Smeets Vastgoed es un despacho inmobiliario independiente con sede en Sittard, activo dentro de la región del Limburgo. Combinamos conocimiento local con un enfoque personal para hacer realidad sus deseos en el mercado inmobiliario. Nuestra promesa es trabajar de forma transparente, confiable y con expertise para que pueda centrarse plenamente en su objetivo. Ofrecemos servicios de venta, compra, alquiler y tasación, con un enfoque en e...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hommelweg 2 R 747
6114RT Susteren
€ 219.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 550 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kerkplein 7
6131ES Sittard
€ 469.000 k.k.
€ 4.150/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 72 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
IJsvogelstraat 11
6135EM Sittard
€ 299.000 k.k.
€ 2.694/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 280 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Eenbesweg 8
6118EX Nieuwstadt
€ 339.000 k.k.
€ 3.229/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 205 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Paardestraat 13
6131HA Sittard
€ 550.000 k.k.
€ 1.703/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 323 m²
- Área del lote
- 225 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Montfortstraat 15
6433JG Hoensbroek
€ 399.000 k.k.
€ 2.293/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 174 m²
- Área del lote
- 585 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (86)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
86 reseñas total
Funda
45 opiniones en Funda
41 reseñas en Google
-
Smidserweg 8
10Goede kennis van zaken en prettige begeleiding. Tevens goed bereikbaar bij vragen. Bedankt voor alle hulp.
-
Nieuwwijkstraat 31
10Nicole is echt een goede makelaar, betrokken en zeer vriendelijk! Een aanrader. Wij zijn tevreden over hoe alles verlopen is.
-
stijn azzakriti
10 -
Edwin J.
10Super service en eerlijk advies
-
Maarten van Rossumstraat 16
9Onze makelaar was heel toegankelijk. Bij vragen konden wij hen altijd bellen. Onze woning is heel snel verkocht geworden!
-
Komeetlaan 40
9Hulpvaardig, meedenken, snelle communicatie, betrokken. Prettig in contact, zowel face to face als via kantoor.
-
Dr. Nolenslaan 100 I
9Contact verliep super! Geen enkel probleem gehad. Alles up to date en wekelijks O niet dagelijks op de hoogte gehouden wat bezichtigingen en biedingen betreft. Move is een geweldig platform!!
-
J N
2Ik had bij deze makelaar een bezichtiging. Meneer deed zeer ongeintresseerd, nam me niet serieus en wist geen vragen te beantwoorden. Contact opgenomen met het bedrijf voor de vragen, ze zouden hier op terug komen en na 2 weken nooit meer wat vernomen. Zeer onprofessioneel!
-
Meteoorhof 3
10Zeer tevreden! Deskundige makelaar, kennis van zaken en houdt je constant goed op de hoogte. Een aanrader!
-
Meeuwenlaan 27
9Zeer vriendelijk, correct en kundig. Erg tevreden. Jos en Ad hebben ons top geholpen bij de verkoop van onze woning. Alles ging in samenspraak waarbij ook rekening werd gehouden met onze voorkeuren.