Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Maastricht

Pastoor Scheepersstraat 4

6325CJ Berg en Terblijt • Limburg

Vendido bajo reserva

€ 489.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 500.630

Precio de compra /m²: € 3.155

Galería de fotos

Descripción

In het rustige en geliefde Berg en Terblijt ligt deze instapklare en verrassend ruime woning met een speelse indeling. De woning beschikt over een ruime oprit, carport, inpandige garage en verzorgde achtertuin. Daarnaast is de woning volledig uitgerust met moderne voorzieningen en beschikt het over vier slaapkamers. Hiermee is het een ideale gezinswoning met volop leef- en bergruimte. INDELING Kelder: Via de keuken te bereiken kelder (ca. 10 m²), welke dient als extra bergruimte. Begane grond: Entree/hal met garderobekast, meterkast en volledig betegeld toilet, voorzien van wandcloset en fonteintje. Vanuit de hal is de woonkamer bereikbaar, welke beschikt over een grindvloer en een open haard. De woonkamer staat in open verbinding met de moderne keuken (samen ca. 53 m²). De keuken is uitgevoerd met een eiland, kastenwand en aanrecht, en voorzien van de volgende inbouwapparatuur: afzuigkap, inbouwkoffiemachine, combi-oven, spoelbak, 5-pits inductiekookplaat, vaatwasser, Quooker, koelkast en diepvries. Middels een schuifpui met insectenhor is er toegang tot de achtertuin. Vanuit de keuken zijn tevens de overloop naar de bijkeuken en de trap naar de kelder bereikbaar. De bijkeuken (ca. 6 m²) is voorzien van een extra keukenblok met spoelbak, wasopstelling en vliering, en geeft toegang tot zowel de achtertuin als de garage en een trap naar de eerste verdieping. De inpandige garage (ca. 15 m²) beschikt over openslaande deuren en biedt extra bergruimte. Eerste verdieping: Overloop met plavuizenvloer en toegang tot de tweede toiletruimte, slaapkamers, badkamer en kastruimte. De slaapkamers (ca. 15 m², 14 m² en 11 m²) zijn allen voorzien van een laminaatvloer. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over rolluiken. De kamers aan de achterzijde hebben een dakraam met verduisterend rolgordijn. Centraal op de verdieping ligt de volledig betegelde badkamer, voorzien van vloerverwarming, ligbad, douche, wastafelmeubel en mechanische ventilatie. Tweede verdieping: Middels vaste trap te bereiken zolderverdieping. Hier is een vierde slaapkamer gerealiseerd. Deze ruimte (ca. 13 m²) is eveneens voorzien van een laminaatvloer, airco, rolluik en dakkapel. Tevens bevindt zich hier de stookruimte met gehuurde cv-installatie (Itho Daalderop, 2021). Tuin: Ruime achtertuin, bereikbaar via keuken en bijkeuken. De tuin biedt privacy door volwassen beplanting en beschikt over een overkapping en een fijn zitgedeelte. In de tuin staat tevens een haardhouthok en een kleine berging voor tuingereedschap. Nadere bijzonderheden: - Instapklare woning met veel leef- en bergruimte; - Energielabel B; - Oprit, carport en inpandige garage; - Beschikt over 22 zonnepanelen; - Voorzien van twee airco's; - Vier slaapkamers; - Gedeeltelijk voorzien van rolluiken; - Voorzien van kunststof kozijnen met HR+++ beglazing en horren in 2025; - De woning is in 2023 gestuct op de begane grond; - Trap van 1e naar 2e verdieping is opnieuw bekleed in 2024; - Nieuwe toiletten zijn geplaatst in 2024; - De woning is in 2024 voorzien van nieuwe deuren; - Er is een nieuwe openhaard geplaatst in 2023; - Voortuin is opnieuw bestaat in 2023; - De woning is grotendeels voorzien van spotverlichting; - Gevel is in 2023 gestraald, geïmpregneerd en opnieuw gevoegd; - Meterkast is vernieuwd en de keuken en woonkamer beschikken over nieuwe stopcontacten uit 2023; - Beschikt over een laadpaal op eigen terrein; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Omgeving: Deze woning is landelijk gelegen in het pittoreske kerkdorp Berg en Terblijt, centraal tussen Valkenburg en Maastricht. Hier zijn uitgestrekte wandel- en fietspaden en het is dus een heerlijke plek om te wonen. Het dorp kenmerkt zich door haar goede verbindingswegen richting de autowegen naar Eindhoven, Heerlen, Aken en het centrum van Maastricht. Diverse voorzieningen als winkels, openbaar vervoer en horeca zijn in de directe nabijheid op enkele autominuten gelegen.

Hipoteca berekenen

€ 489.000

Coste del comprador (estimado): € 11.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 500.630

3,04%

Anualmente

%

€ 24.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 489.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
155 m²
Área del lote
236 m²
Contenido
616 m³
Otra zona interior
37 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
2 m²
Área del jardín trasero
65 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1969
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie
Calefacción
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Itho Daalderop (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het oosten
Rescate
Vrijstaand kunststof
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Carport en inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
05-01-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6325

Mapas de Google

Vista geográfica Berg en Terblijt

Vista espacial del área de trabajo en Berg en Terblijt

Estadísticas de vivienda y vecindario en Berg en Terblijt

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Berg en Terblijt. En 2026 había 4.375 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 376.000.

Inhabitantes

4.375

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 376.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

68

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Berg en Terblijt
Año Inhabitantes
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Berg en Terblijt
Año Promedio WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Nivel académico

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

547

Etiqueta D

359

Etiqueta B

275

Etiqueta A

256

Etiqueta G

222

Etiqueta F

188

Etiqueta E

80

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A+

22

Etiqueta A++++

6

Etiqueta A++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Berg en Terblijt
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.220

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 1.940

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.510 • Electricidad: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 480

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Berg en Terblijt
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Berg en Terblijt.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Berg en Terblijt

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer viviendas in Berg en Terblijt

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.