Aller directement au contenu
Logo de Paul Dijkstra Makelaars

Maliebaan 17

3581CB Utrecht • Utrecht

Disponible

€ 975.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 996.350

Prix d'achat /m²: € 7.386

Galerie de photos

Description

LEEF EN GENIET aan de Maliebaan 17 Aan de Maliebaan, een van de mooiste en meest karakteristieke lanen van Utrecht, staat dit uitzonderlijk fraai afgewerkte monumentale herenhuis. Met een uniek uitzicht op de Maliesingel en het Lepelenburg, een volledig vernieuwde keuken en een spectaculair dakterras met de hele dag zon, biedt deze woning een zeldzame combinatie van historie, ruimte en modern comfort. De woning is door en door met zorg afgewerkt: visgraat parketvloeren, strak gestucte wanden en hoogwaardige materialen door het hele huis. Wie hier binnenstapt, voelt direct de kwaliteit. Omgeving De Maliebaan is van oudsher een statige, boomrijke laan met een lange historie. De binnenstad van Utrecht — met de gezellige terrassen van het Ledig Erf, het Neude en het Wed — ligt op slechts vijf minuten loopafstand. Aan de andere kant van de woning bevindt zich het Wilhelminapark, met de sfeervolle winkels en eetgelegenheden van de Burgemeester Reigerstraat en de Nachtegaalstraat op loopafstand. Begane grond Via de statige entree met marmeren vloer en sierlijk ornamentenplafond komt u in de ruime hal. Hier bevindt zich een toilet met fonteintje en een grote op maat gemaakte kastenwand met veel bergruimte, aansluitingen voor wasmachine en droger én een geïntegreerde ruimte voor een Amerikaanse koel-vriescombinatie. Onder de kast bevindt zich een luik naar een bergkelder van ca. 4 m². De royale woonkeuken - volledig vernieuwd en voorzien van een hoog ornamentenplafond en visgraat parketvloer - is een echte blikvanger. Langs de achterwand zijn hoge kasten ingebouwd met een inductie kookplaat (4 pitten), een teppanyaki bakplaat en een combi-oven met magnetron, afgedekt door een industriële afzuigkap. Het vrijstaande keukenblok, uitgevoerd in Belgisch hardsteen, beschikt over een vaatwasser, twee RVS wasbakken met designkranen, een kokendwaterkraan en een klimaatkast voor wijnen. Een bio-ethanolhaard maakt het geheel compleet. Eerste verdieping De royale woonkamer met visgraat parketvloer en hoog ornamentenplafond ademt ruimte en licht. In de aangrenzende zijkamer is op vakkundige wijze een op maat gemaakte kastenwand met inklapbaar bureau gerealiseerd - ideaal als thuiswerkplek, terwijl de ruimte eenvoudig ook voor andere doeleinden te gebruiken is. Openslaande deuren geven toegang tot een west georiënteerd balkon met prachtig uitzicht. Ook in de woonkamer is een bio-ethanolhaard aanwezig. Tweede verdieping Op de tweede verdieping bevinden zich twee slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een op maat gemaakte kastenwand en een aangrenzende walk-in closet met veel hang- en legruimte. De tweede slaapkamer, eveneens aan de voorzijde, heeft een dakkapel. De sfeervolle badkamer beschikt over een vrijstaand klassiek bad op pootjes, een douche, een tweede toilet en een vaste wastafel. Een wasmachineaansluiting is aanwezig. Derde verdieping - dakterras Via een ruime, comfortabele trap bereikt u het volledig ingerichte dakterras van ca. 35 m². Dit terras werd in 2010 volledig vernieuwd en is sindsdien uitgerust met alle comfort: een douche met mengkraan, buitenkraan, op maat gemaakt schaduwdoek, sfeervolle lichtspotjes in de vloer met afstandsbediening, meerdere stopcontacten en een automatische bewateringsinstallatie voor planten. Een geïsoleerde houten berging biedt extra opbergruimte. Het uitzicht over de Maliebaan, Maliesingel en het Lepelenburg is werkelijk magnifiek - en de zon schijnt hier de hele dag. Kenmerken: - Woonoppervlak van 132m² - Gelegen op een van de mooiste plekken in de stad - De begane grond heeft een gemengde bestemming - Ruim dakterras van 29m² - Beschikbaar per medio augustus 2026 - Wij zullen de ouderdomsclausule opnemen in de koopakte. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Interesse in deze woning? Wees verstandig, neem je eigen NVM-aankoopmakelaar mee!

Prêt immobilier berekenen

€ 975.000

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 996.350

3,04%

Annuellement

%

€ 48.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 975.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Herenhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
4 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
132 m²
Superficie du terrain
50 m²
Contenu
560 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
29 m²
Espace de stockage externe
3 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1900
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Vrij uitzicht
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3581

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.