Jump to content
Logo of Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

David Tenierslaan 20

3904ZA Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 457.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.000

2% transfer tax (€ 9.150) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 468.500

Purchase price /m²: € 5.083

Photo Gallery

Description

Zorgeloos wonen met een hoogwaardige, luxe afwerking; instapklaar en modern! Op de eerste woonlaag van De Oranjetoren bevindt zich dit uitzonderlijk fraai gerenoveerde 3-KAMER APPARTEMENT, waar in 2023 en 2025 werkelijk alles is vernieuwd. Denk aan een stijlvolle open keuken, luxe sanitair, strak stucwerk en een visgraat PVC-vloer met vloerverwarming door het gehele appartement, zelfs in de loggia. Dankzij de grote raampartijen is de woonkamer heerlijk licht en voelt de woning ruim, comfortabel en uitnodigend aan. Met twee ruime slaapkamers is de indeling bovendien praktisch en flexibel, ideaal voor uiteenlopende woonwensen. Extra comfortabel is het feit dat het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeerkelder én een eigen berging, wat zorgt voor extra gemak en bergruimte. De ligging is ideaal: station Veenendaal-Centrum ligt op loopafstand, het centrum en dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij en met de auto ben je binnen enkele minuten op de A12 of A30. Zoek je ontspanning, dan fiets je zo richting de Utrechtse Heuvelrug of een van de sport- en recreatievoorzieningen in de buurt. Ben je op zoek naar een appartement dat direct bij binnenkomst indruk maakt en waar je zó kunt intrekken? Dan nodigen wij je van harte uit om dit appartement zelf te komen ervaren. Indeling Via de ruime entreehal kom je in een modern en verzorgd geheel. De toiletruimte is uitgevoerd met een wandcloset en een fonteintje met houtlook meubel. Grote taupekleurige, gemêleerde wandtegels, bijpassende vloertegels en zwarte armaturen zorgen voor een luxe, hotelachtige uitstraling. De praktische was-/bergruimte beschikt over aansluitingen voor de wasmachine en droger en is voorzien van de WTW-installatie en warmtemeter; functioneel én netjes weggewerkt. De open keuken is een echte blikvanger en uitgevoerd met hoogglans witte fronten en een antracietkleurig, gemêleerd natuurstenen werkblad. De keuken is compleet uitgerust met inbouwapparatuur zoals een koelkast, combioven, inductiekookplaat, recirculatiekap, vaatwasser en spoelbak. Een fijne plek waar koken en samen zijn vanzelf samenkomen. De lichte woonkamer profiteert van veel daglicht dankzij vier ramen en de pui naar de loggia. De harmonica-schuifdeuren in de loggia creëren een prettige verbinding met buiten. Extra comfort wordt geboden door de moderne videofoon, die via bluetooth en een app te bedienen is. Via de tussenhal bereik je twee slaapkamers, ideaal als hoofdslaapkamer en bijvoorbeeld een werk-, hobby- of logeerkamer. De badkamer is volledig in lijn met de rest van het appartement afgewerkt en beschikt over een wandcloset, handdoekenradiator en een wastafelmeubel met dubbele kraan. De ruime inloopdouche is voorzien van een regen- en handdouche en een nis voor douchespullen. De warme betegeling, gelijk aan die van de toiletruimte, maakt het geheel compleet. Afwerking Het gehele appartement is voorzien van een visgraat PVC-vloer met vloerverwarming, inclusief de loggia. Wanden en plafonds zijn strak afgewerkt met glad stucwerk en renovlies, wat zorgt voor een rustige en hoogwaardige uitstraling. Parkeren en bergruimte Je beschikt over een eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder én over een eigen berging. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 90m2 Overige inpandige ruimte: ca. 7m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 4m2 Externe bergruimte: ca. 6m2 Inhoud: ca. 305m3 Bouwjaar: ca. 2009 Servicekosten (incl. parkeerplaats): € 211,80 per maand Oppervlakten Woonkamer en keuken: ca. 41m2 Wintertuin/inpandig balkon: ca. 7m2 Wintertuin/inpandig balkon incl. buitengedeelte: ca. 11m2 Slaapkamer I: ca. 15m2 Slaapkamer II: ca. 10m2 Badkamer: ca. 5m2 Inpandige berging: ca. 3m2 Berging: ca. 6m2 Omgeving Wonen in De Oranjetoren betekent wonen met gemak. ’s Ochtends loop je zo naar station Veenendaal-Centrum voor de trein, ’s middags haal je boodschappen of drink je een koffie in het centrum, en aan het eind van de dag ben je zó weer thuis. Alles ligt dichtbij, zonder dat je midden in de drukte woont. Met de auto zit je binnen enkele minuten op de A12, A15 of A30, waardoor steden als Utrecht en Arnhem verrassend snel bereikbaar zijn. Zin in ontspanning? Stap op de fiets richting Kwintelooijen of de Prattenburgse bossen, maak een wandeling in het groen of geniet van de sport- en recreatievoorzieningen die Veenendaal rijk is. Hier combineer je comfortabel wonen met een actieve, ontspannen leefomgeving. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 457.500

Cost of copper (estimated): € 11.000

2% transfer tax (€ 9.150) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 468.500

2,78%

Yearly

%

€ 22.875

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 457.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag

Areas and volumes

Living area
90 m²
Content
305 m³
Other enclosed space
7 m²
Building bound outdoor space
4 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
2009
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm water
Centrale voorziening
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig en parkeerkelder
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
27-02-2026
Sale date
31-03-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garage facilities

Elektrische deur

Additional features

  • Glasvezelkabel en lift

Maps

Postal code map

Postcode map for 3904

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.