Ir directamente al contenido
Logotipo de Weusthuis Makelaardij

Havezatestraat 37

7651JK Tubbergen • Overijssel

Vendido

€ 685.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 700.550

Precio de compra /m²: € 3.914

Galería de fotos

Descripción

Instapklaar, recent fraai verbouwd en duurzaam vrijstaand wonen – Dit is Havezatestraat 37 in Tubbergen. Een ruime, instapklare vrijstaande woning waar comfort, sfeer en duurzaamheid op fraaie wijze samenkomen. De woning is recent verbouwd, waarbij een doordachte herindeling heeft gezorgd voor een prachtige extra zithoek. Hierdoor is een royale en warme leefruimte ontstaan die perfect aansluit op het moderne gezinsleven. De lichte woonkamer met grote raampartijen biedt een open uitstraling en een prettige hoeveelheid daglicht. De moderne keuken met inbouwapparatuur staat in directe verbinding met de eetkamer en de multifunctionele zithoek, waardoor een speels en harmonieus geheel is gecreëerd. De vloerverwarming in de keuken en eetkamer zorgt daarbij voor extra comfort. Niet alleen de uitstraling, maar ook de duurzaamheid is helemaal van deze tijd. De woning is uitstekend onderhouden, hoogwaardig afgewerkt en voorzien van energielabel A. Daarnaast zorgen een hybride warmtepomp, 18 zonnepanelen en grotendeels HR++ beglazing voor een energiezuinig en toekomstbestendig geheel. Op de eerste verdieping bevinden zich vier volwaardige slaapkamers en een complete badkamer met inloopdouche, whirlpool, toilet en dubbele wastafel – ideaal voor een gezin dat ruimte zoekt. Buiten geniet je van een fraai aangelegde achtertuin op het zuidwesten met veel privacy en zon. Onder de sfeervolle overkapping met elektra en tuinberging is het heerlijk vertoeven. De ruime oprit met carport biedt volop parkeergelegenheid op eigen terrein. De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke woonwijk in het gezellige Twentse dorp Tubbergen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Bovendien zijn steden als Almelo en Oldenzaal snel en goed bereikbaar. Kortom: een sfeervol, recent gemoderniseerd en duurzaam gezinshuis waar je zó in kunt. Interesse? Neem gerust contact op voor een bezichtiging – we laten je deze woning graag persoonlijk ervaren. Indeling: Begane grond: Via de entree wordt de woning betreden, waar zich de meterkast, het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping bevinden. Vanuit de hal is de ruime en lichte woonkamer bereikbaar met aansluitend een multifunctionele ruimte, momenteel ingericht als sfeervolle extra zithoek. Vanuit deze zithoek is met een open verbinding de keuken met eetkamer bereikbaar. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-zone inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en de koelkast. De eetkamer beschikt over twee praktische kasten voor extra bergruimte, een schuifpui die toegang biedt tot de achtertuin en een doorgang naar de garage. De garage is verwarmd en biedt voldoende opslagruimte voor onder andere de fietsen. Eerste verdieping: Vanaf de overloop, die is voorzien van airconditioning, is er toegang tot drie slaapkamers, de berging en de badkamer. De badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, toilet, whirlpool en een dubbele wastafel. In de berging bevinden zich onder andere de cv-ketel en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Vanuit deze ruimte is tevens de vierde slaapkamer bereikbaar, die ook uitstekend kan dienen als werk- of hobbykamer. Tweede verdieping: Via een vlizo trap is de ruime bergzolder bereikbaar. Tuin: Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een ruime oprit met carport, waardoor er voldoende parkeergelegenheid is op eigen terrein. De woning beschikt daarnaast over een ruime verzorgde achtertuin met optimale privacy. De achtertuin is voorzien van een vrijstaande houten overkapping waar in alle rust heerlijk kan worden genoten, een praktische tuinberging en een achterom. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1993; * Woonoppervlak ca. 175 m²; * Perceeloppervlak 531 m²; * Inhoud ca. 671 m³; * Verwarming en warmwater middels hybride warmtepomp: Daikin Altherma Hybride R, 2023; * Energielabel: A; * Woning beschikt over 18 zonnepanelen (7.200 WP) geplaatst in 2023; * Buitenschilderwerk (2023); * Binnenschilderwerk (2024); * Begane grond recent grotendeels voorzien van HR++ beglazing; * Royale tuin met vrijstaande houten overkapping (2020); * Vloerverwarming in de keuken en eetkamer; * Parkeergelegenheid op eigen terrein; * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom; * In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen. Jouw makelaar voor dit object: Robbin Groeneveld Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 685.000

Coste del comprador (estimado): € 15.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 700.550

3,04%

Anualmente

%

€ 34.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 685.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
9 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
175 m²
Área del lote
531 m²
Contenido
671 m³
Otra zona interior
11 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Área del jardín trasero
220 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1993
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage, garage met carport en inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
06-03-2026
Fecha de venta
06-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • domotica
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7651

Mapas de Google

Ver Tubbergen en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Tubbergen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Tubbergen. En 2026 había 5.900 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 391.000.

Inhabitantes

5.900

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 391.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

97

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Tubbergen
Año Inhabitantes
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Tubbergen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Nivel académico

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Origen de los residentes (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

814

Etiqueta C

605

Etiqueta B

434

Etiqueta D

216

Etiqueta A+++

135

Etiqueta F

115

Etiqueta G

88

Etiqueta A++

62

Etiqueta A+

60

Etiqueta E

57

Etiqueta A++++

46

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Tubbergen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.460

Appartement

Gas: 730 • Electricidad: 1.990

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Electricidad: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.080

Actividad empresarial en Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Número total de establecimientos empresariales: 685

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Tubbergen
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Tubbergen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Tubbergen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer viviendas in Tubbergen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.