House Hunting Parkstad
House Hunting Parkstad staat voor betrouwbare makelaarsdienst in de regio Kerkrade. Wij combineren lokale kennis met moderne oplossingen om uw woonwensen te realiseren. Of u nu koopt, huurt of belegt – wij staan voor u klaar met persoonlijk advies en gedetailleerde ondersteuning. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, doortastend en gericht op uw...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Berghofstraat 82
6471EK Eygelshoven
€ 878 p/m
€ 12/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Heerlerweg 26 B
6367AE Voerendaal
€ 319.000 k.k.
€ 3.222/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 108 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hagenroderstraat 32
6464CP Kerkrade
€ 349.000 k.k.
€ 1.694/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 206 m²
- Área del lote
- 682 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
St.Pieterstraat 82
6463CW Kerkrade
€ 325.000 k.k.
€ 1.757/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 300 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Haarlemstraat 17
6415CB Heerlen
€ 275.000 k.k.
€ 2.350/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 300 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Akerstraat 82
6445CT Brunssum
€ 199.500 k.k.
€ 1.937/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (625)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
625 reseñas total
Funda
8 opiniones en Funda
617 reseñas en Google
-
Dirk Zweepstraat 1
10Zeer tevreden over deze makelaar! De communicatie was duidelijk en professioneel en we werden goed begeleid tijdens het hele verkoopproces. Dankzij hun inzet is ons huis snel en tegen een goede prijs verkocht. Zeker een aanrader!
-
Mateusz Podeszwa
10 -
Andreas Deivekis
10Uitstekende service in alle opzichten! Vooral Beau, die me hielp een woning te vinden en de tijd nam om me te leren kennen tijdens de bezichtigingen. Een echte aanrader!
-
Emrah Domurcuk
10Ik heb een fantastische ervaring gehad met Beau van Lelieveld van Househunting Eindhoven. Alles verliep heel soepel en het hele proces was gemakkelijk en professioneel. Beau was altijd erg behulpzaam, reageerde snel en stond direct klaar om al mijn vragen te beantwoorden. Ik voelde me gedurende het hele proces goed ondersteund. Een echte aanrader!
-
niek van heijst
10Met snelle en goede communicatie richting huurder en verhuurder, zorgt Househunting trlkens snrl nieuwe geschikte huurders. Bovendien vragen ze voorsf alle benodigde info van de huurders op. Heel fijn!
-
Job Fliervoet
10Goede hulp en snel antwoord op de gestelde vragen
-
Dean De Bruine
10Huur na al 3 maanden mijn woning via de mensen van Househunting, altijd goed bereikbaar en helpen zodra er iets is! Vriendelijk personeel en reageren snel op mails. Al met al een top bedrijf en hoop dat ik nog lang kan huren. Dankjewel Maarten en Shirley!!