Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen

Castorweg 258

7557KR Hengelo • Overijssel

Vendido bajo reserva

€ 225.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 231.350

Precio de compra /m²: € 3.571

Galería de fotos

Descripción

Welkom bij dit charmante 3-kamer appartement, met vrij uitzicht, in Hengelo! Maak kennis met dit mooie, direct volledig instapklare, nette en ruime 3-kamer appartement aan de Castorweg 258 te Hengelo, gelegen op de 4e woonlaag. Een plek waar wonen, slapen en hobby’s samenkomen in een harmonieus geheel. Met een royaal woonoppervlak van maar liefst ca.63 m² biedt dit voormalige 4-kamer appartement alle ruimte die je nodig hebt. Ideaal voor de starters om betaalbaar te kunnen wonen. Dit appartement op de 4e verdieping is beslist a wanna have. Locatie en bereikbaarheid: Gelegen in de kindvriendelijke en rustige buurt Noord van Hengelo, geniet je bij dit appartement van een rustige omgeving met veel gezinnen. De woning is uitstekend bereikbaar en bevindt zich op fietsafstand van het centrum van Hengelo. Binnen slechts 4 minuten bereik je de dichtstbijzijnde uitvalsweg. Het appartement is gunstig gelegen ten opzichte van winkels, scholen en openbaar vervoer. Licht en uitzicht: Het appartement beschikt in alle vertrekken over grote ramen met dubbel glas en de vertrekken hebben daardoor veel licht. Ook kun je hier ontspannen en genieten van het uitzicht. De L-vormige keuken, met zijn lichte kleurstelling, biedt ruimte voor al je culinaire avonturen en is voorzien van alle gemakken zoals koel/vries combinatie, magnetron/oven en vaatwasser, met veel kastruimte. De twee slaapkamers, beide bereikbaar vanuit de gang/hal, bieden flexibiliteit. Gebruik het als een slaapkamer, stijlvolle werkkamer, een knusse logeerkamer of een plek voor je hobby’s. Ook bestaat de mogelijkheid tot het eenvoudig creëren van een derde slaapkamer. En dan zijn er nog de balkons! Eén aan de achterzijde op het zuiden, waar je kunt genieten van de ochtendzon. En een tweede balkon, waar je 's avonds kunt ontspannen met een goed boek en een glas wijn, aan de voorzijde van het appartement Groene omgeving: De wijk is ruim en groen van opzet, perfect voor wandelingen en frisse lucht. Bovendien zijn de uitvalswegen naar Enschede en Oldenzaal dichtbij te vinden. Dit appartement is niet alleen een plek om te wonen, maar ook een plek om te dromen. Voel je welkom om samen met mij het uitzicht te bewonderen en de mogelijkheden te ontdekken! Indeling algemeen: Algemene entree/portaal met belpaneel, brievenbussen en toegang tot trappenhuis en de in het souterrain gelegen zeer grote berging. Indeling appartement: Entree: hal met een speelse uitgebouwde kapstok nis en met toilet en meterkast, een royale woonkamer met fraai uitzicht, een extra grote (uitgebouwde) badkamer voorzien van een vaste wastafel/badmeubel en een grote inloop douche (met glazen scheidingswand) ca. 9 jaargeleden gerenoveerd en uitgebouwd. De half open gescheiden keuken heeft een lichte kleurstelling met een L-vormige keukenblok opstelling met diverse keuken- inbouwapparatuur(ETNA) zoals, een koelkast met vriezer, een vaatwasser en een oven. De toegang tot de keuken en woonkamer zijn d.m.v. mooi uitgevoerde togen met brede houten lijsten afgewerkt. De twee slaapkamers zijn bereikbaar vanuit de hal/gang. Verder zijn er nog 2 balkons, één aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Souterrain: In de kelder van het complex is ruime berging van ca. 20m2 aanwezig voorzien van elektra. Als jij een nieuw thuis zoekt, nog enigszins betaalbaar en simpelweg klaar voor verhuizing, dan kun je het beste gewoon komen kijken bij dit leuke appartement aan de Castorweg 258 Nog interessant om te weten: - Koeling: dit appartement is voorzien van 2 split airco units nl 1 in de woonkamer en 1 in de slaapkamer te gebruiken als koeling en/of verwarming - Woonoppervlakte: ca. 63 m2 + berging ca. 20 m2 - Badkamer ca. 9 jaar terug gerenoveerd en een stuk vergroot - Eenvoudige mogelijkheid tot creëren van een derde slaapkamer - Verwarming: Via individuele cv-installatie, HR combi cv/ww combiketel van Nefit , 2009, eigendom - Isolatie: Voorzien van kozijnen met dubbel glas en ventilatie. - E-label: D - VvE-beheer: Vastgoedbeheer Twente - Voldoende parkeergelegenheid voor de deur - De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend evenals aan de tekst - In de koopakte zal een deponering van 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen, evenals een ouderdomsclausule en een niet-zelf bewoningsclausule, as is where is - Betaalbaar wonen in een luxe en ruim 3k- appartement met 2 slaapkamers in Hengelo en een leuke buitenkans voor u als starter Overig: - uitstekende staat van onderhoud binnen - paneeldeuren - entree-togen met brede en mooie houten omlijsting naar keuken en woonkamer - uitgebouwd badkamer van ca. 4,4m2 - uitgebouwde hal/gang met kleding-nis - L-vormige inbouwkeuken met inbouwapparatuur o.a. vaatwasser, koelkast/vriezer, oven/magnetron - cv-leiding niet in het zicht(weggewerkt o.a. inde vloer) - dubbele airco (woonkamer en slaapkamer) - 2 opties voor wasmachine locatie Vraag altijd naar de lijst van zaken; niet alle in de brochure genoemde items behoren standaard tot de woning. Deze woning is gemeten volgens de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van de gebruiks-oppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel wij de woning met veel zorg en naar eer en geweten hebben opgemeten, kan het zijn dat er verschillen zijn in de afmetingen. De opgegeven maten zijn indicatief, er kunnen kleine verschillen zijn. Afhankelijk van de moeilijkheidsgraad van het te meten specifieke object kunnen deze verschillen groter of kleiner zijn. Indien de exacte maatvoering voor u van belang is, raden wij u aan de maten zelf te (laten) meten. Alle genoemde jaartallen zijn bij benadering en indicatief. De NVM-koopakte bevat (indien van toepassing) aanvullende clausules zoals de ouderdoms-, asbest-, meet- en niet-bewonersclausule, alsmede een voorbehoud van akkoord van de hypotheekverstrekker van verkoper. Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan.

Hipoteca berekenen

€ 225.000

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 231.350

2,78%

Anualmente

%

€ 11.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 225.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
63 m²
Contenido
215 m³
Otra zona interior
1 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas en HR-glas
Calefacción
Cv-ketel en muurverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
23-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7557

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.