Ir directamente al contenido
Logotipo de Paul Dijkstra Makelaars

Maliebaan 17

3581CB Utrecht • Utrecht

Disponible

€ 975.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 996.350

Precio de compra /m²: € 7.386

Galería de fotos

Descripción

LEEF EN GENIET aan de Maliebaan 17 Aan de Maliebaan, een van de mooiste en meest karakteristieke lanen van Utrecht, staat dit uitzonderlijk fraai afgewerkte monumentale herenhuis. Met een uniek uitzicht op de Maliesingel en het Lepelenburg, een volledig vernieuwde keuken en een spectaculair dakterras met de hele dag zon, biedt deze woning een zeldzame combinatie van historie, ruimte en modern comfort. De woning is door en door met zorg afgewerkt: visgraat parketvloeren, strak gestucte wanden en hoogwaardige materialen door het hele huis. Wie hier binnenstapt, voelt direct de kwaliteit. Omgeving De Maliebaan is van oudsher een statige, boomrijke laan met een lange historie. De binnenstad van Utrecht — met de gezellige terrassen van het Ledig Erf, het Neude en het Wed — ligt op slechts vijf minuten loopafstand. Aan de andere kant van de woning bevindt zich het Wilhelminapark, met de sfeervolle winkels en eetgelegenheden van de Burgemeester Reigerstraat en de Nachtegaalstraat op loopafstand. Begane grond Via de statige entree met marmeren vloer en sierlijk ornamentenplafond komt u in de ruime hal. Hier bevindt zich een toilet met fonteintje en een grote op maat gemaakte kastenwand met veel bergruimte, aansluitingen voor wasmachine en droger én een geïntegreerde ruimte voor een Amerikaanse koel-vriescombinatie. Onder de kast bevindt zich een luik naar een bergkelder van ca. 4 m². De royale woonkeuken - volledig vernieuwd en voorzien van een hoog ornamentenplafond en visgraat parketvloer - is een echte blikvanger. Langs de achterwand zijn hoge kasten ingebouwd met een inductie kookplaat (4 pitten), een teppanyaki bakplaat en een combi-oven met magnetron, afgedekt door een industriële afzuigkap. Het vrijstaande keukenblok, uitgevoerd in Belgisch hardsteen, beschikt over een vaatwasser, twee RVS wasbakken met designkranen, een kokendwaterkraan en een klimaatkast voor wijnen. Een bio-ethanolhaard maakt het geheel compleet. Eerste verdieping De royale woonkamer met visgraat parketvloer en hoog ornamentenplafond ademt ruimte en licht. In de aangrenzende zijkamer is op vakkundige wijze een op maat gemaakte kastenwand met inklapbaar bureau gerealiseerd - ideaal als thuiswerkplek, terwijl de ruimte eenvoudig ook voor andere doeleinden te gebruiken is. Openslaande deuren geven toegang tot een west georiënteerd balkon met prachtig uitzicht. Ook in de woonkamer is een bio-ethanolhaard aanwezig. Tweede verdieping Op de tweede verdieping bevinden zich twee slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een op maat gemaakte kastenwand en een aangrenzende walk-in closet met veel hang- en legruimte. De tweede slaapkamer, eveneens aan de voorzijde, heeft een dakkapel. De sfeervolle badkamer beschikt over een vrijstaand klassiek bad op pootjes, een douche, een tweede toilet en een vaste wastafel. Een wasmachineaansluiting is aanwezig. Derde verdieping - dakterras Via een ruime, comfortabele trap bereikt u het volledig ingerichte dakterras van ca. 35 m². Dit terras werd in 2010 volledig vernieuwd en is sindsdien uitgerust met alle comfort: een douche met mengkraan, buitenkraan, op maat gemaakt schaduwdoek, sfeervolle lichtspotjes in de vloer met afstandsbediening, meerdere stopcontacten en een automatische bewateringsinstallatie voor planten. Een geïsoleerde houten berging biedt extra opbergruimte. Het uitzicht over de Maliebaan, Maliesingel en het Lepelenburg is werkelijk magnifiek - en de zon schijnt hier de hele dag. Kenmerken: - Woonoppervlak van 132m² - Gelegen op een van de mooiste plekken in de stad - De begane grond heeft een gemengde bestemming - Ruim dakterras van 29m² - Beschikbaar per medio augustus 2026 - Wij zullen de ouderdomsclausule opnemen in de koopakte. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Interesse in deze woning? Wees verstandig, neem je eigen NVM-aankoopmakelaar mee!

Hipoteca berekenen

€ 975.000

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 996.350

3,04%

Anualmente

%

€ 48.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 975.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Herenhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
4 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
132 m²
Área del lote
50 m²
Contenido
560 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
29 m²
Espacio de almacenamiento externo
3 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1900
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Stadsverwarming
Agua tibia
Stadsverwarming
Etiqueta energética
E

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Vrij uitzicht
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3581

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.