ViaJoop Makelaardij
"¡Un hogar para todos!"
Wij helpen je met vertrouwen en zekerheid de juiste keuze te maken, zowel voor nu als in de toekomst. Van aankoop tot verkoop, van taxatie tot beleggingsverhuur, we staan aan jouw zijde met advies en ondersteuning. Onze ervaring en gezonde boerenverstand zorgen voor een succesvolle transactie, waarbij jouw situatie centraal staat. We weten dat het kopen of verkopen van een woning complex en emotioneel kan zijn. Daarom geven we je rust,...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Donauring 1
5152TA Drunen
€ 695.000 k.k.
€ 3.528/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 197 m²
- Área del lote
- 349 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Verzetsplein 11
4264VC Veen
€ 465.000 k.k.
€ 4.009/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Molenhof 39
4261XC Wijk en Aalburg
€ 395.000 k.k.
€ 5.563/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- 191 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
E.P. van Ooijenstraat 8
5308KE Aalst
€ 525.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 605 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Torenstraat 6
4261BH Wijk en Aalburg
€ 700.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 181 m²
- Área del lote
- 485 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Torenstraat 6
4261BH Wijk en Aalburg
€ 695.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 181 m²
- Área del lote
- 485 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (55)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
55 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
37 reseñas en Google
-
Wilhelminastraat 42
10Alles verliep vlekkeloos. Goede communicatie en aanpak. Luistert goed naar je wensen. Zeker een aanrader!
-
Roy Goorden
10Wij zijn goed begeleid in de aankoop van ons nieuwe huis, het verkoop klaar maken, de bezichtigingen en de uiteindelijke verkoop. Het huis stond er mooi op! Met name bij het aankooptraject was het ontzettend fijn om met Joop te sparren over de stappen om te komen tot een goed bod en de motivatie daarbij.
-
Van Buurenstraat 8
9Het contact met ViaJoop was prima. Duidelijke taal. Gaf juiste weergave van de feiten en/of kansen mbt verkoop. Alles is uitgekomen zoals verwacht. Kan ieder ViaJoop aanbevelen. De service vanuit kantoor was top.
-
Grote Kerkstraat 38 a
10Traducido por IA¡Todo genial! personas muy amables también en la oficina, recomendaría a todo el mundo hacer lo que dicen, y muy personal.