Van der Helm Makelaardij
"¡La calidad es una elección!"
Van der Helm Woning- en Bedrijfsmakelaars B.V. is een jonge, energieke makelaar gevestigd in Wilnis, het centrum van de Ronde Venen. Wij zijn op zoek naar innovatieve manieren om uw onroerend goed zichtbaar te maken voor potentiële kopers of huurders. Onze werkwijze is gericht op resultaat en aandacht voor detail, met als kernwaarden betrouwbaarheid en onafhankelijkheid. Als lid van de NVM staan we voor vakmanschap en ervaring, die we c...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Futenlaan 25
3645GB Vinkeveen
€ 595.000 k.k.
€ 4.722/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Maansteen 89
3643BJ Mijdrecht
€ 565.000 k.k.
€ 5.136/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vredelantstraat 3
3633EA Vreeland
€ 525.000 k.k.
€ 4.449/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Beatrixstraat 25
3648BW Wilnis
€ 489.000 k.k.
€ 5.041/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 214 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Blauwe Zegge 16
3648JL Wilnis
€ 519.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Portengen 107
3628ED Kockengen
€ 895.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 780 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (78)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
78 reseñas total
Funda
58 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
Regenboog 45
10Het contact verliep prima. Heeft er goed kijk op. Heeft het huis goed weg gezet in de markt. Vriendelijk
-
Texas Texas
2Je wordt hier niet teruggebeld en ze negeren je emails e.d.
-
Generaal Kraijenhoffstraat 75
10Ik kon alles uit handen geven. Alles is top geregeld. Alles werd goed uitgelegd en er werd goed meegedacht met alle zaken.
-
Lange Meer 18
9We zijn goed geholpen door onze makelaar en we zijn blij met de dat we deze makelaar hebben gekozen
-
Raaigras 44
9Goed contact met de makelaar. Komt afspraken na. Goede prijs kwaliteit verhouding van de geleverde diensten.
-
Cliffordweg 26 A
8Traducido por IAExcelente 1 minpunt los documentos no estaban correctamente rellenados. Satisfecho con el agente inmobiliario, respondió de manera competente y profesional.
-
Nobel 80
10Traducido por IADesde el momento uno ha tenido una buena sensación con este agente inmobiliario. Muy claro en la comunicación y si hay preguntas, pueden responder rápidamente.