Startbox Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding op het gebied van aankoop, verkoop, huur en taxaties in Zuidoost-Drenthe. Vanuit onze kantoren in Klazienaveen en Emmen ondersteunen wij u bij elke stap van het kopen, verkopen of huren van een woning. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning, wilt verhuren of een taxatie laat uitvoeren – wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Bij aankoop helpen wij u om...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kuipstraat 4
7891JM Klazienaveen
€ 550.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 524 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Eemslandweg 88 A
7894AD Zwartemeer
€ 170.000 k.k.
€ 2.742/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Bereklauw 79
7891DB Klazienaveen
€ 385.000 k.k.
€ 2.895/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 464 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Posthoorn 39
7884PA Barger-Compascuum
€ 250.000 k.k.
€ 2.631/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 152 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Noorderkeerkring 40
7891CZ Klazienaveen
€ 225.000 k.k.
€ 2.778/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 169 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Posthoorn 72
7884PE Barger-Compascuum
€ 245.000 k.k.
€ 2.333/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 161 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (22)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
22 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
4 reseñas en Google
-
Posthoorn 39
9We werden goed op de hoogte gehouden door de makelaar. Wisten alles ruim op tijd waardoor wij er rekening mee konden houden. Het was een hele fijne samenwerking
-
Voeghoutenstraat 76
10Ronald heeft ons uitstekend en op een zeer duidelijke manier begeleid. Hij nam ons stap voor stap mee door het volledige proces, gaf heldere uitleg en nam daarbij echt de tijd om alles zorgvuldig toe te lichten.
-
Smallegang 2
10Wij hebben samen gewerkt met Arvid Lange van startbox makelaars. Arvid Lange heeft ons goed begeleid van A tot Z, duidelijk en eerlijk, (met een leuke dosis humor) en altijd bereikbaar voor onze vragen. Bij een nieuwe verkoop zullen wij zeker wederom met deze makelaar samenwerken. Wij zijn enorm tevreden! Arvid bedankt!
-
Eemslandweg 88 B
10Het contact met Bas Stroeve en het kantoor is heel goed, ze houden je goed op de hoogte van de voortgang en zetten zich 100% in voor de verkoop.
-
De Doeze 54
10Traducido por IAStartbox Makelaars ha vendido nuestra vivienda y eso ha transcurrido muy agradablemente. La comunicación fue clara y directa. Bas es competente y sabe de qué habla. Estamos muy satisfechos con todo el proceso de venta.
-
Scholtenskanaal OZ 101
8Traducido por IALa comunicación fue buena, aunque el agente inmobiliario estaba de vacaciones, estuvo dispuesto a ayudarnos con consejos y asesoría. La venta fue exitosa. A pesar de nuestro estrés, el agente inmobiliario mantuvo la calma.