Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaardij Mid-Fryslân

Jogchum Nieuwenhuisstrjitte 6 c

9001BW Grou • Fryslân

Vendido

€ 399.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 408.830

Precio de compra /m²: € 4.290

Galería de fotos

Descripción

Comfortabel en ontzorgd van onderhoud wonen met iedere dag een ander schilderij als uitzicht - en dat midden in Grou! Zoekt u een appartement met veel lichtinval én met een uitzicht dat nooit verveelt? Dan is dit mooie appartement op de tweede woonlaag van appartementencomplex Marsicht absoluut het bekijken waard. Vanuit de woonkamer én de open keuken kijkt u over het water van de Groundaam en strekt het uitzicht verder uit naar het daarachter gelegen Prinses Margrietkanaal en de Pikmar. U woont danwel niet direct aan het water, maar u hébt er wel volop zicht op — een bijzonder voordeel dat dit appartement echt dat extra geeft. Ruimte, licht en een balkon met zicht over het dorp én het water De woonkamer is ruim en opvallend licht door de grote raampartijen, waardoor het uitzicht ook vanuit alle hoeken aanwezig is. Of u nu kookt, leest, werkt of ontspant: u kunt telkens genieten van mooie luchten, de scheepvaart en het water zelf. Vanuit de living stapt u zo via de schuifdeur het balkon op het zuid-oosten op. Een fijne plek om de zon te zien opkomen tijdens een gezellig koffiemoment, terwijl Grou aan uw voeten ligt. Het zicht reikt ver, wisselt met het seizoen en maakt elke dag uniek. De open hoekkeuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgerust met een koelkast, afzuigkap, gaskookplaat en combi-magnetron — praktisch en passend bij comfortabel wonen. Twee kamers met mogelijkheden Dit appartement beschikt over twee ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer is een rustige, comfortabele plek om te slapen. De tweede kamer kan perfect dienen als werkkamer, logeerkamer, hobbyruimte of walk-in closet — flexibel en naar wens in te vullen. Comfort en voorzieningen De badkamer is ruim en voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat toilet — altijd prettig in dagelijks gebruik. Met kunststof kozijnen, HR++ beglazing, volledige isolatie en energielabel A is het appartement energiezuinig en comfortabel. Een eigen CV-installatie zorgt voor aangename verwarming. Het appartementencomplex beschikt over 6 appartementen, een lift, een eigen afsluitbare berging en een vaste parkeerplaats in de parkeerkelder waar ook de fietsen geparkeerd staan. VvE Marsicht: Voor het beheer, onderhoud en verzekering van het complex zijn maandelijkse VvE-kosten van toepassing. Deze kosten zullen in 2026 € 605,- per maand bedragen. Een aantrekkelijkere optie in het vooruitzicht: de verwachting is dat de VvE-bijdrage vanaf 2027 aanzienlijk zal dalen, zoals besproken tijdens de meest recente vergadering. Alles binnen handbereik — wonen met gemak én gezelligheid Het appartementencomplex Marsicht bevindt zich op een fijne en levendige plek in Grou. Vanuit de voordeur loopt u zo het centrum in, met winkels, supermarkten en eetgelegenheden op loopafstand. Denk aan de Hema, Bruna, een bloemenwinkel en diverse kledingzaken, maar ook gezellige cafés en restaurants waar u kunt genieten van een kop koffie, lunch of diner. Voor dagelijkse boodschappen hoeft u niet ver: de supermarkt ligt op nog geen 100 meter loopafstand. Ook op het gebied van zorg en praktische voorzieningen bent u hier uitstekend gesitueerd. Huisarts, apotheek en andere zorgfaciliteiten bevinden zich eveneens op korte afstand. Dankzij deze centrale ligging woont u rustig, maar wel in het hart van alles wat Grou te bieden heeft. Het waterrijke karakter van het dorp is bovendien altijd dichtbij. Via de straten en steigers die door en langs het centrum lopen, staat u in enkele minuten aan de kade of bij het Pikmeer. Ideaal voor een avondwandeling of gewoon om even te kijken naar langsvarende sloepen. Wonen op deze plek betekent: alles binnen handbereik, zonder in te leveren op rust en wooncomfort. Een plek om verliefd op te worden Dit appartement is ideaal voor wie ontzorgd van onderhoud en voorzien van gemak wil wonen met ruimte, licht en een uniek uitzicht. Kom gerust kijken, proef de sfeer en ervaar zelf hoe fijn dit appartement voor u kan zijn. Indeling: Toegang via trap of lift naar de tweede woonlaag. Entree, gang, bergkast, twee slaapkamers, separaat toilet, badkamer, woonkamer met open keuken, balkon op het zuid-oosten. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 399.000

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 408.830

2,78%

Anualmente

%

€ 19.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 399.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, tussenverdieping (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
93 m²
Contenido
307 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
AWB (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en vrij uitzicht
Aparcar
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerkelder

Planificación

Ofrecido desde
28-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 9001

Mapas de Google

Ver Grou en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Grou

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Grou. En 2025 había 5.775 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 327.121.

Inhabitantes

5.775

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 327.121

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.462

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

170

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Grou
Año Inhabitantes
2021 5.745
2022 5.690
2023 5.905
2024 5.715
2025 5.775

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Grou
Año Promedio WOZ
2021 EUR 230.001
2022 EUR 252.596
2023 EUR 286.795
2024 EUR 307.175
2025 EUR 327.121

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.585 0-15: 760 15-25: 605 25-45: 1.140 45-65: 1.675

Nivel académico

Hoger

1.430

Praktisch

910

Middelbaar

1.860

Origen de los residentes (2025)

Europa

315

Nederland

5.070

Buiten Europa

390

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 437
Appartementen 319
Tussenwoningen 704
Vrijstaande woningen 697
Twee-onder-één-kap woningen 626

Período de construcción del edificio

Voor 1700 8
1700 tot 1900 106
1900 tot 1925 178
1925 tot 1950 246
1950 tot 1970 599
1970 tot 1980 596
1980 tot 1990 428
1990 tot 2000 509
2000 tot 2010 188
2010 tot 2020 284
2020 en later 203

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

723

Etiqueta B

618

Etiqueta A

606

Etiqueta D

328

Etiqueta G

299

Etiqueta F

195

Etiqueta E

148

Etiqueta A+++

74

Etiqueta A+

41

Etiqueta A++++

33

Etiqueta A++

9

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Grou
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.298 2.550
2021 1.439 2.620
2022 1.111 2.488
2023 937 2.416
2024 898 2.549

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 876 • Electricidad: 2.111

Huurwoning

Gas: 820 • Electricidad: 1.992

Koopwoning

Gas: 1.004 • Electricidad: 2.669

Appartement

Gas: 679 • Electricidad: 1.688

Tussenwoning

Gas: 778 • Electricidad: 1.907

Vrijstaande woning

Gas: 1.131 • Electricidad: 3.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 934 • Electricidad: 2.364

Actividad empresarial en Grou (2025)

Handel en HORECA 165
Nijverheid en energie 120
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 135
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 50
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Número total de establecimientos empresariales: 885

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Grou
Periodo Delitos
jan 2025 11
jan 2026 12
jul 2025 22
jun 2025 11
mei 2025 12
mrt 2025 23
nov 2024 14
nov 2025 13
okt 2024 31
okt 2025 12
sep 2024 15
sep 2025 13

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Grou.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Grou

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Grou?

Grou telt in 2025 ongeveer 5.775 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Grou?

De gemiddelde WOZ-waarde in Grou is in 2025 circa € 327.121.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Grou?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Grou ligt rond € 32.462 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Grou?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Grou?

In Grou komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 704 woningen.

Meer viviendas in Grou

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.