House Hunting Parkstad staat voor betrouwbare makelaarsdienst in de regio Kerkrade. Wij combineren lokale kennis met moderne oplossingen om uw woonwensen te realiseren. Of u nu koopt, huurt of belegt – wij staan voor u klaar met persoonlijk advies en gedetailleerde ondersteuning. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, doortastend en gericht op uw...
Current housing stock
-
- Available
Berghofstraat 82
6471EK Eygelshoven
€ 878 p/m
€ 12/m²
CSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Heerlerweg 26 B
6367AE Voerendaal
€ 319.000 k.k.
€ 3.222/m²
BSave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 108 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hagenroderstraat 32
6464CP Kerkrade
€ 349.000 k.k.
€ 1.694/m²
CSave as favorite- Living area
- 206 m²
- Land area
- 682 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
St.Pieterstraat 82
6463CW Kerkrade
€ 325.000 k.k.
€ 1.757/m²
Save as favorite- Living area
- 185 m²
- Land area
- 300 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Haarlemstraat 17
6415CB Heerlen
€ 275.000 k.k.
€ 2.350/m²
Save as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 300 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Akerstraat 82
6445CT Brunssum
€ 199.500 k.k.
€ 1.937/m²
FSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (625)
Review platforms
BronscoresTotal score
625 total reviews
Funda
8 reviews on Funda
617 reviews on Google
-
Dirk Zweepstraat 1
10Zeer tevreden over deze makelaar! De communicatie was duidelijk en professioneel en we werden goed begeleid tijdens het hele verkoopproces. Dankzij hun inzet is ons huis snel en tegen een goede prijs verkocht. Zeker een aanrader!
-
Mateusz Podeszwa
10 -
Andreas Deivekis
10Translated by AIExcellent service in all respects! Especially Beau, who helped me find a property and took the time to get to know me during viewings. A real recommendation!
-
Emrah Domurcuk
10Translated by AII had a fantastic experience with Beau van Lelieveld from Househunting Eindhoven. Everything went very smoothly and the whole process was easy and professional. Beau was always very helpful, responded quickly and was immediately available to answer all my questions. I felt well supported throughout the entire process. A real recommendation!
-
niek van heijst
10Met snelle en goede communicatie richting huurder en verhuurder, zorgt Househunting trlkens snrl nieuwe geschikte huurders. Bovendien vragen ze voorsf alle benodigde info van de huurders op. Heel fijn!
-
Job Fliervoet
10Goede hulp en snel antwoord op de gestelde vragen
-
Dean De Bruine
10Huur na al 3 maanden mijn woning via de mensen van Househunting, altijd goed bereikbaar en helpen zodra er iets is! Vriendelijk personeel en reageren snel op mails. Al met al een top bedrijf en hoop dat ik nog lang kan huren. Dankjewel Maarten en Shirley!!