Ir directamente al contenido
Logotipo de CLIQ makelaars b.v.

Madeliefstraat 5

1706AN Heerhugowaard • Noord-Holland

Disponible

€ 720.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 736.250

Precio de compra /m²: € 4.586

Galería de fotos

Descripción

Dit is er zo één die je niet vaak tegenkomt. Aan de Madeliefstraat 5 in Heerhugowaard staat een opvallend ruime twee onder één kapwoning waar alles nét een maatje groter is. De extra brede woonkamer, de grote slaapkamers en de indrukwekkende zolderverdieping zorgen samen voor een hoeveelheid leefruimte die je direct voelt zodra je binnenkomt. Dit is een huis waar je niet snel uit groeit en waar je alle kanten mee op kunt. Daarbij is de woning uitstekend geïsoleerd, voorzien van energielabel A en uitgerust met zonnepanelen. Comfort, ruimte en duurzaamheid komen hier moeiteloos samen. Een unieke kans voor wie groots wil wonen; kom kijken en ervaar het zelf. Indeling begane grond: Je komt binnen in de hal met toiletruimte en trapopgang. Vanuit hier stap je de woonkamer in. En die woonkamer… die is echt opvallend ruim. Dankzij de extra brede achtergevel is dit een leefruimte waar je alle kanten mee op kunt. Grote zithoek, royale eettafel, misschien zelfs een werkplek; hier past het allemaal zonder moeite. De lichtinval maakt het geheel extra prettig. Aan de voorzijde ligt de keuken in hoekopstelling met bar. Ook hier valt direct de ruimte op. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een Smeg inductiekookplaat met drie ovens, afzuigkap, vaatwasser, combi-magnetron en een koel-vriescombinatie. De begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming. De royale bergkast onder de trap biedt lekker veel praktische opbergruimte. Indeling eerste verdieping: Op de eerste verdieping vind je twee grote slaapkamers, beide van royaal formaat. De indeling maakt het mogelijk om hier weer drie slaapkamers te realiseren, wat deze verdieping extra flexibel maakt voor gezinnen of thuiswerken. De badkamer is vergroot en biedt volop comfort voor elke dag. Met een ligbad, ruime inloopdouche, dubbele wastafel, toilet, designradiator en vloerverwarming vormt het een compleet en stijlvol geheel. Indeling tweede verdieping: De tweede verdieping is echt een pluspunt van deze woning. Dankzij de grote kunststof dakkapel (2023) en de maatwerk afwerking is hier een volwaardige en zeer ruime verdieping ontstaan. Momenteel één grote ruimte, maar hier kun je met gemak twee extra slaapkamers realiseren. Ideaal voor een groter gezin, een werkplek aan huis of hobbyruimte. Tuin: De achtertuin is besloten en netjes aangelegd, waardoor je hier in alle rust kunt genieten van het buitenleven. Met een overkapping, berging en zonnescherm met schaduwdoek is het hier al snel goed toeven, van het vroege voorjaar tot de late zomeravonden. De tuin heeft daarnaast een charmant groen karakter met druivenranken en fruitbomen, zoals appel- en perenbomen, en zelfs aardbeien onder de perenboom; een heerlijke plek voor liefhebbers van eigen oogst. Daarnaast parkeer je eenvoudig op eigen terrein aan de voorzijde. Omgeving: De woning ligt in de populaire wijk De Draai, een moderne en ruim opgezette buurt waar het gewoon heel prettig wonen is. Veel groen, brede straten en volop speelplekken maken dit een ideale plek voor gezinnen. Scholen, kinderopvang en winkels liggen allemaal dichtbij en ook winkelcentrum Middenwaard bereik je in no time. Daarnaast zit je zo op de uitvalswegen richting Alkmaar, Hoorn en Schagen, heel praktisch dus. Bijzonderheden: • Royale twee onder één kapwoning, gelegen in de geliefde wijk De Draai • Opvallend ruime en extra brede woonkamer • Keuken met bar en uitgebreide inbouwapparatuur • Vloerverwarming op de begane grond • Grote slaapkamers met mogelijkheid tot extra kamers • Zeer ruime zolder met dakkapel (2023) • Alle verdiepingen voorzien van nette laminaatvloeren • Goed geïsoleerd, 7 zonnepanelen en energielabel A • Parkeren op eigen terrein • Besloten tuin met overkapping en berging • Bouwjaar woning 2019; woonoppervlakte ca. 157 m², inhoud ca. 593 m³, overige inpandige ruimte (berging aan de woning) ca. 9 m2: externe bergruimte (tuinberging) ca. 7 m2 ; perceeloppervlakte 306 m² eigen grond.

Hipoteca berekenen

€ 720.000

Coste del comprador (estimado): € 16.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 736.250

3,04%

Anualmente

%

€ 36.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 720.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
157 m²
Área del lote
306 m²
Contenido
593 m³
Otra zona interior
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
116 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2019
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
02-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en vloerverwarming

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • buitenzonwering
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1706

Mapas de Google

Vista geográfica Heerhugowaard

Vista espacial del área de trabajo en Heerhugowaard

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heerhugowaard

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heerhugowaard. En 2025 había 61.740 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 397.966.

Inhabitantes

61.740

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 397.966

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 29.185

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.682

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heerhugowaard
Año Inhabitantes
2021 58.392
2022 59.035
2023 60.230
2024 61.195
2025 61.740

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heerhugowaard
Año Promedio WOZ
2021 EUR 270.476
2022 EUR 298.354
2023 EUR 354.623
2024 EUR 377.372
2025 EUR 397.966

Composición de los residentes

Edad

65+: 11.635 0-15: 10.430 15-25: 7.490 25-45: 16.000 45-65: 16.175

Nivel académico

Hoger

11.730

Praktisch

12.850

Middelbaar

20.790

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.065

Nederland

45.500

Buiten Europa

11.165

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.987
Appartementen 8.360
Tussenwoningen 11.634
Vrijstaande woningen 2.856
Twee-onder-één-kap woningen 2.004

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 303
1950 tot 1970 3.560
1970 tot 1980 6.238
1980 tot 1990 2.008
1990 tot 2000 4.404
2000 tot 2010 2.600
2010 tot 2020 2.184
2020 en later 1.637

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

9.995

Etiqueta C

6.750

Etiqueta B

5.040

Etiqueta D

1.395

Etiqueta A+

1.061

Etiqueta A++

1.039

Etiqueta A+++

785

Etiqueta G

360

Etiqueta F

355

Etiqueta E

292

Etiqueta A++++

212

Etiqueta A+++++

14

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heerhugowaard
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 965 2.883
2021 1.045 2.947
2022 791 2.741
2023 670 2.588
2024 640 2.654

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 771 • Electricidad: 2.746

Huurwoning

Gas: 515 • Electricidad: 1.992

Koopwoning

Gas: 753 • Electricidad: 2.824

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.691

Tussenwoning

Gas: 673 • Electricidad: 2.546

Vrijstaande woning

Gas: 1.065 • Electricidad: 3.586

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 803 • Electricidad: 2.692

Actividad empresarial en Heerhugowaard (2025)

Handel en HORECA 1.245
Nijverheid en energie 1.330
Zakelijke dienstverlening 1.640
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 540
Financiele diensten en onroerendgoed 380
Cultuur, recreatie en overige diensten 715

Número total de establecimientos empresariales: 7.190

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heerhugowaard
Periodo Delitos
jan 2025 215
jan 2026 223
jul 2025 243
jun 2025 260
mei 2025 179
mrt 2025 226
nov 2024 205
nov 2025 223
okt 2024 214
okt 2025 267
sep 2024 180
sep 2025 234

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heerhugowaard.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heerhugowaard

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heerhugowaard?

Heerhugowaard telt in 2025 ongeveer 61.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard is in 2025 circa € 397.966.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard ligt rond € 29.185 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerhugowaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.682 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 11.634 woningen.

Meer viviendas in Heerhugowaard

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.