Ir directamente al contenido
Logotipo de VR Makelaars BV

Boschovenseweg 12

5111XH Baarle-Nassau • Noord-Brabant

Vendido

€ 498.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 509.810

Precio de compra /m²: € 3.952

Galería de fotos

Descripción

Goed onderhouden vrijstaande woning gelegen op een aantrekkelijke en rustige locatie nabij het centrum van Baarle-Nassau. Deze instapklare woning beschikt over een ruime vrijstaande garage en een aangelegde tuin rondom de woning met een tweetal overkappingen. Aan de binnenzijde beschikt deze woning over een entree, toilet, L-vormige woonkamer met open keuken en fraai keukenblok, kelder, 4 slaapkamers, recentelijke vernieuwde luxe badkamer en een bergzolder. Deze woning is levensbestendig vanwege een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Bouwjaar 1965. Perceeloppervlakte 595 m². Inhoud woning circa 500 m³. Woonoppervlakte circa 126 m². Energielabel D! Begane grond De hal/entree is voorzien van een laminaatvloer. De entree is verder voorzien van de meterkast (8 groepen en 2 aardlekschakelaars) en biedt toegang tot de open keuken en middels de vaste trapopgang naar de eerste verdieping. De sfeervolle L-vormige woonkamer met open keuken heeft een oppervlakte van ca. 38 m² en is voorzien van een laminaatvloer. De woonkamer is verder voorzien van een sierschouw met houtkachel, thermostaat, rolluiken en middels de schuifpui is de achtertuin toegankelijk. De open keuken beschikt over een zeer fraai houten keukenblok met kookeiland (2021) met een marmeren aanrechtblad en de volgende inbouwapparatuur: 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, Amerikaanse koel-vries combi, combi-oven, vaatwasser en de spoelbak. Vanuit de keuken is de kelder te bereiken. Aansluitend aan de keuken is bijkeuken gelegen voorzien van een laminaatvloer en gedeeltelijk betegelde wanden. De bijkeuken is verder voorzien van de elektrische boiler, aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en een vaste kast. Vanuit de bijkeuken zijn de slaapkamer, luxe badkamer, apart luxe toilet (2024) voorzien van een closetpot en fonteintje en de achtertuin bereikbaar. De slaapkamer van circa 12 m² is voorzien van een laminaatvloer en een loopdeur met toegang tot de achtertuin. De geheel betegelde luxe badkamer is in 2024 vernieuwd en beschikt over een ruime inloopdouche met thermostaatkraan, badkamermeubel met vaste wastafel en bergkasten en ventilatie. Eerste verdieping De eerste verdieping is voorzien van laminaatvloer (betonnen vloer). De overloop is vanwege de grootte uitermate geschikt om te gebruiken als een thuiswerkplek en biedt toegang tot de 3 slaapkamers en middels de vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. De 3 slaapkamers hebben een oppervlakte van 12 m², 12 m² en 8 m². De 2 slaapkamers aan de achterzijde beschikken over vaste kasten. De grootte slaapkamer aan de achterzijde beschikt verder over een loopdeur met toegang tot een mogelijk dakterras en een rolluik. Tweede verdieping Middels de vlizotrap op de overloop is de geheel bevloerde bergzolder van circa 16 m² op de tweede verdieping bereikbaar. De bergzolder is voorzien van de opstelling van de cv-ketel (2020) en 2 dakramen. Buitengebeuren De woning is voorzien van een aangelegde tuin rondom de woning gelegen. De achtertuin is op het oosten gesitueerd. De voortuin beschikt naast eigen parkeergelegenheid voor 2 auto’s over een gazon en vaste groene beplanting. De achtertuin is voorzien van betegeling, 2 overkappingen, gazon, vaste groene beplanting, 2 houten bergingen en een eigen achterom. Garage Achter op het perceel staat de vrijstaande stenen garage van circa 25 m². De garage beschikt over een betonnen vloer, spouwmuren, elektrische sectionaal poort en elektra. Algemeen • Instapklare en goed onderhouden vrijstaande woning met een ruime vrijstaande stenen garage, aangelegde voor- en op het oosten gesitueerde achtertuin. • De woning is levensbestendig vanwege een slaapkamer en badkamer op de begane grond. • De woning beschikt over kunststof kozijnen met HR++ beglazing (m.u.v. 2 dakramen). • De spouwmuren van de woning zijn na-geïsoleerd. • De badkamer, het toilet en de laminaatvloeren zijn in 2024 vernieuwd. De keuken is van 2021. • In de achtertuin staan een houten overkapping en een aluminium overkapping. • De woning beschikt op de begane grond en de grote slaapkamer op de eerste verdieping over rolluiken. • Bouwjaar 1965. • Perceeloppervlakte: 595 m², inhoud woning circa 500 m³, woonoppervlakte circa 126 m². • Energielabel: D. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 498.000

Coste del comprador (estimado): € 11.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 509.810

3,04%

Anualmente

%

€ 24.900

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 498.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
126 m²
Área del lote
595 m²
Contenido
500 m³
Otra zona interior
34 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
25 m²
Espacio de almacenamiento externo
34 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Caldera CV
2020
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
16-01-2026
Fecha de venta
25-03-2026

Instalaciones del baño

Douche

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5111

Mapas de Google

Mapa de Baarle-Nassau

Explora Baarle-Nassau y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Baarle-Nassau

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Baarle-Nassau. En 2025 había 5.915 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 404.000.

Inhabitantes

5.915

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 404.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

182

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Baarle-Nassau
Año Inhabitantes
2021 5.685
2022 5.670
2023 5.785
2024 5.790
2025 5.915

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Baarle-Nassau
Año Promedio WOZ
2021 EUR 326.000
2022 EUR 349.000
2023 EUR 381.000
2024 EUR 396.000
2025 EUR 404.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.710 0-15: 780 15-25: 555 25-45: 1.250 45-65: 1.625

Nivel académico

Hoger

990

Praktisch

1.160

Middelbaar

2.030

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.370

Nederland

4.145

Buiten Europa

400

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 347
Appartementen 438
Tussenwoningen 578
Vrijstaande woningen 917
Twee-onder-één-kap woningen 307

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 50
1900 tot 1925 100
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 769
1970 tot 1980 1.049
1980 tot 1990 293
1990 tot 2000 378
2000 tot 2010 290
2010 tot 2020 270
2020 en later 162

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

589

Etiqueta A

548

Etiqueta D

377

Etiqueta B

332

Etiqueta G

236

Etiqueta F

204

Etiqueta E

125

Etiqueta A+++

117

Etiqueta A++

63

Etiqueta A+

46

Etiqueta A++++

22

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Baarle-Nassau
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.480 3.350
2021 1.640 3.390
2022 1.280 3.170
2023 1.080 3.010
2024 1.040 3.100

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.230

Koopwoning

Gas: 1.200 • Electricidad: 3.380

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 2.040

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.420 • Electricidad: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 2.840

Actividad empresarial en Baarle-Nassau (2025)

Handel en HORECA 210
Nijverheid en energie 185
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 105
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Número total de establecimientos empresariales: 990

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Baarle-Nassau
Periodo Delitos
jan 2026 18
jul 2025 12
jun 2025 16
mei 2025 21
mrt 2025 14
mrt 2026 8
nov 2024 18
nov 2025 18
okt 2024 17
okt 2025 11
sep 2024 11
sep 2025 12

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Baarle-Nassau.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Baarle-Nassau

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Baarle-Nassau?

Baarle-Nassau telt in 2025 ongeveer 5.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau?

De gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau is in 2025 circa € 404.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Baarle-Nassau?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 182 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Baarle-Nassau?

In Baarle-Nassau komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 917 woningen.

Meer viviendas in Baarle-Nassau

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.