Ir directamente al contenido
Logotipo de Jacobi makelaars

F H van Kempenstraat 16

3417WT Montfoort • Utrecht

Vendido

€ 500.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 511.850

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Sfeervolle hoekwoning op unieke locatie in Montfoort – klaar voor jouw nieuwe hoofdstuk! Mag ik je voorstellen aan een woning waar je direct verliefd op wordt? Aan de rustige FH van Kempenstraat, aan de rand van een groenzoom, vind je deze verrassend ruime hoekwoning met een royale uitbouw, veel licht, volop bergruimte, privacy én een grote dosis gezelligheid. Binnen word je verwelkomd in een uitgebouwde woonkamer die slim is ingedeeld: een knusse zithoek bij de tv, een royale eettafel voor lange avonden tafelen, een open keuken én – als kers op de taart – een tweede zithoek bij de gashaard. Dankzij de grote raampartijen stroomt het daglicht gul naar binnen. Buiten geniet je van een privacyvolle tuin rondom met meerdere zitplekjes, zodat je op elk moment van de dag kunt kiezen voor zon of schaduw. En met drie ruime slaapkamers is dit huis perfect voor zowel starters als (eenouder)gezinnen. Bovendien woon je hier vlak bij sportaccommodaties en drie van de vijf basisscholen van Montfoort. Indeling Begane grond: ruime voortuin, entree met toilet, meterkast en trapopgang. Uitgebouwde woonkamer met twee zithoeken, royale eettafel, open keuken en trapkast. Eerste verdieping: aan de achterzijde een brede slaapkamer onder de schuine kap (uit te breiden met dakkapel, eventueel te splitsen in twee kamers), aan de voorzijde een kamer met rechte wanden. Badkamer met dubbel wastafelmeubel, tweede toilet, douchecabine en ramen voor natuurlijke ventilatie en een fijne lichtval. Zolder: via vaste trap bereikbaar. Voorzolder met cv-ketel, wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie en vierpansdakraam. Extra zolderkamer met radiator, groot dakraam en bergruimte onder de knieschotten. Buiten: nette bestrate achter- en zijtuin, grote uitgebouwde berging met afmeting garage met elektrische roldeur, op dit moment in gebruik als werkkamer en voorzien van sanibroyeur, water en verwarming, plus nog twee houten bergingen voor het opbergen van gereedschap en fietsen. Goed om te weten: - unieke ligging aan de rand van de woonwijk, omringd door groen - in 2009 uitgebouwd, voorzien van gashaard en openslaande deuren - zes zonnepanelen (2022) op zuidwesten - kruipruimte geïsoleerd (Isoschelp) - meterkast vernieuwd in 2022 - cv-ketel 2023 - meerdere ramen voorzien van HR++ glas, een enkel klein raam nog enkel glas, overig dubbel glas - keuken met 5-pits gasfornuis, oven, afzuigkap, vaatwasser, magnetron, carrouselkast, koelkast en spoelbak - energielabel B en maandelijkse energiekosten zijn momenteel € 86,- - oplevering op korte termijn mogelijk. Waarom dit jouw droomhuis kan zijn. Zie je het al voor je? ’s Avonds een boek lezen bij de gashaard, zomerse etentjes in de tuin, kinderen die veilig buitenspelen en het gemak van alles dichtbij: scholen, sportvelden, winkels en mooie fiets- en wandelroutes richting IJsselstein via Blokland. Het multifunctionele bijgebouw biedt extra mogelijkheden voor hobby, atelier, garage of opslag. Nieuwsgierig? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de sfeer, de ruimte en de mogelijkheden. Vergeet niet je eigen NVM-aankoopmakelaar mee te nemen – dat scheelt tijd, geld én zorgen. De woning is ingemeten conform de NEN2580 meetinstructie, deze instructie is bedoeld om een meer eenduidige manier  van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van het gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel de woning met veel zorg is opgemeten en wij de verkooptekst hebben gemaakt kan het zijn der er verschillen zijn in de afmetingen of onvolledigheid/onjuistheid of anderszins van de informatie. Noch verkoper noch de makelaar accepteert enige aansprakelijkheid voor deze verschillen. De maten zijn zuiver indicatief, als (kandidaat-)koper kunt u altijd zelf de maten (laten) opmeten. De NVM voorwaarden zijn van toepassing.  De koopovereenkomst wordt opgesteld met onder meer de ouderdoms- en asbestclausule.

Hipoteca berekenen

€ 500.000

Coste del comprador (estimado): € 11.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 511.850

3,04%

Anualmente

%

€ 25.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 500.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
114 m²
Área del lote
228 m²
Contenido
415 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
24 m²
Área del jardín trasero
71 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1983
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi/Kompakt HRE 28/24A (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
18-08-2025
Fecha de venta
13-09-2025

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3417

Mapas de Google

Vista geográfica Montfoort

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Montfoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Montfoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Montfoort. En 2025 había 9.840 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 483.554.

Inhabitantes

9.840

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 483.554

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.786

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

201

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Montfoort
Año Inhabitantes
2021 9.885
2022 9.850
2023 9.920
2024 9.900
2025 9.840

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Montfoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 342.577
2022 EUR 375.403
2023 EUR 430.517
2024 EUR 458.291
2025 EUR 483.554

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.095 0-15: 1.555 15-25: 1.275 25-45: 2.135 45-65: 2.770

Nivel académico

Hoger

1.600

Praktisch

1.890

Middelbaar

3.260

Origen de los residentes (2025)

Europa

500

Nederland

8.550

Buiten Europa

795

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 867
Appartementen 693
Tussenwoningen 1.786
Vrijstaande woningen 729
Twee-onder-één-kap woningen 300

Período de construcción del edificio

Voor 1700 16
1700 tot 1900 141
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 932
1970 tot 1980 1.025
1980 tot 1990 553
1990 tot 2000 524
2000 tot 2010 337
2010 tot 2020 205
2020 en later 192

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.292

Etiqueta A

1.022

Etiqueta B

795

Etiqueta D

399

Etiqueta G

283

Etiqueta F

242

Etiqueta E

180

Etiqueta A+

47

Etiqueta A+++

47

Etiqueta A++

44

Etiqueta A+++++

8

Etiqueta A++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Montfoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.248 3.192
2021 1.411 3.201
2022 1.081 2.959
2023 935 2.798
2024 908 2.796

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 956 • Electricidad: 2.849

Huurwoning

Gas: 794 • Electricidad: 2.293

Koopwoning

Gas: 995 • Electricidad: 3.001

Appartement

Gas: 639 • Electricidad: 1.984

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.589

Vrijstaande woning

Gas: 1.363 • Electricidad: 3.644

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Electricidad: 3.422

Actividad empresarial en Montfoort (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 370
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 95
Financiele diensten en onroerendgoed 105
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Número total de establecimientos empresariales: 1.510

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Montfoort
Periodo Delitos
jan 2025 16
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 20
mei 2025 17
mrt 2025 23
nov 2024 18
nov 2025 14
okt 2024 11
okt 2025 19
sep 2024 19
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Montfoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Montfoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Montfoort?

Montfoort telt in 2025 ongeveer 9.840 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort is in 2025 circa € 483.554.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort ligt rond € 28.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 201 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfoort?

In Montfoort komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.786 woningen.

Meer viviendas in Montfoort

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.