Ir directamente al contenido
Logotipo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

David Tenierslaan 20

3904ZA Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 457.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.000

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.150) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 468.500

Precio de compra /m²: € 5.083

Galería de fotos

Descripción

Zorgeloos wonen met een hoogwaardige, luxe afwerking; instapklaar en modern! Op de eerste woonlaag van De Oranjetoren bevindt zich dit uitzonderlijk fraai gerenoveerde 3-KAMER APPARTEMENT, waar in 2023 en 2025 werkelijk alles is vernieuwd. Denk aan een stijlvolle open keuken, luxe sanitair, strak stucwerk en een visgraat PVC-vloer met vloerverwarming door het gehele appartement, zelfs in de loggia. Dankzij de grote raampartijen is de woonkamer heerlijk licht en voelt de woning ruim, comfortabel en uitnodigend aan. Met twee ruime slaapkamers is de indeling bovendien praktisch en flexibel, ideaal voor uiteenlopende woonwensen. Extra comfortabel is het feit dat het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeerkelder én een eigen berging, wat zorgt voor extra gemak en bergruimte. De ligging is ideaal: station Veenendaal-Centrum ligt op loopafstand, het centrum en dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij en met de auto ben je binnen enkele minuten op de A12 of A30. Zoek je ontspanning, dan fiets je zo richting de Utrechtse Heuvelrug of een van de sport- en recreatievoorzieningen in de buurt. Ben je op zoek naar een appartement dat direct bij binnenkomst indruk maakt en waar je zó kunt intrekken? Dan nodigen wij je van harte uit om dit appartement zelf te komen ervaren. Indeling Via de ruime entreehal kom je in een modern en verzorgd geheel. De toiletruimte is uitgevoerd met een wandcloset en een fonteintje met houtlook meubel. Grote taupekleurige, gemêleerde wandtegels, bijpassende vloertegels en zwarte armaturen zorgen voor een luxe, hotelachtige uitstraling. De praktische was-/bergruimte beschikt over aansluitingen voor de wasmachine en droger en is voorzien van de WTW-installatie en warmtemeter; functioneel én netjes weggewerkt. De open keuken is een echte blikvanger en uitgevoerd met hoogglans witte fronten en een antracietkleurig, gemêleerd natuurstenen werkblad. De keuken is compleet uitgerust met inbouwapparatuur zoals een koelkast, combioven, inductiekookplaat, recirculatiekap, vaatwasser en spoelbak. Een fijne plek waar koken en samen zijn vanzelf samenkomen. De lichte woonkamer profiteert van veel daglicht dankzij vier ramen en de pui naar de loggia. De harmonica-schuifdeuren in de loggia creëren een prettige verbinding met buiten. Extra comfort wordt geboden door de moderne videofoon, die via bluetooth en een app te bedienen is. Via de tussenhal bereik je twee slaapkamers, ideaal als hoofdslaapkamer en bijvoorbeeld een werk-, hobby- of logeerkamer. De badkamer is volledig in lijn met de rest van het appartement afgewerkt en beschikt over een wandcloset, handdoekenradiator en een wastafelmeubel met dubbele kraan. De ruime inloopdouche is voorzien van een regen- en handdouche en een nis voor douchespullen. De warme betegeling, gelijk aan die van de toiletruimte, maakt het geheel compleet. Afwerking Het gehele appartement is voorzien van een visgraat PVC-vloer met vloerverwarming, inclusief de loggia. Wanden en plafonds zijn strak afgewerkt met glad stucwerk en renovlies, wat zorgt voor een rustige en hoogwaardige uitstraling. Parkeren en bergruimte Je beschikt over een eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder én over een eigen berging. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 90m2 Overige inpandige ruimte: ca. 7m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 4m2 Externe bergruimte: ca. 6m2 Inhoud: ca. 305m3 Bouwjaar: ca. 2009 Servicekosten (incl. parkeerplaats): € 211,80 per maand Oppervlakten Woonkamer en keuken: ca. 41m2 Wintertuin/inpandig balkon: ca. 7m2 Wintertuin/inpandig balkon incl. buitengedeelte: ca. 11m2 Slaapkamer I: ca. 15m2 Slaapkamer II: ca. 10m2 Badkamer: ca. 5m2 Inpandige berging: ca. 3m2 Berging: ca. 6m2 Omgeving Wonen in De Oranjetoren betekent wonen met gemak. ’s Ochtends loop je zo naar station Veenendaal-Centrum voor de trein, ’s middags haal je boodschappen of drink je een koffie in het centrum, en aan het eind van de dag ben je zó weer thuis. Alles ligt dichtbij, zonder dat je midden in de drukte woont. Met de auto zit je binnen enkele minuten op de A12, A15 of A30, waardoor steden als Utrecht en Arnhem verrassend snel bereikbaar zijn. Zin in ontspanning? Stap op de fiets richting Kwintelooijen of de Prattenburgse bossen, maak een wandeling in het groen of geniet van de sport- en recreatievoorzieningen die Veenendaal rijk is. Hier combineer je comfortabel wonen met een actieve, ontspannen leefomgeving. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 457.500

Coste del comprador (estimado): € 11.000

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.150) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 468.500

2,78%

Anualmente

%

€ 22.875

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 457.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
90 m²
Contenido
305 m³
Otra zona interior
7 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2009
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Centrale voorziening
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig en parkeerkelder
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
27-02-2026
Fecha de venta
31-03-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en lift

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3904

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.