Aller directement au contenu
Logo de SANDRA makelaardij

Donkerstraat 14

4119LZ Ravenswaaij • Gelderland

Disponible

€ 1.150.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 24.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 23.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.174.850

Prix d'achat /m²: € 3.783

Galerie de photos

Description

Welkom bij rijksmonumentale woonboerderij De Natte Wisch: een unieke combinatie van charme en karakter, op een prachtige weidse locatie waar het buitenleven centraal staat... Hier komt landelijk wonen echt tot zijn recht! Deze bijzondere woning ademt sfeer, vrijheid en mogelijkheden om het geheel volledig naar eigen wens te moderniseren, om vervolgens ultiem te genieten van de overvloed aan ruimte en het complete erf met hooiberg, stallen, bijgebouwen, boomgaard en weiland. Dit is een plek die zich moeiteloos leent voor uiteenlopende woonwensen: het perceel van ruim 1 hectare biedt een indrukwekkende veelzijdigheid voor comfortabel wonen, werken aan huis, mantelzorg of andere invullingen zoals het houden van paarden. Met alle voorzieningen op de begane grond, meerdere slaapkamers, royale leefruimtes en diverse bijgebouwen is dit een plek waar je voorgoed wil blijven... De ligging is minstens zo aantrekkelijk: heerlijk rustig, met de Lekdijk en uiterwaarden op loopafstand, terwijl omliggende plaatsen met winkels, horeca en de uitvalswegen snel bereikbaar zijn. De centrale ligging in het land is perfect - in de driehoek van middelgrote plaatsen Culemborg, Geldermalsen en Tiel - met diverse uitvalswegen (N320, A2 en A15) binnen handbereik. Kom kijken en laat je verrassen door de veelzijdigheid van dit zeldzame object waar rust en ruimte samenkomen! Een rondleiding... Begane grond: royale hal met toegang tot de praktische kelder, toilet, meterkast en bijkeuken met achterdeur. Voorhuis: woonkamer, opkamer met vaste kast (voormalige bedstede), slaapkamer met aansluitend de badkamer voorzien van douche, 2e toilet en dubbele wastafel. Achterhuis: royale woonkamer met schouw en tweemaal openslaande tuindeuren, open verbinding met de woonkeuken, uitgerust met diverse apparatuur in de L-vormige inbouwkeuken, alsmede tuindeuren. 1e verdieping: grote zolderruimte met witgoedaansluiting en slaapkamer in het achterhuis. Middels de overloop met vaste kast in het voorhuis zijn drie slaapkamers en een 2e badkamer met ligbad en 3e toilet toegankelijk. Buitensituatie: totale vrijheid rondom de woning, riante oprit met volop parkeergelegenheid, siertuin, terras, boomgaard, weiland. * hooiberg van ruim 86 m2 met 3 paardenstallen en ruimte voor meerdere auto’s * bijgebouw van circa 37 m2 met woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer met douche en toilet * achtergelegen schuur van ruim 41 m2 met extra stal en tweemaal dubbele deuren Ins & Outs: * rijksmonument * het achterhuis is circa 45 jaar geleden opnieuw gebouwd * volop karakterdetails zoals balkenplafonds en roedeverdelingen aanwezig * ouderdomsclausule en niet-zelfbewoningsclausule van toepassing * de woonoppervlakte van 304 m2 is de optelsom van hoofdgebouw (267 m2) en bijgebouw (37 m2)

Prêt immobilier berekenen

€ 1.150.000

Coûts d'achat (estimés): € 24.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 23.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.174.850

3,04%

Annuellement

%

€ 57.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.150.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
6 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
304 m²
Superficie du terrain
11991 m²
Contenu
973 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
20 m²
Espace de stockage externe
128 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1906
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met riet
Isolation
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel en gashaard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande houten garage
Capacité du garage
3 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, dubbele wastafel, 2 toiletten, en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • dakraam
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4119

Google Maps

Aperçu géographique Ravenswaaij

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Ravenswaaij

Chiffres de logement et de quartier dans Ravenswaaij

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ravenswaaij. En 2025 étaient 500 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 522.151.

Résidents

500

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 522.151

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.538

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

6

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ravenswaaij
Année Résidents
2021 510
2022 515
2023 508
2024 505
2025 500

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ravenswaaij
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 377.410
2022 EUR 411.010
2023 EUR 451.451
2024 EUR 492.673
2025 EUR 522.151

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 104 0-15: 71 15-25: 58 25-45: 109 45-65: 158

Niveau d'enseignement

Hoger

50

Praktisch

3

Middelbaar

6

Origine des habitants (2025)

Europa

26

Nederland

445

Buiten Europa

29

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 24
Appartementen 14
Tussenwoningen 24
Vrijstaande woningen 118
Twee-onder-één-kap woningen 25

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 27
1900 tot 1925 17
1925 tot 1950 31
1950 tot 1970 39
1970 tot 1980 14
1980 tot 1990 6
1990 tot 2000 19
2000 tot 2010 4
2010 tot 2020 46
2020 en later 6

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

52

Étiquette G

51

Étiquette C

24

Étiquette F

22

Étiquette B

20

Étiquette D

10

Étiquette E

4

Étiquette A+++

3

Étiquette A+

2

Étiquette A++

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ravenswaaij
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.664 3.873
2021 1.783 4.198
2022 1.282 3.803
2023 1.037 3.682
2024 986 3.667

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 495 • Électricité: 1.646

Huurwoning

Gaz: 659 • Électricité: 1.879

Koopwoning

Gaz: 1.027 • Électricité: 3.732

Appartement

Gaz: 297 • Électricité: 2.851

Tussenwoning

Gaz: 470 • Électricité: 1.655

Vrijstaande woning

Gaz: 1.279 • Électricité: 4.042

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 631 • Électricité: 2.769

Activité dans Ravenswaaij (2025)

Handel en HORECA 13
Nijverheid en energie 14
Zakelijke dienstverlening 23
Overheid, onderwijs en zorg 19
Landbouw, bosbouw en visserij 12
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 11

Nombre total d'établissements: 102

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ravenswaaij
Période Délits
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 1
mei 2025 1
mrt 2025 1
mrt 2026 0
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 1
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ravenswaaij.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ravenswaaij

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ravenswaaij?

Ravenswaaij telt in 2025 ongeveer 500 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ravenswaaij?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ravenswaaij is in 2025 circa € 522.151.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ravenswaaij?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ravenswaaij ligt rond € 38.538 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ravenswaaij?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 6 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ravenswaaij?

In Ravenswaaij komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 118 woningen.

Meer maisons in Ravenswaaij

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.