Van Wattum Makelaardij
Van Wattum Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Stadskanaal. Wij begrijpen de waarde van een huis als meer dan alleen een woning, en helpen u daarom met zorgvolle aandacht bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de aankoop van woningen, met een duidelijke en transparante werkwijze. Wij zijn gecertificeerd met VastgoedCert en communiceren in Nederlands,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schoutenlaan 8
9502CZ Stadskanaal
€ 209.000 k.k.
€ 2.155/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Elzenhage 53
9501ZG Stadskanaal
€ 319.000 k.k.
€ 2.954/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 267 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hoofdkade 106
9503HE Stadskanaal
€ 310.000 k.k.
€ 2.053/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 640 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Molenstraat 6
9501GZ Stadskanaal
€ 219.000 k.k.
€ 1.856/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Molenstraat 61
9584AS Mussel
€ 245.000 k.k.
€ 2.025/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 221 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Parklaan 41
9521GA Nieuw-Buinen
€ 298.000 k.k.
€ 2.175/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 286 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (76)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
76 avis total
Funda
44 commentaires sur Funda
32 commentaires sur Google
-
Schotlandlaan 14
9Het contact was heel prettig en goede aanpak! Move werkte goed, alles gaat daardoor snel als het meezit.
-
Laakstraat 2
10Zeer vriendelijk en plezierige makelaar om mee te werken, begrijpt de lokale markt. Geeft goede informatie.
-
DORITOSBE
10Zeer tevreden over de makelaar. Fijn en snel contact . Staat direct klaar als je vragen hebt en huis ook nog eens snel verkocht. Niek
-
Omloop 61
9Fijne uitleg en gesprekken gehad. Bij vragen kon je bellen. Er werd uitleg gegeven over hoe je meestal een huis verkoopt. Je kunt hun advies volgen maar als jij denkt dat het anders moet of het bedrag moet aangepast oid is dat bespreekbaar. Uiteindelijk heb je zelf zeggenschap. Zij geven op een fijne manier advies maar jij/jullie maken je eigen keuze. Er wordt goed geluisterd naar jou wensen. Kortom een fijne makelaar
-
Essenhage 7
9Prima makelaar. Dit bedrijf is deskundig en helpt goed. Zijn betrokken en betrouwbaar. Super fijn geholpen
-
Unikenstraat 102
10Zoals ik ook zelf tegen de makelaar zei, het is alsof je in de zon kijkt. En dan niet de echte zon, maar de Teletubbie zon. Geert is de vrolijkheid, zelf en de wereld kan mensen als hem echt heel goed gebruiken.
-
Wilgenhage 17
9Traduit par l'IALe contact était agréable, je pouvais poser toutes les questions que je voulais et obtenir une réponse compréhensible. Si j'avais encore envie de savoir quelque chose après, il suffisait de téléphoner et j'obtenais des explications. Bonne collaboration, fortement recommandé !