Aller directement au contenu
Logo de Alberti Garantiemakelaars BV

Moseik 11

5682HJ Best • Noord-Brabant

Disponible

€ 575.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 588.350

Prix d'achat /m²: € 4.197

Galerie de photos

Description

Uitgebouwde en uitstekend onderhouden 2-onder-1-kap-woning met 5 slaapkamers, een flinke achtertuin met vrijstaande garage en achterom! De woning is in 2017 nagenoeg compleet verbouwd en uitgebouwd! De begane grond én de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming. In 2018 is er op de begane grond een airconditioning geplaatst en in 2024 op de 2e verdieping. Energielabel B! De woning is voorzien van een centraal stofzuigsysteem op elke verdieping! De woning is fraai gelegen in de gewilde en kindvriendelijke wijk Salderes nabij alle gewenste voorzieningen zoals scholen, kinderopvang, het Salderespark, het station en het centrum van Best met al haar voorzieningen, op loopafstand! Zoekt u een ruim en instapklaar woonhuis met een hoog afwerkingsniveau op een gewilde locatie? Kom dan snel kijken! INDELING: BEGANE GROND: Overdekte entree. Hal met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking en locatie meterkast (2017, 13 groepen, 3 aardlekschakelaars en glasvezelaansluiting). Royaal, deels betegeld toilet met hangcloset, urinoir en wastafel met meubel. Ruime woonkamer met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking, rolluik aan de voorzijde, airconditioning (2018) en een flinke schuifpui (2017) naar de achtertuin. Praktische trapkast met daarin de unit van de vloerverwarming. In 2017 gerealiseerde woonkeuken met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking en inbouwspots. De keukenopstelling bestaat uit een flinke wandopstelling, een schiereiland en nog een kleinere wandopstelling/wandkast. De keuken is voorzien van een composieten werkblad en diverse inbouwapparatuur: Quooker, inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, combi-oven, combi oven/magnetron en verschillende opbergkasten en lades. Praktische bijkeuken met tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wandafwerking, deur naar de achtertuin en een stortbak. De aansluitingen voor de wasmachine bevinden zich in de bijkeuken. 1E VERDIEPING: Overloop met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en een fijn zijraam voor extra daglicht. Slaapkamer 1 aan de voorzijde met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking, inbouwkast en rolluik. Slaapkamer 2 aan de achterzijde met laminaat vloer, stucwerk wandafwerking, inbouwkast en rolluik. Slaapkamer 3 aan de voorzijde met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en rolluik. Luxe, deels betegelde badkamer (2017) aan de achterzijde met ligbad, inloopdouche, hangcloset, dubbele wastafel met meubel, inbouwspots, designradiator, afzuiging en elektrische vloerverwarming! 2E VERDIEPING: Voorzolder met laminaatvloer en airconditioning (2024). Hier bevindt zich de cv-ketel (Remeha, bouwjaar 2017) en eveneens aansluitingen voor de wasmachine. Bergkamer/kast met daarin de unit van de mechanische ventilatie en unit voor centraal stofzuigsysteem. Slaapkamer 4 met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en Velux dakraam (2025). Slaapkamer 5 met laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en Velux dakraam. TUIN & GARAGE: De voortuin is voorzien van siergrint met vaste beplanting. Een ruime oprit toegang tot de voordeur en een overkapping. De ruime achtertuin is gelegen op het zonnige noordwesten. De achtertuin is in 2017 opnieuw aangelegd en voorzien van een ruim, overdekt terras. De overkapping is voorzien van een fraaie tegelvloer, lichtstraat, inbouwspots en elektra. Verder is de verzorgde achtertuin voorzien van een terras aan de achterzijde, kunstgras, een border met vaste beplanting en een achterom. Vrijstaande garage achterin de tuin. De garage is voorzien van elektra en water. Voor de garage ligt een eigen oprit. ALGEMEEN: - Uitgebouwde en keurig onderhouden 2-onder-1-kap-woning met 5 slaapkamers, een flinke achtertuin met vrijstaande garage en achterom! - De woning is fraai gelegen in de gewilde en kindvriendelijke wijk Salderes nabij alle gewenste voorzieningen zoals: school, kinderopvang, Salderes park, station en het centrum van Best op loopafstand met al haar voorzieningen! - In 2017 is de woning nagenoeg geheel verbouwd en uitgebouwd! - De woning is voorzien van een centraal stofzuigersysteem op elke verdieping. - De begane grond en de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming. - Energielabel B! - De platte daken zijn vernieuwd in 2017. - De woning is, met uitzondering van één dakraam, geheel voorzien van kunststof kozijnen. - De 2e verdieping is in 2025 vernieuwd. - Woonoppervlakte 137 m2. - Perceeloppervlakte 220 m2. - Aanvaarding in overleg. Zoekt u een ruim en instapklaar woonhuis met een hoog afwerkingsniveau op een gewilde locatie? Kom dan snel kijken!

Prêt immobilier berekenen

€ 575.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 588.350

3,04%

Annuellement

%

€ 28.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 575.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
137 m²
Superficie du terrain
220 m²
Contenu
483 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
24 m²
Espace de stockage externe
18 m²
Aire de la cour arrière
83 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1988
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5682

Google Maps

Localisation de Best

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Best

Chiffres de logement et de quartier dans Best

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Best. En 2026 étaient 31.694 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 464.000.

Résidents

31.694

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 464.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.240

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Best
Année Résidents
2022 30.608
2023 30.897
2024 31.223
2025 31.652
2026 31.694

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Best
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 321.000
2022 EUR 359.000
2023 EUR 403.000
2024 EUR 431.000
2025 EUR 464.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 6.561 0-15: 4.826 15-25: 3.506 25-45: 7.940 45-65: 8.819

Niveau d'enseignement

Hoger

38

Praktisch

22

Middelbaar

39

Origine des habitants (2025)

Europa

2.888

Nederland

24.386

Buiten Europa

4.378

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.584
Appartementen 2.728
Tussenwoningen 5.709
Vrijstaande woningen 1.872
Twee-onder-één-kap woningen 1.287

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 661
1950 tot 1970 3.116
1970 tot 1980 1.688
1980 tot 1990 2.034
1990 tot 2000 2.311
2000 tot 2010 756
2010 tot 2020 1.098
2020 en later 1.046

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

3.807

Étiquette C

3.631

Étiquette B

3.027

Étiquette D

852

Étiquette E

828

Étiquette F

606

Étiquette A+++

585

Étiquette A++++

481

Étiquette G

349

Étiquette A+

274

Étiquette A++

118

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Best
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.250 3.170
2021 1.370 3.200
2022 1.060 2.980
2023 890 2.840
2024 860 2.940

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.930

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.140

Koopwoning

Gaz: 970 • Électricité: 3.130

Appartement

Gaz: 560 • Électricité: 1.870

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.690

Vrijstaande woning

Gaz: 1.410 • Électricité: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.330

Activité dans Best (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 605
Zakelijke dienstverlening 1.015
Overheid, onderwijs en zorg 655
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 300
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Nombre total d'établissements: 4.005

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Best
Période Délits
jan 2025 83
jan 2026 120
jul 2025 113
jun 2025 111
mei 2025 118
mrt 2025 87
nov 2024 100
nov 2025 102
okt 2024 94
okt 2025 105
sep 2024 89
sep 2025 109

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Best.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Best

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Best?

Best telt in 2026 ongeveer 31.694 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Best?

De gemiddelde WOZ-waarde in Best is in 2025 circa € 464.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Best?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Best ligt rond € 37.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Best?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.240 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Best?

In Best komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.709 woningen.

Meer maisons in Best

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.