Broekman Makelaars Heerhugowaard
"¡Especialista, profesional y personal!"
Broekman Makelaars representa la competencia, profesionalidad y contacto personal. Con cuatro oficinas en la región de Alkmaar, Heerhugowaard y De Rijp, estamos cerca de tu barrio. Nuestra experiencia de más de 20 años en el corretaje brinda soluciones confiables y bien pensadas. Ya sea la venta, compra o tasación de una vivienda, estamos preparados para ayudarte con consejos profesionales y un enfoque personal. Nuestro equipo está acti...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Veilinghof 16
1713HZ Obdam
€ 325.000 k.k.
€ 3.869/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Jan Glijnisweg 117 B
1702PB Heerhugowaard
€ 975.000 k.k.
€ 5.478/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 405 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Eiland van Surya 20
1705SH Heerhugowaard
€ 535.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Barnsteen 47
1718DG Hoogwoud
€ 375.000 k.k.
€ 3.348/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Groenlingstraat 58
1706BL Heerhugowaard
€ 350.000 k.k.
€ 5.385/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Albast 21
1703CX Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 260 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (94)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
94 reseñas total
Funda
83 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Kraagbeer 9
10Fijne makelaar, met kundige mensen. Ze hebben ons geweldig geholpen met zowel de aankoop van een nieuwe woning als de verkoop van onze oude woning. Dank jullie wel in het bijzonder Jelle.
-
Baarsdorpermeer 27
9Het contact verloopt via een vast aanspreekpunt wat zeer prettig verliep. De kennis van de markt is uitstekend met het bijbehorende advies. Wij zijn dan ook zeer tevreden over de begeleiding tijdens de verkoop, een aanrader als makelaar
-
Acacialaan 15
10Ik heb goede ervaringen met de makelaar. Hij is duidelijk, doet wat hij zegt en wanneer er vragen zijn, wordt er snel geantwoord
-
Erasmuslaan 2 F
10Jelle onze makelaar is vriendelijk en kundig, toen er getekend was zonder voorbehoud ging het vanuit de koper een beetje anders dan iedereen gewend was duurde erg lang, het was steeds een beetje onzeker of het doorging, maar Jelle hield ons heel goed op de hoogte en zat er bovenop
-
Stellingmolen 6
10Ontzettend fijne makelaar, duidelijk, vriendelijk, meedenkend, assertief, services gericht, Hollandse mentaliteit, helemaal goed!
-
Kwikstaart 4
9Uitstekend begeleiding tot succesvolle verkoop van de woning. De aanpak was in de huidige woning markt de juist. Communicatie was goed en begrijpelijk.
-
Spectrum 21
10Prettig contact en snel schakelen. Zakelijk, maar tegelijkertijd vriendelijk, met oog voor de huidige markt. De makelaar denkt actief mee en geeft eerlijk en deskundig advies, waardoor je niet over je eigen grenzen heen gaat. Dit zorgt voor vertrouwen en een soepel verloop van de aankoop. Al met al een zeer professionele en betrokken makelaar die ik zeker zou aanbevelen