Ir directamente al contenido
Logotipo de Aelmans Woningmakelaars Margraten

Meesweg 1

6325BE Berg en Terblijt • Limburg

Vendido

€ 650.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 664.850

Precio de compra /m²: € 2.621

Galería de fotos

Descripción

Op een levendige plek in Vilt, tussen Berg en Terblijt en Valkenburg, staat dit dubbele woonhuis uit de jaren ’70, met twee huisnummers en een dubbele entree. Dit is een bijzonder woonhuis, zowel qua architectuur als indeling, en biedt de mogelijkheid voor een kantoor/praktijk aan huis. Ook samenwonen, al dan niet met familie, behoort tot de mogelijkheden. In totaal zijn er twee woonkamers, twee keukens, vier slaapkamers, drie badkamers, meerdere toiletruimtes en een bijna 12 meter lange garage. Het pand wordt omringd door een tuin met veel groen, meerdere terrassen en verrassend veel privacy. Algemeen: Bouwjaar: 1972 Inhoud: 1162 m³ Gebruiksoppervlakte wonen: 248 m² Overige inpandige ruimte: 96 m² Gebouwgebonden buitenruimte: 52 m² Perceeloppervlakte: 965 m² Aanvaarding: in overleg Energielabel Meesweg 1: B Energielabel Meesweg 3: C Voorzieningen: Elektriciteit: Uitgebreide groepenkast, hoofdmeter in huisnummer 3 en tussenmeter voor huisnummer 1 Wateraansluiting: aanwezig Gasnetaansluiting: aanwezig TV aansluiting: via kabel Kozijnen: houten kozijnen Isolatie: dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas Installaties: Centrale verwarming: cv Nefit combi ketel (bouwjaar 2024 / in eigendom) Warm watervoorziening: middels cv combi ketel Indeling: Aan de kant van de Meesweg loopt u, via de voortuin en de buitentrap, naar de overdekte entree van dit bijzondere woonhuis. Hier zijn twee voordeuren, twee brievenbussen en ook twee huisnummers. Meesweg 3: Begane grond: Betreedt u het woonhuis via de andere voordeur, dan stapt u een royale ontvangsthal in. Aan de rechterzijde zijn de garderobe, meterkast en een toiletruimte met fonteintje. Een grote, glazen deur verbindt de hal met de eetkamer en aan de linkerzijde zijn de wenteltrappen, naar het souterrain en de eerste verdieping. In de eetkamer is de typische architectuur van de jaren ’70 goed zichtbaar, met het schuine dak en een open verbinding met de lager gesitueerde woonkamer. In de eetkamer en de aansluitende keuken ligt, net als in de hal, een travertinvloer en de grote pui met openslaande deuren biedt toegang tot het terras en de tuin. De ruimte in de keuken is optimaal benut, met een royale keukenopstelling en een vaste ontbijttafel. De aanrechtbladen zijn van marmer en alle apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat, afzuiging, combi-oven, koelkast en een vriezer. Naast de keuken is een praktische bijkeuken, met een inbouwkast en de wasmachineaansluiting. De bijkeuken heeft een directe toegang tot de tuin. Een trap van slechts enkele treden verbindt de eetkamer met de woonkamer, met een inbouwhaard en drie kleurrijke ramen als sfeermakers. Er is een optimale verbinding met de tuin, zowel visueel of fysiek via de grote schuifpui. De royale hoogte van de woonkamer, met zicht tot in de nok, maakt deze woonkamer tot een hele aantrekkelijke ruimte. Souterrain: Een wenteltrap brengt u naar het souterrain waar twee kelderruimtes/hobbyruimtes, een sauna met douche en de bijna 12 meter lange garage zijn. De garage is voorzien van elektra en een wateraansluiting en toegankelijk via een kantelpoort met loopdeur. Eerste verdieping: De gehele eerste verdieping, met drie slaapkamers en twee badkamers, hoort bij huisnummer 3. Een van de kamers kan op eenvoudige wijze worden gesplitst in twee kinderkamers, en de master bedroom met vaste kastenwand heeft openslaande deuren naar een ruim 5 meter breed balkon met een fraai uitzicht over het heuvelland. De eerste badkamer, te bereiken vanuit de master bedroom, is ingedeeld met een ligbad, wastafel en een toilet. Zowel de wanden als de vloer zijn afgewerkt met marmer, net als in de tweede badkamer. Deze badkamer, perfect voor de kinderen, biedt ruimte aan een douche, wastafel en een toilet. Meesweg 1: Begane grond: De deur aan de linkerzijde is van huisnummer 1, en geeft toegang tot een lichte hal. Hier ligt een donkere travertinvloer, en is de trap naar het souterrain. Links van de trap is een toiletruimte met fonteintje, uitgevoerd in een lichte kleurstelling. Een paar treden lager is een woonkamer met open keuken, van totaal circa 29.4 m2. Door de grote ramen aan twee kanten, waaronder de oostkant, valt veel licht naar binnen en de speelse raamindeling maakt deze ruimte tot een aantrekkelijke plek. De open keuken is ingericht met een hoekopstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast en een vriezer. Souterrain: Het stahoge en opvallend lichte souterrain is ingedeeld met een hal, badkamer, een zeer ruime slaapkamer en een tweede hal met toiletruimte. De slaapkamer, met brede ramen aan de oostkant, is circa 24 m2 groot en hiermee zeer geschikt om in te richten als tweepersoonskamer. De badkamer is ingedeeld met een ligbad en een wastafel, terwijl de toiletruimte groot genoeg is voor een fonteintje. Het souterrain heeft een eigen entree, met een buitendeur vlak naast de garage. Tuin: Dit bijzondere, dubbele woonhuis wordt omringd door een royale tuin met veel groen. Er zijn vele bomen geplant, en de vele struiken vormen een mooi geheel met de overige beplanting. Bij de garage is een inrit, met parkeergelegenheid op eigen terrein, en aan de andere kant van het perceel (zijde Meesweg) is een inrit met een dubbele poort. Als u door de tuin loopt ziet u dat er verschillende plekken zijn om buiten te zitten, naar keuze met zon of schaduw. Verder staan er een dubbele berging met overkapping en een tuinhuis, wat ook geschikt is als zitgelegenheid. En uiteraard ontbreekt een buitenhaard, een typisch jaren ’70 element, niet… Ligging: Vilt behoort, net als Berg en Terblijt, tot de gemeente Valkenburg aan de Geul. Winkelvoorzieningen, basisonderwijs en sociale faciliteiten zijn in de nabijheid aanwezig. Het centrum van Valkenburg ligt op circa 4 kilometer afstand en het centrum van Maastricht met al haar winkelvoorzieningen op circa 6 kilometer afstand. Uitvalswegen naar snelwegen zijn in de nabijheid gelegen en ook met het openbaar vervoer is de woning goed bereikbaar. Vilt is landelijk gelegen, en wordt omringd door prachtige natuur waar u kunt fietsen en wandelen. Inlichtingen: Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met ons kantoor te Margraten, bereikbaar op telefoonnummer: 043 30 30 117. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging.

Hipoteca berekenen

€ 650.000

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 664.850

3,04%

Anualmente

%

€ 32.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 650.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
4 badkamers en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
248 m²
Área del lote
965 m²
Contenido
1162 m³
Otra zona interior
96 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
52 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Aquapower plus CW6 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
16-09-2025
Fecha de venta
12-02-2026

Instalaciones del baño

2 douches, 2 ligbaden, 3 wastafels, en 2 toiletten

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6325

Mapas de Google

Vista geográfica Berg en Terblijt

Vista espacial del área de trabajo en Berg en Terblijt

Estadísticas de vivienda y vecindario en Berg en Terblijt

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Berg en Terblijt. En 2026 había 4.375 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 376.000.

Inhabitantes

4.375

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 376.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

68

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Berg en Terblijt
Año Inhabitantes
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Berg en Terblijt
Año Promedio WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Nivel académico

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

547

Etiqueta D

359

Etiqueta B

275

Etiqueta A

256

Etiqueta G

222

Etiqueta F

188

Etiqueta E

80

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A+

22

Etiqueta A++++

6

Etiqueta A++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Berg en Terblijt
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.220

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 1.940

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.510 • Electricidad: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 480

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Berg en Terblijt
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Berg en Terblijt.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Berg en Terblijt

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer viviendas in Berg en Terblijt

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.