Van Wattum Makelaardij
Van Wattum Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Stadskanaal. Wij begrijpen de waarde van een huis als meer dan alleen een woning, en helpen u daarom met zorgvolle aandacht bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de aankoop van woningen, met een duidelijke en transparante werkwijze. Wij zijn gecertificeerd met VastgoedCert en communiceren in Nederlands,...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Schoutenlaan 8
9502CZ Stadskanaal
€ 209.000 k.k.
€ 2.155/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 126 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Elzenhage 53
9501ZG Stadskanaal
€ 319.000 k.k.
€ 2.954/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 267 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hoofdkade 106
9503HE Stadskanaal
€ 310.000 k.k.
€ 2.053/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 640 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Molenstraat 6
9501GZ Stadskanaal
€ 219.000 k.k.
€ 1.856/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Molenstraat 61
9584AS Mussel
€ 245.000 k.k.
€ 2.025/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 221 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Parklaan 41
9521GA Nieuw-Buinen
€ 298.000 k.k.
€ 2.175/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 286 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (76)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
76 reseñas total
Funda
44 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Schotlandlaan 14
9Het contact was heel prettig en goede aanpak! Move werkte goed, alles gaat daardoor snel als het meezit.
-
Laakstraat 2
10Traducido por IAMuy amable y agradable agente inmobiliario con el que trabajar, entiende el mercado local. Proporciona buena información.
-
DORITOSBE
10Zeer tevreden over de makelaar. Fijn en snel contact . Staat direct klaar als je vragen hebt en huis ook nog eens snel verkocht. Niek
-
Omloop 61
9Fijne uitleg en gesprekken gehad. Bij vragen kon je bellen. Er werd uitleg gegeven over hoe je meestal een huis verkoopt. Je kunt hun advies volgen maar als jij denkt dat het anders moet of het bedrag moet aangepast oid is dat bespreekbaar. Uiteindelijk heb je zelf zeggenschap. Zij geven op een fijne manier advies maar jij/jullie maken je eigen keuze. Er wordt goed geluisterd naar jou wensen. Kortom een fijne makelaar
-
Essenhage 7
9Prima makelaar. Dit bedrijf is deskundig en helpt goed. Zijn betrokken en betrouwbaar. Super fijn geholpen
-
Unikenstraat 102
10Zoals ik ook zelf tegen de makelaar zei, het is alsof je in de zon kijkt. En dan niet de echte zon, maar de Teletubbie zon. Geert is de vrolijkheid, zelf en de wereld kan mensen als hem echt heel goed gebruiken.
-
Wilgenhage 17
9Traducido por IAEl contacto fue muy bueno, podía preguntar lo que quería y recibir una respuesta comprensible. Si después aún quería saber algo, simplemente llamaba y obtenía una explicación. Buena cooperación. Muy recomendable.