Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Mid-Fryslân

Jogchum Nieuwenhuisstrjitte 6 c

9001BW Grou • Fryslân

Vendu

€ 399.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 408.830

Prix d'achat /m²: € 4.290

Galerie de photos

Description

Comfortabel en ontzorgd van onderhoud wonen met iedere dag een ander schilderij als uitzicht - en dat midden in Grou! Zoekt u een appartement met veel lichtinval én met een uitzicht dat nooit verveelt? Dan is dit mooie appartement op de tweede woonlaag van appartementencomplex Marsicht absoluut het bekijken waard. Vanuit de woonkamer én de open keuken kijkt u over het water van de Groundaam en strekt het uitzicht verder uit naar het daarachter gelegen Prinses Margrietkanaal en de Pikmar. U woont danwel niet direct aan het water, maar u hébt er wel volop zicht op — een bijzonder voordeel dat dit appartement echt dat extra geeft. Ruimte, licht en een balkon met zicht over het dorp én het water De woonkamer is ruim en opvallend licht door de grote raampartijen, waardoor het uitzicht ook vanuit alle hoeken aanwezig is. Of u nu kookt, leest, werkt of ontspant: u kunt telkens genieten van mooie luchten, de scheepvaart en het water zelf. Vanuit de living stapt u zo via de schuifdeur het balkon op het zuid-oosten op. Een fijne plek om de zon te zien opkomen tijdens een gezellig koffiemoment, terwijl Grou aan uw voeten ligt. Het zicht reikt ver, wisselt met het seizoen en maakt elke dag uniek. De open hoekkeuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgerust met een koelkast, afzuigkap, gaskookplaat en combi-magnetron — praktisch en passend bij comfortabel wonen. Twee kamers met mogelijkheden Dit appartement beschikt over twee ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer is een rustige, comfortabele plek om te slapen. De tweede kamer kan perfect dienen als werkkamer, logeerkamer, hobbyruimte of walk-in closet — flexibel en naar wens in te vullen. Comfort en voorzieningen De badkamer is ruim en voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat toilet — altijd prettig in dagelijks gebruik. Met kunststof kozijnen, HR++ beglazing, volledige isolatie en energielabel A is het appartement energiezuinig en comfortabel. Een eigen CV-installatie zorgt voor aangename verwarming. Het appartementencomplex beschikt over 6 appartementen, een lift, een eigen afsluitbare berging en een vaste parkeerplaats in de parkeerkelder waar ook de fietsen geparkeerd staan. VvE Marsicht: Voor het beheer, onderhoud en verzekering van het complex zijn maandelijkse VvE-kosten van toepassing. Deze kosten zullen in 2026 € 605,- per maand bedragen. Een aantrekkelijkere optie in het vooruitzicht: de verwachting is dat de VvE-bijdrage vanaf 2027 aanzienlijk zal dalen, zoals besproken tijdens de meest recente vergadering. Alles binnen handbereik — wonen met gemak én gezelligheid Het appartementencomplex Marsicht bevindt zich op een fijne en levendige plek in Grou. Vanuit de voordeur loopt u zo het centrum in, met winkels, supermarkten en eetgelegenheden op loopafstand. Denk aan de Hema, Bruna, een bloemenwinkel en diverse kledingzaken, maar ook gezellige cafés en restaurants waar u kunt genieten van een kop koffie, lunch of diner. Voor dagelijkse boodschappen hoeft u niet ver: de supermarkt ligt op nog geen 100 meter loopafstand. Ook op het gebied van zorg en praktische voorzieningen bent u hier uitstekend gesitueerd. Huisarts, apotheek en andere zorgfaciliteiten bevinden zich eveneens op korte afstand. Dankzij deze centrale ligging woont u rustig, maar wel in het hart van alles wat Grou te bieden heeft. Het waterrijke karakter van het dorp is bovendien altijd dichtbij. Via de straten en steigers die door en langs het centrum lopen, staat u in enkele minuten aan de kade of bij het Pikmeer. Ideaal voor een avondwandeling of gewoon om even te kijken naar langsvarende sloepen. Wonen op deze plek betekent: alles binnen handbereik, zonder in te leveren op rust en wooncomfort. Een plek om verliefd op te worden Dit appartement is ideaal voor wie ontzorgd van onderhoud en voorzien van gemak wil wonen met ruimte, licht en een uniek uitzicht. Kom gerust kijken, proef de sfeer en ervaar zelf hoe fijn dit appartement voor u kan zijn. Indeling: Toegang via trap of lift naar de tweede woonlaag. Entree, gang, bergkast, twee slaapkamers, separaat toilet, badkamer, woonkamer met open keuken, balkon op het zuid-oosten. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 399.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 408.830

2,78%

Annuellement

%

€ 19.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 399.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, tussenverdieping (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
93 m²
Contenu
307 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2008
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
AWB (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Parkieren
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder

Planification

Proposé depuis
28-11-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 9001

Google Maps

Voir Grou sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Grou

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Grou. En 2025 étaient 5.775 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 327.121.

Résidents

5.775

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 327.121

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.462

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

170

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Grou
Année Résidents
2021 5.745
2022 5.690
2023 5.905
2024 5.715
2025 5.775

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Grou
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 230.001
2022 EUR 252.596
2023 EUR 286.795
2024 EUR 307.175
2025 EUR 327.121

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.585 0-15: 760 15-25: 605 25-45: 1.140 45-65: 1.675

Niveau d'enseignement

Hoger

1.430

Praktisch

910

Middelbaar

1.860

Origine des habitants (2025)

Europa

315

Nederland

5.070

Buiten Europa

390

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 437
Appartementen 319
Tussenwoningen 704
Vrijstaande woningen 697
Twee-onder-één-kap woningen 626

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 8
1700 tot 1900 106
1900 tot 1925 178
1925 tot 1950 246
1950 tot 1970 599
1970 tot 1980 596
1980 tot 1990 428
1990 tot 2000 509
2000 tot 2010 188
2010 tot 2020 284
2020 en later 203

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

723

Étiquette B

618

Étiquette A

606

Étiquette D

328

Étiquette G

299

Étiquette F

195

Étiquette E

148

Étiquette A+++

74

Étiquette A+

41

Étiquette A++++

33

Étiquette A++

9

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Grou
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.298 2.550
2021 1.439 2.620
2022 1.111 2.488
2023 937 2.416
2024 898 2.549

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 876 • Électricité: 2.111

Huurwoning

Gaz: 820 • Électricité: 1.992

Koopwoning

Gaz: 1.004 • Électricité: 2.669

Appartement

Gaz: 679 • Électricité: 1.688

Tussenwoning

Gaz: 778 • Électricité: 1.907

Vrijstaande woning

Gaz: 1.131 • Électricité: 3.242

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 934 • Électricité: 2.364

Activité dans Grou (2025)

Handel en HORECA 165
Nijverheid en energie 120
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 135
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 50
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Nombre total d'établissements: 885

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Grou
Période Délits
jan 2025 11
jan 2026 12
jul 2025 22
jun 2025 11
mei 2025 12
mrt 2025 23
nov 2024 14
nov 2025 13
okt 2024 31
okt 2025 12
sep 2024 15
sep 2025 13

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Grou.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Grou

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Grou?

Grou telt in 2025 ongeveer 5.775 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Grou?

De gemiddelde WOZ-waarde in Grou is in 2025 circa € 327.121.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Grou?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Grou ligt rond € 32.462 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Grou?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Grou?

In Grou komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 704 woningen.

Meer maisons in Grou

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.