Makelaardij Reilink Vastgoed
"Confiado y amable Competente y enérgico"
Sinds bijna 25 jaar staat ons kantoor bekend als betrouwbare partner in de regio. Met veel passie en toewijding hebben we ons gespecialiseerd in de woonmarkt, waarbij klantvriendelijkheid en transparantie centraal staan. Onze ervaring zorgt voor een solide basis om u te begeleiden bij de koop of verkoop van uw woning. Wij luisteren naar uw wensen en geven u gedetailleerd advies, zodat u zich op de hoogte voelt van alle stappen in het pr...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Meenteweg 6
9625TD Overschild
€ 875.000 k.k.
€ 2.472/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 354 m²
- Área del lote
- 6920 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Oudeweg 82 A
9628CG Siddeburen
€ 459.000 k.k.
€ 3.477/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Costerijweg 39
9628BD Siddeburen
€ 349.500 k.k.
€ 2.444/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 360 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Doorloper 10
9611AX Sappemeer
€ 545.000 k.k.
€ 4.325/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 272 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Reint Dijkemastraat 6 A
9628CW Siddeburen
€ 449.000 k.k.
€ 2.256/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 199 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
G. Boelmanweg 67
9945RH Wagenborgen
€ 295.000 k.k.
€ 2.341/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 311 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (59)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
59 reseñas total
Funda
28 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
de Hoogte 11
9Alles verliep naar wens. Begeleiding voelde warm en persoonlijk. Hij kent de regionale woningmarkt goed. Voor een ieder aan te bevelen.
-
Reint Dijkemastraat 22
9Het contact verliep voorspoedig. Er werd steeds snel gecommuniceerd bij veranderingen etc. en adequaat gereageerd toen de belangstelling eerst tegen viel. Anton heeft na de intake van Fre Bos, het dossier kundig overgenomen. Het hele team verder bedankt!
-
Bilderdijkstraat 2
10Super fijn contact! Denken in alles mee en nemen je veel uit handen. Niks is te gek of teveel. Goed bereikbaar en staan altijd klaar voor zelfs de meest kleine vragen.
-
Hoofdweg 6
9Traducido por IAEl servicio fue bueno. Fácil de acceder y rápida respuesta a las preguntas. Definitivamente lo recomendaría. Personal amable y considerado con la oficina.
-
S. Alles
10Traducido por IAMuy satisfecho con la buena colaboración con Reilink Inmobiliaria. Nos ha ayudado a encontrar un diamante en bruto. Definitivamente recomendable.
-
Hoofdweg 58
9Traducido por IAEn un ambiente agradable y relajado, se ha comentado poner la casa en venta. Se han recibido buenos consejos y dentro de 3 meses la casa se ha vendido, a la satisfacción del comprador y vendedor. El agente inmobiliario sigue siendo realista en cuanto al precio de venta y nos mantiene bien informados. En fin ... una recomendación, esta oficina inmobiliaria.