Direkt zum Inhalt
Logo von Alberti Garantiemakelaars BV

Moseik 11

5682HJ Best • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 575.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.350

2 % Übertragungssteuer (€ 11.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 588.350

Kaufpreis /m²: € 4.197

Fotoalbum

Beschreibung

Uitgebouwde en uitstekend onderhouden 2-onder-1-kap-woning met 5 slaapkamers, een flinke achtertuin met vrijstaande garage en achterom! De woning is in 2017 nagenoeg compleet verbouwd en uitgebouwd! De begane grond én de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming. In 2018 is er op de begane grond een airconditioning geplaatst en in 2024 op de 2e verdieping. Energielabel B! De woning is voorzien van een centraal stofzuigsysteem op elke verdieping! De woning is fraai gelegen in de gewilde en kindvriendelijke wijk Salderes nabij alle gewenste voorzieningen zoals scholen, kinderopvang, het Salderespark, het station en het centrum van Best met al haar voorzieningen, op loopafstand! Zoekt u een ruim en instapklaar woonhuis met een hoog afwerkingsniveau op een gewilde locatie? Kom dan snel kijken! INDELING: BEGANE GROND: Overdekte entree. Hal met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking en locatie meterkast (2017, 13 groepen, 3 aardlekschakelaars en glasvezelaansluiting). Royaal, deels betegeld toilet met hangcloset, urinoir en wastafel met meubel. Ruime woonkamer met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking, rolluik aan de voorzijde, airconditioning (2018) en een flinke schuifpui (2017) naar de achtertuin. Praktische trapkast met daarin de unit van de vloerverwarming. In 2017 gerealiseerde woonkeuken met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking en inbouwspots. De keukenopstelling bestaat uit een flinke wandopstelling, een schiereiland en nog een kleinere wandopstelling/wandkast. De keuken is voorzien van een composieten werkblad en diverse inbouwapparatuur: Quooker, inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, combi-oven, combi oven/magnetron en verschillende opbergkasten en lades. Praktische bijkeuken met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking, deur naar de achtertuin en een stortbak. De aansluitingen voor de wasmachine bevinden zich in de bijkeuken. 1E VERDIEPING: Overloop met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en een fijn zijraam voor extra daglicht. Slaapkamer 1 aan de voorzijde met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking, inbouwkast en rolluik. Slaapkamer 2 aan de achterzijde met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking, inbouwkast en rolluik. Slaapkamer 3 aan de voorzijde met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en rolluik. Luxe, deels betegelde badkamer (2017) aan de achterzijde met ligbad, inloopdouche, hangcloset, dubbele wastafel met meubel, inbouwspots, designradiator, afzuiging en elektrische vloerverwarming! 2E VERDIEPING: Voorzolder met laminaatvloer en airconditioning (2024). Hier bevindt zich de cv-ketel (Remeha, bouwjaar 2017) en eveneens aansluitingen voor de wasmachine. Bergkamer/kast met daarin de unit van de mechanische ventilatie en unit voor centraal stofzuigsysteem. Slaapkamer 4 met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en Velux dakraam (2025). Slaapkamer 5 met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en Velux dakraam. TUIN & GARAGE: De voortuin is voorzien van siergrint met vaste beplanting. Een ruime oprit toegang tot de voordeur en een overkapping. De ruime achtertuin is gelegen op het zonnige noordwesten. De achtertuin is in 2017 opnieuw aangelegd en voorzien van een ruim, overdekt terras. De overkapping is voorzien van een fraaie tegelvloer, lichtstraat, inbouwspots en elektra. Verder is de verzorgde achtertuin voorzien van een terras aan de achterzijde, kunstgras, een border met vaste beplanting en een achterom. Vrijstaande garage achterin de tuin. De garage is voorzien van elektra en water. Voor de garage ligt een eigen oprit. ALGEMEEN: - Uitgebouwde en keurig onderhouden 2-onder-1-kap-woning met 5 slaapkamers, een flinke achtertuin met vrijstaande garage en achterom! - De woning is fraai gelegen in de gewilde en kindvriendelijke wijk Salderes nabij alle gewenste voorzieningen zoals: school, kinderopvang, Salderes park, station en het centrum van Best op loopafstand met al haar voorzieningen! - In 2017 is de woning nagenoeg geheel verbouwd en uitgebouwd! - De woning is voorzien van een centraal stofzuigersysteem op elke verdieping. - De begane grond en de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming. - Energielabel B! - De platte daken zijn vernieuwd in 2017. - De woning is, met uitzondering van één dakraam, geheel voorzien van kunststof kozijnen. - De 2e verdieping is in 2025 vernieuwd. - Woonoppervlakte 137 m2. - Perceeloppervlakte 220 m2. - Aanvaarding in overleg. Zoekt u een ruim en instapklaar woonhuis met een hoog afwerkingsniveau op een gewilde locatie? Kom dan snel kijken!

Hypothek berekenen

€ 575.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.350

2 % Übertragungssteuer (€ 11.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 588.350

3,04%

Jährlich

%

€ 28.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 575.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
137 m²
Fläche des Grundstücks
220 m²
Inhalt
483 m³
Gebäude mit Außenbereich
24 m²
Externe Berghalle
18 m²
Hinterhof Fläche
83 m²

Bau und Energie

Baujahr
1988
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 5682

Google Karten

Standort von Best

Entdecken Sie, wo Makler in Best aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Best

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Best. In 2026 waren da 31.694 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 464.000.

Einwohner

31.694

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 464.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 37.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.240

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Best
Jahr Einwohner
2022 30.608
2023 30.897
2024 31.223
2025 31.652
2026 31.694

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Best
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 321.000
2022 EUR 359.000
2023 EUR 403.000
2024 EUR 431.000
2025 EUR 464.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 6.561 0-15: 4.826 15-25: 3.506 25-45: 7.940 45-65: 8.819

Ausbildungsstufe

Hoger

38

Praktisch

22

Middelbaar

39

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.888

Nederland

24.386

Buiten Europa

4.378

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.584
Appartementen 2.728
Tussenwoningen 5.709
Vrijstaande woningen 1.872
Twee-onder-één-kap woningen 1.287

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 661
1950 tot 1970 3.116
1970 tot 1980 1.688
1980 tot 1990 2.034
1990 tot 2000 2.311
2000 tot 2010 756
2010 tot 2020 1.098
2020 en later 1.046

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

3.807

Bezeichnung C

3.631

Bezeichnung B

3.027

Bezeichnung D

852

Bezeichnung E

828

Bezeichnung F

606

Bezeichnung A+++

585

Bezeichnung A++++

481

Bezeichnung G

349

Bezeichnung A+

274

Bezeichnung A++

118

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Best
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.250 3.170
2021 1.370 3.200
2022 1.060 2.980
2023 890 2.840
2024 860 2.940

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 940 • Strom: 2.930

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 2.140

Koopwoning

Gas: 970 • Strom: 3.130

Appartement

Gas: 560 • Strom: 1.870

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Strom: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Strom: 3.330

Betriebsaktivität in Best (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 605
Zakelijke dienstverlening 1.015
Overheid, onderwijs en zorg 655
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 300
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.005

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Best
Periode Verbrechen
jan 2025 83
jan 2026 120
jul 2025 113
jun 2025 111
mei 2025 118
mrt 2025 87
nov 2024 100
nov 2025 102
okt 2024 94
okt 2025 105
sep 2024 89
sep 2025 109

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Best.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Best

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Best?

Best telt in 2026 ongeveer 31.694 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Best?

De gemiddelde WOZ-waarde in Best is in 2025 circa € 464.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Best?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Best ligt rond € 37.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Best?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.240 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Best?

In Best komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.709 woningen.

Meer Häuser in Best

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.