Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis

Moerasvaren 42

3344CG Hendrik-Ido-Ambacht • Zuid-Holland

Vendido

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 4.241

Galería de fotos

Descripción

In een rustige en autoluwe straat in Hendrik-Ido-Ambacht staat deze charmante hoekwoning met opvallende tuitgevel – een woning die niet alleen in het oog springt door zijn uitstraling, maar ook volop wooncomfort en duurzaamheid biedt. Dankzij de ligging in een kindvriendelijke buurt is dit een ideale plek voor gezinnen, met volop speelruimte en veiligheid direct voor de deur. De kenmerkende tuitgevel is niet alleen een architectonisch hoogtepunt, maar zorgt ook voor extra ruimte op de bovenste verdieping. Binnen valt direct de warme sfeer op, mede door de prachtige massief hardhouten vloer op de begane grond en de nette afwerking van de wanden met spack spuitwerk. De woonkamer voelt licht en ruim aan, terwijl de keuken aan de voorzijde van het huis een echte blikvanger is. Uitgerust met een luxe composiet werkblad, lichte kastfronten en hoogwaardige inbouwapparatuur zoals een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, Siemens oven met grill functie en combimagnetron , is dit een keuken waar iedere kookliefhebber blij van wordt. De eerste verdieping biedt twee ruime slaapkamers, waarvan de slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een royale inloopkast. De kamer aan de achterzijde is voorzien van een vaste kastenwand. De badkamer is modern en compleet: met een ligbad, inloopdouche met vloergoot, een stijlvol wastafelmeubel en een tweede wandcloset is dit een fijne plek om tot rust te komen. Op zolder wacht een grote, open ruimte met veel lichtinval dankzij het tuitraam en een extra Velux dakraam. Deze verdieping is multifunctioneel in te richten – als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer – en is voorzien van een airco die via de trapopgang ook de bovenverdieping aangenaam houdt. De nette laminaatvloer, een praktische kastenwand met wasmachine- en drogeraansluiting en een moderne Remeha Tzerra cv-ketel (2017) maken het plaatje compleet. Buiten is het minstens zo aantrekkelijk. De tuin is strak aangelegd met hardstenen tegels, een houten hekwerk met bloeiende Toscaanse jasmijn en een heerlijke overkapping uit 2021 waar je elk seizoen kunt genieten van het buitenleven. De houten berging biedt ruimte voor opslag én huisvest de omvormer van de zonnepanelen. Ook aan comfort is gedacht, met rolluiken, een buitenkraan en voldoende privacy. Wat deze woning écht bijzonder maakt, is het duurzame karakter. In totaal liggen er 16 zonnepanelen: 8 uit 2021 (met centrale omvormer in de schuur) en 8 uit 2022 (met individuele micro-omvormers). Er is een zonneboiler aanwezig én twee Fujitsu airco’s uit 2022 in de woonkamer en op zolder. Het resultaat? Een bijzonder laag gasverbruik van slechts 267 m³ per jaar. Daarbij is het schilderwerk recent (2024) uitgevoerd, waardoor alles fris en verzorgd oogt. Een unieke kans voor wie zoekt naar een stijlvolle, goed onderhouden én energiezuinige woning op een fijne locatie. Deze hoekwoning aan de Moerasvaren biedt alles wat je nodig hebt – en meer. Maatvoering: Om het beste beeld te geven van de indeling/maatvoering verwijzen wij graag naar de digitale plattegronden. Bijzonderheden: • Hoekwoning met opvallende tuitgevel (ruimtevergrotend én esthetisch aantrekkelijk); • Gelegen aan autoluwe straat – kindvriendelijke en rustige woonomgeving; • Massief hardhouten vloer op de begane grond; • Luxe hoekkeuken met composiet werkblad en Siemens oven; • Moderne, compleet uitgeruste badkamer met ligbad, inloopdouche en tweede toilet; • Twee ruime slaapkamers en een royale open zolder met extra ramen; • Airco’s (Fujitsu, 2022) in woonkamer en op zolder (ook verwarmend); • Strak aangelegde tuin met hardstenen tegels, houten berging en overkapping (2021); • Rolluiken, buitenkraan en heerlijk geurende Toscaanse jasmijn in de tuin; • 16 zonnepanelen (8 uit 2021 + 8 uit 2022 met micro-omvormers); • Zonneboiler op zonne-energie; • Remeha Tzerra cv-ketel uit 2017; • Laag gasverbruik: slechts ca. 267 m³ per jaar; • Schilderwerk buitenom uitgevoerd in 2024; • Instapklaar en uitstekend onderhouden; • Oplevering in overleg, vanaf medio juli 2026. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
112 m²
Área del lote
139 m²
Contenido
397 m³
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
64 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2005
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
23-12-2025
Fecha de venta
01-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3344

Mapas de Google

Ubicación de Hendrik-Ido-Ambacht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Hendrik-Ido-Ambacht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hendrik-Ido-Ambacht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hendrik-Ido-Ambacht. En 2026 había 33.107 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 443.000.

Inhabitantes

33.107

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 443.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.093

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hendrik-Ido-Ambacht
Año Inhabitantes
2022 31.663
2023 32.183
2024 32.689
2025 32.859
2026 33.107

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hendrik-Ido-Ambacht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 336.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 443.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 5.777 0-15: 6.552 15-25: 3.912 25-45: 8.257 45-65: 8.361

Nivel académico

Hoger

29

Praktisch

25

Middelbaar

46

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.744

Nederland

26.610

Buiten Europa

4.505

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.364
Appartementen 3.322
Tussenwoningen 6.085
Vrijstaande woningen 930
Twee-onder-één-kap woningen 840

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 62
1900 tot 1925 113
1925 tot 1950 353
1950 tot 1970 2.629
1970 tot 1980 1.316
1980 tot 1990 1.580
1990 tot 2000 775
2000 tot 2010 2.507
2010 tot 2020 1.018
2020 en later 998

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.285

Etiqueta C

2.993

Etiqueta B

1.762

Etiqueta D

845

Etiqueta E

836

Etiqueta A+

392

Etiqueta F

373

Etiqueta A++

363

Etiqueta G

319

Etiqueta A+++

227

Etiqueta A+++++

31

Etiqueta A++++

26

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hendrik-Ido-Ambacht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.030 2.960
2021 1.160 3.040
2022 880 2.850
2023 760 2.670
2024 730 2.730

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.890

Huurwoning

Gas: 600 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.970

Appartement

Gas: 540 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.610

Vrijstaande woning

Gas: 1.290 • Electricidad: 4.510

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 900 • Electricidad: 3.510

Actividad empresarial en Hendrik-Ido-Ambacht (2025)

Handel en HORECA 630
Nijverheid en energie 540
Zakelijke dienstverlening 1.025
Overheid, onderwijs en zorg 535
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 455
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 300

Número total de establecimientos empresariales: 3.745

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hendrik-Ido-Ambacht
Periodo Delitos
jan 2025 109
jan 2026 78
jul 2025 110
jun 2025 70
mei 2025 77
mrt 2025 100
nov 2024 89
nov 2025 90
okt 2024 114
okt 2025 95
sep 2024 72
sep 2025 77

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hendrik-Ido-Ambacht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hendrik-Ido-Ambacht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hendrik-Ido-Ambacht?

Hendrik-Ido-Ambacht telt in 2026 ongeveer 33.107 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht is in 2025 circa € 443.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hendrik-Ido-Ambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.093 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hendrik-Ido-Ambacht?

In Hendrik-Ido-Ambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.085 woningen.

Meer viviendas in Hendrik-Ido-Ambacht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.