Ir directamente al contenido
Logotipo de Alberti Garantiemakelaars BV

Moseik 11

5682HJ Best • Noord-Brabant

Disponible

€ 575.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 588.350

Precio de compra /m²: € 4.197

Galería de fotos

Descripción

Uitgebouwde en uitstekend onderhouden 2-onder-1-kap-woning met 5 slaapkamers, een flinke achtertuin met vrijstaande garage en achterom! De woning is in 2017 nagenoeg compleet verbouwd en uitgebouwd! De begane grond én de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming. In 2018 is er op de begane grond een airconditioning geplaatst en in 2024 op de 2e verdieping. Energielabel B! De woning is voorzien van een centraal stofzuigsysteem op elke verdieping! De woning is fraai gelegen in de gewilde en kindvriendelijke wijk Salderes nabij alle gewenste voorzieningen zoals scholen, kinderopvang, het Salderespark, het station en het centrum van Best met al haar voorzieningen, op loopafstand! Zoekt u een ruim en instapklaar woonhuis met een hoog afwerkingsniveau op een gewilde locatie? Kom dan snel kijken! INDELING: BEGANE GROND: Overdekte entree. Hal met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking en locatie meterkast (2017, 13 groepen, 3 aardlekschakelaars en glasvezelaansluiting). Royaal, deels betegeld toilet met hangcloset, urinoir en wastafel met meubel. Ruime woonkamer met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking, rolluik aan de voorzijde, airconditioning (2018) en een flinke schuifpui (2017) naar de achtertuin. Praktische trapkast met daarin de unit van de vloerverwarming. In 2017 gerealiseerde woonkeuken met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking en inbouwspots. De keukenopstelling bestaat uit een flinke wandopstelling, een schiereiland en nog een kleinere wandopstelling/wandkast. De keuken is voorzien van een composieten werkblad en diverse inbouwapparatuur: Quooker, inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, combi-oven, combi oven/magnetron en verschillende opbergkasten en lades. Praktische bijkeuken met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking, deur naar de achtertuin en een stortbak. De aansluitingen voor de wasmachine bevinden zich in de bijkeuken. 1E VERDIEPING: Overloop met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en een fijn zijraam voor extra daglicht. Slaapkamer 1 aan de voorzijde met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking, inbouwkast en rolluik. Slaapkamer 2 aan de achterzijde met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking, inbouwkast en rolluik. Slaapkamer 3 aan de voorzijde met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en rolluik. Luxe, deels betegelde badkamer (2017) aan de achterzijde met ligbad, inloopdouche, hangcloset, dubbele wastafel met meubel, inbouwspots, designradiator, afzuiging en elektrische vloerverwarming! 2E VERDIEPING: Voorzolder met laminaatvloer en airconditioning (2024). Hier bevindt zich de cv-ketel (Remeha, bouwjaar 2017) en eveneens aansluitingen voor de wasmachine. Bergkamer/kast met daarin de unit van de mechanische ventilatie en unit voor centraal stofzuigsysteem. Slaapkamer 4 met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en Velux dakraam (2025). Slaapkamer 5 met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en Velux dakraam. TUIN & GARAGE: De voortuin is voorzien van siergrint met vaste beplanting. Een ruime oprit toegang tot de voordeur en een overkapping. De ruime achtertuin is gelegen op het zonnige noordwesten. De achtertuin is in 2017 opnieuw aangelegd en voorzien van een ruim, overdekt terras. De overkapping is voorzien van een fraaie tegelvloer, lichtstraat, inbouwspots en elektra. Verder is de verzorgde achtertuin voorzien van een terras aan de achterzijde, kunstgras, een border met vaste beplanting en een achterom. Vrijstaande garage achterin de tuin. De garage is voorzien van elektra en water. Voor de garage ligt een eigen oprit. ALGEMEEN: - Uitgebouwde en keurig onderhouden 2-onder-1-kap-woning met 5 slaapkamers, een flinke achtertuin met vrijstaande garage en achterom! - De woning is fraai gelegen in de gewilde en kindvriendelijke wijk Salderes nabij alle gewenste voorzieningen zoals: school, kinderopvang, Salderes park, station en het centrum van Best op loopafstand met al haar voorzieningen! - In 2017 is de woning nagenoeg geheel verbouwd en uitgebouwd! - De woning is voorzien van een centraal stofzuigersysteem op elke verdieping. - De begane grond en de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming. - Energielabel B! - De platte daken zijn vernieuwd in 2017. - De woning is, met uitzondering van één dakraam, geheel voorzien van kunststof kozijnen. - De 2e verdieping is in 2025 vernieuwd. - Woonoppervlakte 137 m2. - Perceeloppervlakte 220 m2. - Aanvaarding in overleg. Zoekt u een ruim en instapklaar woonhuis met een hoog afwerkingsniveau op een gewilde locatie? Kom dan snel kijken!

Hipoteca berekenen

€ 575.000

Coste del comprador (estimado): € 13.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 588.350

3,04%

Anualmente

%

€ 28.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 575.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
137 m²
Área del lote
220 m²
Contenido
483 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
24 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²
Área del jardín trasero
83 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1988
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
16-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5682

Mapas de Google

Ubicación de Best

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Best

Estadísticas de vivienda y vecindario en Best

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Best. En 2026 había 31.694 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 464.000.

Inhabitantes

31.694

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 464.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.240

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Best
Año Inhabitantes
2022 30.608
2023 30.897
2024 31.223
2025 31.652
2026 31.694

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Best
Año Promedio WOZ
2021 EUR 321.000
2022 EUR 359.000
2023 EUR 403.000
2024 EUR 431.000
2025 EUR 464.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 6.561 0-15: 4.826 15-25: 3.506 25-45: 7.940 45-65: 8.819

Nivel académico

Hoger

38

Praktisch

22

Middelbaar

39

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.888

Nederland

24.386

Buiten Europa

4.378

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.584
Appartementen 2.728
Tussenwoningen 5.709
Vrijstaande woningen 1.872
Twee-onder-één-kap woningen 1.287

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 661
1950 tot 1970 3.116
1970 tot 1980 1.688
1980 tot 1990 2.034
1990 tot 2000 2.311
2000 tot 2010 756
2010 tot 2020 1.098
2020 en later 1.046

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

3.807

Etiqueta C

3.631

Etiqueta B

3.027

Etiqueta D

852

Etiqueta E

828

Etiqueta F

606

Etiqueta A+++

585

Etiqueta A++++

481

Etiqueta G

349

Etiqueta A+

274

Etiqueta A++

118

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Best
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.250 3.170
2021 1.370 3.200
2022 1.060 2.980
2023 890 2.840
2024 860 2.940

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.930

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.140

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 3.130

Appartement

Gas: 560 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Electricidad: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.330

Actividad empresarial en Best (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 605
Zakelijke dienstverlening 1.015
Overheid, onderwijs en zorg 655
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 300
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 4.005

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Best
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 120
jul 2025 113
jun 2025 111
mei 2025 118
mrt 2025 87
nov 2024 100
nov 2025 102
okt 2024 94
okt 2025 105
sep 2024 89
sep 2025 109

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Best.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Best

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Best?

Best telt in 2026 ongeveer 31.694 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Best?

De gemiddelde WOZ-waarde in Best is in 2025 circa € 464.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Best?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Best ligt rond € 37.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Best?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.240 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Best?

In Best komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.709 woningen.

Meer viviendas in Best

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.