DVA Makelaars Alkmaar | Dapper & van Aalst
"Ihr beteiligter NVM-Makler für Alkmaar und Umgebung"
DVA Makelaars Alkmaar, gevestigd in Bergen (NH), staat voor persoonlijke aandacht en een full-service aanpak. Tineke Dapper en Pascal van Aalst zijn sinds 2006 actief als gecertificeerde makelaars in Alkmaar en omgeving. Met een sterke focus op klantgerichtheid onderscheiden zij zich van andere makelaars. Of u nu op zoek bent naar een woning of uw huidige huis wilt verkopen, DVA staat voor betrouwbare en gedetailleerde begeleiding. Met...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Guldenpad 5
1827JJ Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 129 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Van Ostadelaan 376
1816JN Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Zakedijkje 38 E
1862HB Bergen (NH)
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Voorweg 106
1871CR Schoorl
€ 669.000 k.k.
€ 5.395/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 410 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Blaer 18
1831AB Koedijk
€ 400.000 k.k.
€ 3.883/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Boendermakerhof 1
1861TA Bergen (NH)
€ 785.000 k.k.
€ 7.696/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (130)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
130 Bewertungen insgesamt
Funda
16 Bewertungen auf Funda
114 Bewertungen bei Google
-
jelmer boonstra
10Zeer prettig met het juiste gevoel van persoonlijke aandacht. Korte lijntjes en een luisterend oor. Vanaf het begin gevoeld de juiste keuze te hebben gemaakt met Tineke en Pascal. Wij zijn zeer tevreden. Goed gedaan team DVA!
-
Voormeer 182
-
Monique De Langen
10Deze maand ons appartement verkocht, samen met Tineke en Pascal van DVA. Heel professioneel met een persoonlijke benadering zoals zij dat kunnen. Na het eerste contact en een bezichtiging hebben ze een juiste inschatting gemaakt van ons appartement, de markt en hoe het te positioneren. Het was spot-on, binnen een week de juiste koper. Persoonlijk, professioneel en alle partijen tevreden. Ons advies: kijk niet verder, DVA is de makelaar om mee in zee te gaan
-
Jan van Eyckstraat 35
10Ze hebben het gewoon goed gedaan. Zowel voor mij als de verkopende partij als voor de kopende partij. Beide zijn tevreden met het eindresultaat.
-
Bannewaard 66
10Übersetzt durch KIEntschlossen, optimistisch und pragmatisch war Pascal von grundlegender Bedeutung beim Verkauf unseres Hauses. Wie auch Tieneke, die ausgezeichnete Ratschläge gegeben hat. Immer präsent und aufmerksam haben sie uns zu einem hervorragenden Ergebnis geführt. Wir können DVA nur jedem empfehlen, der sein Haus verkaufen möchte! Olga und Gianni.