Ir directamente al contenido
Logotipo de LOFT MAKELAARS

De Savornin Lohmanlaan 2

6823BG Arnhem • Gelderland

Disponible

€ 675.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 690.350

Precio de compra /m²: € 5.075

Galería de fotos

Descripción

Levensloopbestendige woning met tuin, garage en oprit Op een gewilde locatie in de geliefde wijk Monnikenhuizen, aan een rustige en verkeersluwe straat, staat deze uitgebouwde helft van een dubbel woonhuis. De woning beschikt over een slaapkamer en badkamer op de begane grond, twee slaapkamers op de eerste verdieping, een eigen parkeerplaats met laadpaal, een garage en een praktische kelder. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin met veel privacy en meerdere terrassen aan zowel de voor-, zij- als achterzijde. Hierdoor is er altijd een prettige plek om buiten te zitten, in de zon of juist in de schaduw. Locatie: De woning ligt in een rustige, doodlopende straat in de groene wijk Monnikenhuizen. In de directe omgeving zijn diverse voorzieningen aanwezig zoals winkels, scholen en speelgelegenheden. Voor een wandeling of recreatie liggen onder andere Park Angerenstein, Stadspark Sonsbeek en Landgoed Klarenbeek op korte afstand. Ook het openbaar vervoer is goed bereikbaar. Het centrum van Arnhem is binnen circa vijf minuten fietsen te bereiken. Daarnaast zijn de uitvalswegen A12 en A50 snel en eenvoudig bereikbaar, wat zorgt voor een goede verbinding richting de rest van de regio. Indeling Begane grond: Via de diepe, groene voortuin met trapopgang bereik je de entree aan de zijkant van de woning. De hal geeft toegang tot de garderobe, het toilet, meterkast en de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer ligt aan de voorzijde en kijkt uit over de voortuin. Dankzij de grote raampartijen over de volledige breedte is er veel lichtinval. De houtkachel zorgt voor extra sfeer. Aansluitend bevindt zich de eetkamer met airconditioning en een schuifpui naar de achtertuin. Via de eetkamer is ook de kelder bereikbaar. De keuken aan de voorzijde is voorzien van diverse inbouwapparatuur en biedt voldoende bergruimte. Ook vanuit de keuken is de tuin bereikbaar. Via de keuken kom je in een tussenhal met toegang tot de badkamer en een slaapkamer. Hiermee is de woning levensloopbestendig ingericht. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, waarvan één is voorzien van een wastafel. Buiten: De tuin vormt een belangrijk pluspunt van deze woning. Rondom het huis ligt een groene, verzorgd aangelegde tuin met veel privacy. De beplanting bestaat onder andere uit sierbloemen, bessenstruiken, een walnotenboom, en een vijver. Door de ligging aan meerdere zijden van de woning zijn er verschillende terrassen en zitplekken gecreëerd. Zo is er altijd een fijne plek te vinden, passend bij het moment van de dag. De diepe voortuin ligt op het zuiden en biedt een zonnig en beschut terras. De achtertuin ligt op het noordoosten en beschikt over meerdere terrassen en een vijver, met een speelse indeling door hoogteverschillen. Daarnaast is er een aangebouwde stenen berging aanwezig, geschikt voor opslag van tuinspullen en fietsen. Garage en parkeerplaats: Op een paar meter afstand van de woning bevindt zich een garagebox. Daarnaast beschikt de woning over een eigen parkeerplaats direct voor de deur, voorzien van een laadpaal. Kenmerken: - Woonoppervlakte: 133 m2 - Garage: 17 m2 - Aangebouwde berging : 7 m2 - Kelder: 2 m2 - Inhoud: 478 m3 - Perceel: 422 m2 - Bouwjaar: 1954 - Energielabel B Bijzonderheden: - Garage en eigen parkeerplaats met laadpaal - Dak-, vloer- en muurisolatie - Volledig dubbel glas (m.u.v. kelder raampje), deels HR-glas - Mechanische ventilatie - Warmtepomp en 2 airco’s - Installatie vernieuwd en uitgebreid in 2011 (o.a. 3-fase aansluiting en meterkast) - Houtkachel - Houten en kunststof kozijnen (geschilderd in 2023, voordeur 2025) - Stenen berging in de achtertuin - 18 zonnepanelen (eigendom) - Serre - Badkamer vernieuwd in 2023 - Glasvezelaansluiting - Voor-, zij- en achtertuin - Bosch cv-combiketel (eigendom) Kom je een kijkje nemen? Neem dan je eigen NVM-aankoopmakelaar mee. Een aankoopmakelaar behartigt jouw belangen, denkt kritisch mee en helpt je tijd en zorgen te besparen. Op Funda vind je eenvoudig de contactgegevens van NVM-aankoopmakelaars bij jou in de buurt.

Hipoteca berekenen

€ 675.000

Coste del comprador (estimado): € 15.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 690.350

3,04%

Anualmente

%

€ 33.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 675.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
133 m²
Área del lote
422 m²
Contenido
478 m³
Otra zona interior
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
17 m²
Área del jardín trasero
115 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1954
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met overig
Aislamiento
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Bosch (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Garagebox
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6823

Mapas de Google

Ver Arnhem en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Arnhem

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Arnhem. En 2026 había 171.822 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 350.000.

Inhabitantes

171.822

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 350.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

11.361

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Arnhem
Año Inhabitantes
2022 163.888
2023 165.770
2024 167.632
2025 169.364
2026 171.822

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Arnhem
Año Promedio WOZ
2021 EUR 240.000
2022 EUR 265.000
2023 EUR 322.000
2024 EUR 335.000
2025 EUR 350.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.522 0-15: 24.923 15-25: 22.672 25-45: 52.031 45-65: 43.674

Nivel académico

Hoger

38

Praktisch

26

Middelbaar

37

Origen de los residentes (2025)

Europa

15.436

Nederland

105.513

Buiten Europa

48.415

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.932
Appartementen 41.243
Tussenwoningen 25.873
Vrijstaande woningen 2.402
Twee-onder-één-kap woningen 3.782

Período de construcción del edificio

Voor 1700 20
1700 tot 1900 2.665
1900 tot 1925 4.580
1925 tot 1950 9.016
1950 tot 1970 8.156
1970 tot 1980 7.312
1980 tot 1990 5.653
1990 tot 2000 4.361
2000 tot 2010 4.185
2010 tot 2020 4.373
2020 en later 1.715

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

21.789

Etiqueta C

20.317

Etiqueta B

11.072

Etiqueta D

6.974

Etiqueta E

6.628

Etiqueta G

6.375

Etiqueta F

4.142

Etiqueta A+

3.314

Etiqueta A++

2.112

Etiqueta A+++

1.128

Etiqueta A++++

154

Etiqueta A+++++

9

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Arnhem
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 960 2.470
2021 1.080 2.510
2022 850 2.370
2023 720 2.230
2024 710 2.280

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.620

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.660

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.800

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.440

Vrijstaande woning

Gas: 1.330 • Electricidad: 4.210

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricidad: 3.180

Actividad empresarial en Arnhem (2025)

Handel en HORECA 3.625
Nijverheid en energie 2.390
Zakelijke dienstverlening 7.010
Overheid, onderwijs en zorg 6.340
Landbouw, bosbouw en visserij 65
Vervoer, informatie en communicatie 2.080
Financiele diensten en onroerendgoed 860
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.245

Número total de establecimientos empresariales: 25.615

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Arnhem
Periodo Delitos
jan 2026 894
jul 2025 914
jun 2025 1.024
mei 2025 941
mrt 2025 972
mrt 2026 909
nov 2024 962
nov 2025 849
okt 2024 1.081
okt 2025 1.122
sep 2024 1.021
sep 2025 871

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Arnhem.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Arnhem

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Arnhem?

Arnhem telt in 2026 ongeveer 171.822 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Arnhem?

De gemiddelde WOZ-waarde in Arnhem is in 2025 circa € 350.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Arnhem?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Arnhem ligt rond € 33.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Arnhem?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 11.361 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Arnhem?

In Arnhem komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 41.243 woningen.

Meer viviendas in Arnhem

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.