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Ostadelaan 376
1816JN Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zakedijkje 38 E
1862HB Bergen (NH)
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Voorweg 106
1871CR Schoorl
€ 669.000 k.k.
€ 5.395/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Blaer 18
1831AB Koedijk
€ 400.000 k.k.
€ 3.883/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boendermakerhof 1
1861TA Bergen (NH)
€ 785.000 k.k.
€ 7.696/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (130)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
130 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
114 reviews op Google
-
jelmer boonstra
10Zeer prettig met het juiste gevoel van persoonlijke aandacht. Korte lijntjes en een luisterend oor. Vanaf het begin gevoeld de juiste keuze te hebben gemaakt met Tineke en Pascal. Wij zijn zeer tevreden. Goed gedaan team DVA!
-
Voormeer 182
-
Monique De Langen
10Deze maand ons appartement verkocht, samen met Tineke en Pascal van DVA. Heel professioneel met een persoonlijke benadering zoals zij dat kunnen. Na het eerste contact en een bezichtiging hebben ze een juiste inschatting gemaakt van ons appartement, de markt en hoe het te positioneren. Het was spot-on, binnen een week de juiste koper. Persoonlijk, professioneel en alle partijen tevreden. Ons advies: kijk niet verder, DVA is de makelaar om mee in zee te gaan
-
Jan van Eyckstraat 35
10Ze hebben het gewoon goed gedaan. Zowel voor mij als de verkopende partij als voor de kopende partij. Beide zijn tevreden met het eindresultaat.
-
Bannewaard 66
10Besluitvaardig, optimistisch en praktisch, Pascal is van fundamenteel belang geweest bij de verkoop van ons huis. Net als Tieneke die uitstekende adviezen heeft gegeven. Altijd aanwezig en attent, hebben ze ons tot een uitstekend resultaat gebracht. We kunnen DVA alleen maar aanbevelen aan iedereen die zijn huis wil verkopen! Olga en Gianni.