Ir directamente al contenido
Logotipo de SANDRA makelaardij

Donkerstraat 14

4119LZ Ravenswaaij • Gelderland

Disponible

€ 1.150.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 24.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 23.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.174.850

Precio de compra /m²: € 3.783

Galería de fotos

Descripción

Welkom bij rijksmonumentale woonboerderij De Natte Wisch: een unieke combinatie van charme en karakter, op een prachtige weidse locatie waar het buitenleven centraal staat... Hier komt landelijk wonen echt tot zijn recht! Deze bijzondere woning ademt sfeer, vrijheid en mogelijkheden om het geheel volledig naar eigen wens te moderniseren, om vervolgens ultiem te genieten van de overvloed aan ruimte en het complete erf met hooiberg, stallen, bijgebouwen, boomgaard en weiland. Dit is een plek die zich moeiteloos leent voor uiteenlopende woonwensen: het perceel van ruim 1 hectare biedt een indrukwekkende veelzijdigheid voor comfortabel wonen, werken aan huis, mantelzorg of andere invullingen zoals het houden van paarden. Met alle voorzieningen op de begane grond, meerdere slaapkamers, royale leefruimtes en diverse bijgebouwen is dit een plek waar je voorgoed wil blijven... De ligging is minstens zo aantrekkelijk: heerlijk rustig, met de Lekdijk en uiterwaarden op loopafstand, terwijl omliggende plaatsen met winkels, horeca en de uitvalswegen snel bereikbaar zijn. De centrale ligging in het land is perfect - in de driehoek van middelgrote plaatsen Culemborg, Geldermalsen en Tiel - met diverse uitvalswegen (N320, A2 en A15) binnen handbereik. Kom kijken en laat je verrassen door de veelzijdigheid van dit zeldzame object waar rust en ruimte samenkomen! Een rondleiding... Begane grond: royale hal met toegang tot de praktische kelder, toilet, meterkast en bijkeuken met achterdeur. Voorhuis: woonkamer, opkamer met vaste kast (voormalige bedstede), slaapkamer met aansluitend de badkamer voorzien van douche, 2e toilet en dubbele wastafel. Achterhuis: royale woonkamer met schouw en tweemaal openslaande tuindeuren, open verbinding met de woonkeuken, uitgerust met diverse apparatuur in de L-vormige inbouwkeuken, alsmede tuindeuren. 1e verdieping: grote zolderruimte met witgoedaansluiting en slaapkamer in het achterhuis. Middels de overloop met vaste kast in het voorhuis zijn drie slaapkamers en een 2e badkamer met ligbad en 3e toilet toegankelijk. Buitensituatie: totale vrijheid rondom de woning, riante oprit met volop parkeergelegenheid, siertuin, terras, boomgaard, weiland. * hooiberg van ruim 86 m2 met 3 paardenstallen en ruimte voor meerdere auto’s * bijgebouw van circa 37 m2 met woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer met douche en toilet * achtergelegen schuur van ruim 41 m2 met extra stal en tweemaal dubbele deuren Ins & Outs: * rijksmonument * het achterhuis is circa 45 jaar geleden opnieuw gebouwd * volop karakterdetails zoals balkenplafonds en roedeverdelingen aanwezig * ouderdomsclausule en niet-zelfbewoningsclausule van toepassing * de woonoppervlakte van 304 m2 is de optelsom van hoofdgebouw (267 m2) en bijgebouw (37 m2)

Hipoteca berekenen

€ 1.150.000

Coste del comprador (estimado): € 24.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 23.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.174.850

3,04%

Anualmente

%

€ 57.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.150.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Woonboerderij, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
6 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
304 m²
Área del lote
11991 m²
Contenido
973 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
20 m²
Espacio de almacenamiento externo
128 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1906
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met riet
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel en gashaard
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
D

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande houten garage
Capacidad del garaje
3 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

2 douches, dubbele wastafel, 2 toiletten, en ligbad

Características adicionales

  • Alarminstallatie
  • dakraam
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4119

Mapas de Google

Vista geográfica Ravenswaaij

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Ravenswaaij

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ravenswaaij

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ravenswaaij. En 2025 había 500 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 522.151.

Inhabitantes

500

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 522.151

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.538

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

6

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ravenswaaij
Año Inhabitantes
2021 510
2022 515
2023 508
2024 505
2025 500

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ravenswaaij
Año Promedio WOZ
2021 EUR 377.410
2022 EUR 411.010
2023 EUR 451.451
2024 EUR 492.673
2025 EUR 522.151

Composición de los residentes

Edad

65+: 104 0-15: 71 15-25: 58 25-45: 109 45-65: 158

Nivel académico

Hoger

50

Praktisch

3

Middelbaar

6

Origen de los residentes (2025)

Europa

26

Nederland

445

Buiten Europa

29

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 24
Appartementen 14
Tussenwoningen 24
Vrijstaande woningen 118
Twee-onder-één-kap woningen 25

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 27
1900 tot 1925 17
1925 tot 1950 31
1950 tot 1970 39
1970 tot 1980 14
1980 tot 1990 6
1990 tot 2000 19
2000 tot 2010 4
2010 tot 2020 46
2020 en later 6

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

52

Etiqueta G

51

Etiqueta C

24

Etiqueta F

22

Etiqueta B

20

Etiqueta D

10

Etiqueta E

4

Etiqueta A+++

3

Etiqueta A+

2

Etiqueta A++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ravenswaaij
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.664 3.873
2021 1.783 4.198
2022 1.282 3.803
2023 1.037 3.682
2024 986 3.667

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 495 • Electricidad: 1.646

Huurwoning

Gas: 659 • Electricidad: 1.879

Koopwoning

Gas: 1.027 • Electricidad: 3.732

Appartement

Gas: 297 • Electricidad: 2.851

Tussenwoning

Gas: 470 • Electricidad: 1.655

Vrijstaande woning

Gas: 1.279 • Electricidad: 4.042

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 631 • Electricidad: 2.769

Actividad empresarial en Ravenswaaij (2025)

Handel en HORECA 13
Nijverheid en energie 14
Zakelijke dienstverlening 23
Overheid, onderwijs en zorg 19
Landbouw, bosbouw en visserij 12
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 11

Número total de establecimientos empresariales: 102

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ravenswaaij
Periodo Delitos
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 1
mei 2025 1
mrt 2025 1
mrt 2026 0
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 1
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ravenswaaij.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ravenswaaij

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ravenswaaij?

Ravenswaaij telt in 2025 ongeveer 500 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ravenswaaij?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ravenswaaij is in 2025 circa € 522.151.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ravenswaaij?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ravenswaaij ligt rond € 38.538 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ravenswaaij?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 6 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ravenswaaij?

In Ravenswaaij komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 118 woningen.

Meer viviendas in Ravenswaaij

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.