Ir directamente al contenido
Logotipo de Via Paul Makelaardij, via wie anders?!

Kreitenmolenstraat 44 a

5071BE Udenhout • Noord-Brabant

Vendido

€ 540.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 552.650

Precio de compra /m²: € 4.909

Galería de fotos

Descripción

KREITENMOLENSTRAAT 44A UDENHOUT De Kreitenmolenstraat vormt het kloppende hart van Udenhout: een levendige dorpsstraat waar het dagelijks gemak en Brabantse gemoedelijkheid moeiteloos samenkomen. Hier woont u midden in het centrum, met alle voorzieningen letterlijk aan uw voeten, terwijl de sfeer verrassend rustig en ontspannen blijft. Udenhout staat bekend om zijn dorpse karakter, groene omgeving en betrokken gemeenschap. Vanuit de Kreitenmolenstraat wandelt u zó naar winkels, speciaalzaken en gezellige horecagelegenheden. Even een vers brood halen bij de bakker, langs de slager voor het diner of een kop koffie drinken om de hoek – het hoort hier bij het dagelijkse ritme. Tegelijkertijd bent u binnen enkele minuten in het buitengebied, waar uitgestrekte landerijen en natuurgebieden uitnodigen tot wandelen en fietsen. Hier woont u centraal, comfortabel en met alles binnen handbereik – precies zoals wonen bedoeld is. Warm welkom – Een appartement waar comfort en sfeer samenkomen Bij binnenkomst ervaart u direct de verzorgde en luxe afwerking van dit appartement. De entree met garderobenis biedt toegang tot de woonkamer, de slaapkamers, de badkamer en het toilet. De warme houten vloer loopt vanuit de entree naadloos door naar de woonkamer en de keuken en vormt zo één stijlvol geheel. Het geeft het appartement direct een warme, uitnodigende uitstraling. Licht, ruimte en leven De royale woonkamer is een absolute blikvanger. Dankzij de ligging op de hoek geniet u hier van extra raampartijen en een prachtige lichtinval gedurende de dag. Het daglicht speelt subtiel over de houten vloer en versterkt het ruimtelijke gevoel. Er is volop ruimte voor een grote eettafel waar lange diners met familie en vrienden vanzelfsprekend worden, én voor een royale zithoek om heerlijk te ontspannen. De grote schuifpui verbindt binnen met buiten en geeft toegang tot het balkon van 8,20 m², gelegen op het oosten. Hier begint uw dag met de eerste zonnestralen en een kop koffie in alle rust. Koken met comfort De keuken is een plek waar functionaliteit en verfijning harmonieus samenkomen. Hier kookt u niet alleen – hier beleeft u het. De combinatie van warme houtaccenten en lichte fronten geeft de ruimte een tijdloze, verzorgde uitstraling, terwijl het royale werkblad uitnodigt tot uitgebreid koken en gezellig samenzijn. Dankzij het keukenblok met bovenkasten is er volop bergruimte aanwezig, waardoor alles netjes uit het zicht blijft en de rust in het interieur behouden blijft. Ook qua apparatuur is deze keuken volledig uitgerust. De 5-pits gaskookplaat biedt alle ruimte voor wie graag meerdere pannen tegelijk gebruikt, terwijl de stijlvolle RVS afzuigkap zorgt voor een frisse kookomgeving. De magnetron en oven zijn beide op ooghoogte geplaatst, wat niet alleen praktisch maar ook ergonomisch comfortabel is. Daarnaast beschikt de keuken over een ruime koel-vriescombinatie en een vaatwasser, zodat dagelijks gemak hier vanzelfsprekend is. Een keuken die uitnodigt om te koken, te proeven en te genieten. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de bijkeuken met extra bergruimte en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Alles is doordacht ingedeeld, zodat comfort en functionaliteit perfect samengaan. Rust aan de achterzijde Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich twee slaapkamers. De royale master bedroom biedt alle ruimte voor een comfortabel tweepersoonsbed en kastruimte. De tweede slaapkamer is iets compacter, maar beschikt over een vaste kastenwand en is ideaal als logeerkamer, werkruimte of hobbykamer. Verzorgde badkamer De badkamer is praktisch en netjes afgewerkt en beschikt over een douche, toilet en een wandmeubel met daarin een wastafel. Een ruimte waar functionaliteit en comfort samenkomen. Extra gemak Daarnaast beschikt het appartement over een extra berging in het complex – ideaal voor fietsen en seizoensspullen. Wonen hier betekent ook optimaal gemak: midden in het dorpscentrum, maar toch rustig. U woont boven het Kruidvat, naast het gezondheidscentrum, de apotheek en een pinautomaat. De bakker en keurslager bevinden zich tegenover het complex. De Plus, DA drogist en de bibliotheek zijn binnen enkele minuten lopen bereikbaar, evenals diverse horecazaken. En dan het comfort van parkeren: twee inpandige parkeerplekken in de kelder zorgen ervoor dat u altijd verzekerd bent van een parkeerplaats. Droog en warm in- en uitstappen, laden en lossen zonder zorgen. Hier woont u luxe, centraal en zorgeloos. De pluspunten op een rij: - Bouwjaar: 2003; - Woonoppervlak: 110 m²; - Inhoud: 362 m³; - Appartement met 2 slaapkamers; - Energielabel A geldig tot en met 22-01-2036; - NEN 2580 meetrapport*. Wil je deze bijzondere woning met zijn vele mogelijkheden bezichtigen? Dat begrijpen wij heel goed! Bel of mail ons dan voor een afspraak: Tel: 013 - 30 33 195 Mail: Via wie? Via Paul Makelaardij natuurlijk! Via wie anders? De NEN 2580 meetnorm is een eenduidige meetnorm, waarbij met bepaalde richtlijnen rekening gehouden wordt. Zo wordt o.a. een zolder zonder vaste trap of met een lichtoppervlakte (bv dakraam) kleiner dan 0,5 m² niet tot de woonoppervlakte gerekend. Hierdoor kan de woonoppervlakte soms kleiner lijken dan de daadwerkelijke vloeroppervlakte en kleiner lijken dan bij vergelijkbare woningen waar de makelaar de meetnorm niet toe heeft gepast. Ondanks het feit dat de meetnorm verplicht is, hanteren niet alle makelaars consequent de norm. Via Paul Makelaardij laat haar woningen inmeten door een erkend bedrijf. Het meetrapport van deze woning is dan ook, indien gewenst, ter inzage. Ten aanzien van deze verkoopbrochure zijn de gegevens in deze brochure met de grootste zorg samengesteld. Voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in grote mate afhankelijk van derden. Aan vermelde tekst, maten en bijgevoegde tekeningen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Via Paul makelaardij en de verkoper aanvaarden geen aansprakelijkheid ten aanzien van de gegevens in deze brochure. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 540.000

Coste del comprador (estimado): € 12.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 552.650

3,04%

Anualmente

%

€ 27.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 540.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
110 m²
Contenido
362 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
22 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2003
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Nefit Proline Nxt HRC 24 CW 4 (2024, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
25-02-2026
Fecha de venta
12-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5071

Mapas de Google

Vista geográfica Udenhout

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Udenhout

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Udenhout. En 2025 había 8.810 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 472.000.

Inhabitantes

8.810

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 472.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

184

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Udenhout
Año Inhabitantes
2021 8.440
2022 8.680
2023 8.730
2024 8.730
2025 8.810

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Udenhout
Año Promedio WOZ
2021 EUR 369.000
2022 EUR 393.000
2023 EUR 441.000
2024 EUR 454.000
2025 EUR 472.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.080 0-15: 1.350 15-25: 985 25-45: 1.930 45-65: 2.470

Nivel académico

Hoger

2.040

Praktisch

1.680

Middelbaar

2.690

Origen de los residentes (2025)

Europa

370

Nederland

7.895

Buiten Europa

540

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 495
Appartementen 469
Tussenwoningen 936
Vrijstaande woningen 827
Twee-onder-één-kap woningen 982

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 132
1900 tot 1925 109
1925 tot 1950 180
1950 tot 1970 599
1970 tot 1980 691
1980 tot 1990 617
1990 tot 2000 573
2000 tot 2010 163
2010 tot 2020 228
2020 en later 267

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

845

Etiqueta B

744

Etiqueta A

667

Etiqueta D

486

Etiqueta G

240

Etiqueta F

176

Etiqueta E

109

Etiqueta A++++

98

Etiqueta A+

81

Etiqueta A++

69

Etiqueta A+++

55

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Udenhout
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.350 3.380
2021 1.520 3.420
2022 1.160 3.220
2023 970 3.030
2024 940 3.120

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.850

Huurwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.300

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 3.290

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 2.060

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.710

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.030 • Electricidad: 3.040

Actividad empresarial en Udenhout (2025)

Handel en HORECA 215
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 320
Overheid, onderwijs en zorg 195
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Número total de establecimientos empresariales: 1.210

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Udenhout
Periodo Delitos
jan 2026 5
jul 2025 11
jun 2025 16
mei 2025 19
mrt 2025 14
mrt 2026 10
nov 2024 20
nov 2025 24
okt 2024 27
okt 2025 22
sep 2024 21
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Udenhout.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Udenhout

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Udenhout?

Udenhout telt in 2025 ongeveer 8.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Udenhout?

De gemiddelde WOZ-waarde in Udenhout is in 2025 circa € 472.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Udenhout?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Udenhout ligt rond € 36.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Udenhout?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 184 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Udenhout?

In Udenhout komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 982 woningen.

Meer viviendas in Udenhout

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.