Leenen Vastgoed
"Leenen Inmobiliaria, sientete en casa"
Leenen Vastgoed staat voor een uitgebreid en actueel woningaanbod in de regio Heerlen. Wij zijn er voor u met betrouwbare informatie en persoonlijke begeleiding bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze website biedt een overzicht van de nieuwste woningen, zodat u altijd op de hoogte is van beschikbare opties. Met een duidelijke communicatie en toegankelijk team zorgen wij ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt. Of het nu gaat...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zeswegenlaan 268
6412HH Heerlen
€ 175.000 k.k.
€ 2.465/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Veeweg 82
6374AR Landgraaf
€ 519.000 k.k.
€ 2.532/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 205 m²
- Área del lote
- 859 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Rijksweg Noord 26 H
6071KW Swalmen
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Annie M.G. Schmidt-plantsoen 38
6416VT Heerlen
€ 395.000 k.k.
€ 3.135/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Benzenraderweg 218
6417SX Heerlen
€ 389.000 k.k.
€ 3.777/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 401 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
W. Schweitzerlaan 5
6419BA Heerlen
€ 895.000 k.k.
€ 3.129/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 286 m²
- Área del lote
- 804 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
Reviews (42)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
42 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
28 reseñas en Google
-
Schaesbergerweg 5
9Heel prettig contact en fijne begeleiding. De bereikbaarheid is goed en wij hadden het idee dat wij alles mochten vragen. Er werd goed rekening gehouden met onze wensen
-
Brusselseweg 252
10Alles is zeer professioneel verlopen. De communicatie was duidelijk en snel, waardoor het hele proces soepel en prettig verliep. We zijn erg tevreden over de begeleiding en zouden deze makelaar zeker aan iedereen aanbevelen.
-
K.L.M.-straat 22
10Zeer tevreden over het gehele verkooptraject. Een transparante makelaar met prettige en deskundige begeleiding in het hele proces. Goede feedback over ontwikkelingen/bezichtigingen en altijd direct reageren en snel bereikbaar.
-
Dr. Ir. Bungestraat 16
10Professionele, duidelijke hulp. Een echt familie bedrijf waar de klant echt centraal staat. In een woord; fantastisch
-
Jos Habetsstraat 40
10Leenen kenmerkt zich als een professionele speler binnen de regio. Alles verloopt in goed overleg, met gedegen advies. Ze stellen zich flexibel op en hebben een persoonlijke benadering. Kortom, zeker een aanrader.
-
Witte Parel
2Traducido por IAMi experiencia con este agente inmobiliario fue completamente inútil. Había programado una visita para la vivienda en Egstraat 131, en Heerlen el 14-11-2025, pero la vivienda resultó ya vendida el 06-11-2025. No recibí ninguna notificación al respecto. En ese momento, además, estaba en el extranjero y no tenía cobertura, lo cual hacía que la comunicación clara fuera especialmente crucial — pero simplemente no existió. Además, el proceso de pujas parecía totalmente opaco. Todo ocurría detrás de puertas cerradas, y ni siquiera tuve la oportunidad de presentar una oferta antes de que la vivienda de repente estuviera “vendida”. Esto genera absolutamente confianza. El hecho de que mi cita simplemente permaneciera sin resolver mientras la vivienda ya había sido vendida, dice suficiente para mí: mal organizado, mal comunicado y absolutamente no orientado al cliente. Este agente inmobiliario me ha dado una impresión especialmente mala, y definitivamente no lo recomendaría.