Makelaardij Reilink Vastgoed
"Vertrouwd en vriendelijk Deskundig en daadkrachtig"
Sinds bijna 25 jaar staat ons kantoor bekend als betrouwbare partner in de regio. Met veel passie en toewijding hebben we ons gespecialiseerd in de woonmarkt, waarbij klantvriendelijkheid en transparantie centraal staan. Onze ervaring zorgt voor een solide basis om u te begeleiden bij de koop of verkoop van uw woning. Wij luisteren naar uw wensen en geven u gedetailleerd advies, zodat u zich op de hoogte voelt van alle stappen in het pr...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Meenteweg 6
9625TD Overschild
€ 875.000 k.k.
€ 2.472/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 354 m²
- Perceeloppervlakte
- 6920 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Oudeweg 82 A
9628CG Siddeburen
€ 459.000 k.k.
€ 3.477/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Costerijweg 39
9628BD Siddeburen
€ 349.500 k.k.
€ 2.444/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 360 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Doorloper 10
9611AX Sappemeer
€ 545.000 k.k.
€ 4.325/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Reint Dijkemastraat 6 A
9628CW Siddeburen
€ 449.000 k.k.
€ 2.256/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
G. Boelmanweg 67
9945RH Wagenborgen
€ 295.000 k.k.
€ 2.341/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 311 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (59)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
59 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
de Hoogte 11
9Alles verliep naar wens. Begeleiding voelde warm en persoonlijk. Hij kent de regionale woningmarkt goed. Voor een ieder aan te bevelen.
-
Reint Dijkemastraat 22
9Het contact verliep voorspoedig. Er werd steeds snel gecommuniceerd bij veranderingen etc. en adequaat gereageerd toen de belangstelling eerst tegen viel. Anton heeft na de intake van Fre Bos, het dossier kundig overgenomen. Het hele team verder bedankt!
-
Bilderdijkstraat 2
10Super fijn contact! Denken in alles mee en nemen je veel uit handen. Niks is te gek of teveel. Goed bereikbaar en staan altijd klaar voor zelfs de meest kleine vragen.
-
Hoofdweg 6
9Service was goed. Goed bereikbaar en snelle reactie bij vragen. Zeker een aanrader. Leuke personeel en meedenkend bij het kantoor.
-
S. Alles
10Zeer te vreden over de goeie samenwerking met reilink vastgoed. Heeft ons aan een mooi pareltje geholpen. Zeker een aanrader
-
Hoofdweg 58
9In een ongedwongen leuke gezellige sfeer, besproken om het huis in de verkoop te doen. Goede adviezen gekregen en binnen 3 maanden huis verkocht naar alle tevredenheid van koper en verkoper. Makelaar is en blijft reëel wat betreft de verkoopprijs en houdt ons goed op de hoogte.. kortgezegd ...een aanrader dit makelaarskantoor.
-
De Potterij 10
10Contacten verliepen prima. Fijn om een makelaar te hebben die veel connecties hebben met de omgeving en de bewoners.