Startbox Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding op het gebied van aankoop, verkoop, huur en taxaties in Zuidoost-Drenthe. Vanuit onze kantoren in Klazienaveen en Emmen ondersteunen wij u bij elke stap van het kopen, verkopen of huren van een woning. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning, wilt verhuren of een taxatie laat uitvoeren – wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Bij aankoop helpen wij u om...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kuipstraat 4
7891JM Klazienaveen
€ 550.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 524 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Eemslandweg 88 A
7894AD Zwartemeer
€ 170.000 k.k.
€ 2.742/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 62 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Bereklauw 79
7891DB Klazienaveen
€ 385.000 k.k.
€ 2.895/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 464 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Posthoorn 39
7884PA Barger-Compascuum
€ 250.000 k.k.
€ 2.631/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Noorderkeerkring 40
7891CZ Klazienaveen
€ 225.000 k.k.
€ 2.778/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Posthoorn 72
7884PE Barger-Compascuum
€ 245.000 k.k.
€ 2.333/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 161 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (22)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
22 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
4 Bewertungen bei Google
-
Posthoorn 39
9We werden goed op de hoogte gehouden door de makelaar. Wisten alles ruim op tijd waardoor wij er rekening mee konden houden. Het was een hele fijne samenwerking
-
Voeghoutenstraat 76
10Ronald heeft ons uitstekend en op een zeer duidelijke manier begeleid. Hij nam ons stap voor stap mee door het volledige proces, gaf heldere uitleg en nam daarbij echt de tijd om alles zorgvuldig toe te lichten.
-
Smallegang 2
10Wij hebben samen gewerkt met Arvid Lange van startbox makelaars. Arvid Lange heeft ons goed begeleid van A tot Z, duidelijk en eerlijk, (met een leuke dosis humor) en altijd bereikbaar voor onze vragen. Bij een nieuwe verkoop zullen wij zeker wederom met deze makelaar samenwerken. Wij zijn enorm tevreden! Arvid bedankt!
-
Eemslandweg 88 B
10Het contact met Bas Stroeve en het kantoor is heel goed, ze houden je goed op de hoogte van de voortgang en zetten zich 100% in voor de verkoop.
-
De Doeze 54
10Übersetzt durch KIStartbox Makelaars hat unser Haus verkauft und das war sehr angenehm. Die Kommunikation war klar und direkt. Bas ist fachkundig und weiß, wovon er spricht. Wir sind mit dem gesamten Verkaufsprozess sehr zufrieden.
-
Scholtenskanaal OZ 101
8Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief sich gut, selbst als der Makler im Urlaub war, war er bereit, uns mit Rat und Tat beizustehen. Der Verkauf verlief zügig. Trotz unseres Stresses bewahrte der Makler die Ruhe.